Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Оформлението за начален екран е заключено
#1

Здравейте. Искам да си преподредя иконките и екраните но ми дава че оформлението за начален екран е заключено. Как се отключва това оформление
Цитирай
Аксесоари
#2

Или задържаш пръста, върху дисплея/ екрана, за повече от 3, 4 сек и отиваш в "Настройки", там има опция за отключване/ заключване, или със събиране на два пръста, пак дава същите опции.
[-] 1 потребител изказва благодарност на srhristoff за това мнение:
  • muka
Цитирай
#3

Благодаря получи се!

А има ли опция за набиране направо от икона. Това което съм качила ми отваря контакт първо и после мога да избера дали да звъня или смс
Цитирай
#4

(2019-11-14, 09:03:18)muka написа:  Благодаря получи се!

А има ли опция за набиране направо от икона. Това което съм качила ми отваря контакт първо и после мога да избера дали да звъня или смс
По същият начин-задържаш на началният екран и избираш "джаджи","бързи функции","контакт" и трябва да ти се отвори прозорец за избор на контакт.
Оттам избираш "бързо набиране" на определеният номер.
Или влизаш в контакти,задържаш на избрания контакт,"Изпрати на началният екран" и се появява същото меню.

GP8P
Цитирай
#5

Успявам само да изведат контакт на десктопа и дотам. А в джаджи бързи функции нямам контакт
Цитирай
#6

Като отвориш джаджите - най-горния ред се плъзга и има много икони. Последната е Контакт
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • tuutii13
Цитирай
#7

Ясноооо, плъзгам и няма никой. Липсва.

Но успявам да изведа контакт на екрана. После обаче нямам опция бързо набиране


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#8

От джаджи, най-горние ред плъзгаш дотато стигнеш контакт, като натиснеш върху контакт, тогава трябва да ти излезе опция за бързо избиране. Не е като отделна джаджа.

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай
#9

Разбрах, но на този ред нямам Контакт при джаджите
Цитирай
#10

Добре а къде имаш конткти в джаджите? Там като матиснеш върху контакт какво се случва?

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай
#11

Изобщо нямам контакт на джаджите, на нито един ред. Изкарвам го на екран контакта от Контакти
Цитирай
#12

На скрийн шота който е по горе ( мнение 7) какво има след wifi vpn.

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай
#13

Празно квадратчекато го нащнатисна ми дава че няма такова приложение инсталирано

Празно е, пише. Приложението не е инсталирано
Цитирай
#14

Следвай  вторият начин от пост №4:
Влизаш в контакти,задържаш на избрания контакт, оттам избираш "Изпрати на началният екран" и се появява същото меню.

GP8P
Цитирай
#15

Като дам изпрати на началния екран, само си го изпраща даже без аз да видя. Не отваря следващ екран

Нищо, празно квадратпебез надпис, щом го натисна казва приложението не е инсталирано
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)