Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MIUI V11.0.3.0
#51

(2019-11-19, 19:02:04)djorov80 написа:  Нещо много голямо ми се виждат иконите ,има ли начин да се смалят ,miui 11, може би е от темата
От темата може би, но пробвай можеш да си ги намалиш размера на иконите в "Настройки" --> "Начален Екран" -->"Размер на иконите".
( С xiaomi.eu бета миуи 11 съм , да знаеш ) [Изображение: 68b07b9aef51b5e5bfe59e2b5e40ae9b.jpg][Изображение: 4fc9ac67872c49331d923d5b2d2cb0db.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Pacogamer за това мнение:
  • djorov80
Цитирай
Аксесоари
#52

(2019-11-19, 19:02:04)djorov80 написа:  Нещо много голямо ми се виждат иконите ,има ли начин да се смалят ,miui 11, може би е от темата
Pinch out върху home screen или продължително натискане в областта над постоянните иконки. И в двата случая влизате в режим на редакция на home screen, като при това долу се появяват бутоните Wallpaper, Widgets и Settings. Натискате Settings и получавате менюто за настройки на home screen. Третият ред е Home screen layout, изберете варианта 5 колони по 6 реда вместо 4 колони по 6 реда.
Иконите изглеждат наистина по-големи, защото при MIUI 11 всички са в правоъгълник като при MIUI 9, не изрязани като при MIUI 10.
Алтернативно в приложението Themes можете да си изберете пакет икони по ваш вкус без да променяте лейаута. Можете да прилагате всеки пакет икони към всяка тема по принцип.        

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на HSGeorgiev за това мнение:
  • djorov80
Цитирай
#53

Дойде и при мен, засега всичко е ОК.


Цитирай
#54

От къде да я сваля шибаната актулизация втори ден се мъча да я исталирам през ота ,с руут съм и рековари,сваля се 1.7 гигабайта и не може да се исталира само върти едно кръгче,пробвах през рековарито и ми дава само грешки на истал.пакет
Цитирай
#55

Някой пробвал ли е да активира always on display, че при мен нещо не се получава?
Цитирай
#56

(2019-11-20, 11:56:39)plamen_k написа:  Някой пробвал ли е да активира always on display, че при мен нещо не се получава?
Always on display за Redmi Note 5 ?

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#57

(2019-11-20, 11:57:39)Pacogamer написа:  Always on display за Redmi Note 5 ?

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Само на про-то ли става?
Цитирай
#58

За IPS дисплейте я няма тая технология

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#59

(2019-11-20, 12:04:52)BlackBone написа:  За IPS дисплейте я няма тая технология

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Note 5 pro не е ли също с IPS дисплей?
Цитирай
#60

(2019-11-20, 11:56:20)go6071 написа:  От къде да я сваля шибаната актулизация втори ден се мъча да я исталирам през ота ,с руут съм и рековари,сваля се 1.7 гигабайта и не може да се исталира само върти едно кръгче,пробвах през рековарито и ми дава само грешки на истал.пакет

Пробвай да свалиш целия ром от: MIUI 11
И тогава инсталирай през рекавъри
[-] 1 потребител изказва благодарност на sokkoban за това мнение:
  • go6071
Цитирай
#61

При нас вчера се появи 11.03 около 550 мб ОТА, 'ехнополис закупен.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#62

Пак ме спасяваш sokkoban, благодаря,ую 11 е супер по добре върви телефона ,и се появи отключването с лице,айде сега на рута,абе тоя magikc или негов модул да не оказват влияние върху отключването с лице че беше изчезнало при мен нищо че съм в Русия
Цитирай
#63

Батерията се държи добре с новия miui11.


Прикачени файлове Миниатюри
       
[-] 1 потребител изказва благодарност на Emobul за това мнение:
  • sokkoban
Цитирай
#64

Здравейте,
Аз направих ъпдейта през трите точки, телефонът се  обнови без проблем.
Единственото което не работи е always on display.
Може ли някой да помогне как да го активирам? 
Redmi note 5.
Цитирай
#65

(2019-11-20, 19:28:16)donpo написа:  Здравейте,
Аз направих ъпдейта през трите точки, телефонът се  обнови без проблем.
Единственото което не работи е always on display.
Може ли някой да помогне как да го активирам? 
Redmi note 5.
Тази функция работи само на OLED дисплеи.
Цитирай
#66

Някой пробвал ли е да cast-ва целия телефон към телевизор? При мен не става нещо. Youtube става ама целия телефон не.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#67

https://youtu.be/nZhNCooQewA
Цитирай
#68

(2019-11-22, 21:50:01)plamen_k написа:  https://youtu.be/nZhNCooQewA
На IPS дисплеите, цялата подсветка трябва да бъде включена, дори само ако част от екрана показва информация, така че тази функция изразходва значително количество енергия в сравнение с амолед екраните.За това имах предвид, че е предназначена за тях.
Цитирай
#69

Разбира се, функционалността Always On Display би могла да бъде реализирана на всяко устройство, независимо от вида на дисплея. Просто на дисплей, който не е OLED на практика ще работи подсветката  и съответно разходът на батерия ще е в пъти по-съществен отколкото при OLED, всъщност дисплеят ще работи постоянно, но използването вече си е избор на притежателя.
Тази функция обаче изглежда е част само от китайската MIUI 11, не и от глобалната. Освен това, изглежда че се очаква да присъства в глобалната 11.1. Може би това е свързано с факта, че бета има вече само китайската линия и съответно в глобалната някой функции се включват стъпка по-късно, когато за тях е събрана достатъчно бета-информация и са апробирани в китайските бета и стабилна версии. 
Причината да мисля така е тази статия за очакванията от Global Stable 11.1 :

https://www.techindeep.com/whats-new-in-...ones-50542


Има и други интересни неща, като очаквания App Drawer, нов подход към регулиране на яркостта на екрана (един вид полуавтоматичен ) и още някой други.
Цитирай
#70

(2019-11-21, 11:00:47)BlackBone написа:  Някой пробвал ли е да cast-ва целия телефон към телевизор? При мен не става нещо. Youtube става ама целия телефон не.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Пробвал съм и работи на ТВ Panasonic на MIUI 10. Пускаш на ТВ-то функцията Дублиране/Mirroring ако си на MIUI 11, Connection & sharing - Cast. Мисля че имаше някаква особеност и тя е че ТВ-то трябва да е свързано към локалната мрежа чрез WiFi , а не по кабел. Довечера ще пробвам дали с MIUI 11 работи.

Xiaomi Redmi Note 5 | 4/64 | Black | MIUI Global Stable 10.3.1.0 (PEIMIXM)
Lenovo Vibe P1m
Цитирай
#71

Работи сваля се линка за редми 5 про и се исталира през рековарито
Цитирай
#72

(2019-11-25, 10:18:23)slavi_777 написа:  Пробвал съм и работи на ТВ Panasonic на MIUI 10. Пускаш на ТВ-то функцията Дублиране/Mirroring ако си на MIUI 11, Connection & sharing - Cast. Мисля че имаше някаква особеност и тя е че ТВ-то трябва да е свързано към локалната мрежа чрез WiFi , а не по кабел. Довечера ще пробвам дали с MIUI 11 работи.
На MIUI 10 и при мен работеше, затова си зададох въпроса в тази тема за да разбера как е при вас при 11

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#73

при мен  нещо не държи батерия след като го ъпнах.. дори почна да яде в самолетен режим без да го ползваш..

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#74

(2019-11-25, 12:42:38)BlackBone написа:  На MIUI 10 и при мен работеше, затова си зададох въпроса в тази тема за да разбера как е при вас при 11

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Пробвах и на MIUI 11, няма проблем. Вече е преместено в settings-connection & sharing -cast

Xiaomi Redmi Note 5 | 4/64 | Black | MIUI Global Stable 10.3.1.0 (PEIMIXM)
Lenovo Vibe P1m
Цитирай
#75

Аз пробвам с chromecast да се свърже и не става.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)