Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос към собсвтениците на Note 8 pro
#1

Здравейте бих желал да попитам дали xiaomi note 8 pro поддържа ААС кодек за музика през блутут,понеже имам желание да купя телефон с AAC и се колебая от много телефони,а товя е един добър вариант ако поддържа разбира се.
Другите опции са ми :xiaomi mi9 lite,huawei mate 20,xiaomi mi9,и sharp aquos aquos S3 ако някой се сети за добър телефон с голяма батерия моля за предложения.Благодаря
Цитирай
Аксесоари
#2

Може да се провери като закачите блутуут устройство и отворите developer options.

@velqn, ако е още в теб телефона... Дай едно рамо
Цитирай
#3

Аз съм от Шумен,а тук го нямат наличен за да пробвам.
Цитирай
#4

(2019-11-13, 17:36:07)lord_kik81 написа:  Здравейте бих желал да попитам дали xiaomi note 8 pro поддържа ААС кодек за музика през блутут,понеже имам желание да купя телефон с AAC и се колебая от много телефони,а товя е един добър вариант ако поддържа разбира се.
Другите опции са ми :xiaomi mi9 lite,huawei mate 20,xiaomi mi9,и sharp aquos aquos S3 ако някой се сети за добър телефон с голяма батерия моля за предложения.Благодаря

Не се занимавай с ААЦ глупости. Голямата батерия не е мерило за издръжливост. Много фактори влияят.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#5

В моята момента слyшам SBC и усетих разликата когато пробвах ААС,понеже слушалките ми толкова могат,за АртХ трябва други да купувам,а не искат,и понеже батерията както каза колегата не е фактор,то се чудя за този Шарп,понеже е3200 батерия,но пък дисплея му е IZGO а според мен по-хубаво няма,или поне на тази цена.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)