Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MIUI V11.0.3.0
#76

Защо и как по дяволите пак изчезва лицевото и бях исталирал always on display и то изчезна а си работише,тъкмо се зарадвах на новия и последен ром че работи лицевото не съм исталирал нищо друго ни на маджика ,пак трябва да преисталирам не ми се занимава вече и руут и т.н
Цитирай
Аксесоари
#77

А със смяна на региона пробва ли дали го има лицевото?
Цитирай
#78

Здравейте,
Имам едно питане, преди можеше да се види преди колко време е бил зареждан телефона, когато го сложиш на зарядното. Сега тази опция я няма или аз не знам от къде да я пусна(преди си беше пусната без да пипам нищо). Има ли опция да се подкара или при 11-ката няма как?


Цитирай
#79

За това ли става на въпрос


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#80

Явно за това става въпрос, но той пита дали някъде показва колко точно време е бил зареждан телефона му, тоест колко време е бил включен в зарядното. Аз лично мисля, че няма как, освен да се отчита на око по графиката. Да си призная честно, дори не съм забелязал че показва такава информация отделно под MIUI 10.
Цитирай
#81

Не, говоря за следното, Преди като се включеше телефона в зарядното и при заключен екран имаше долу в кръг показваше процентите и като се натиснеше на него, даваше преди колко време е билo предишното зареждане.



Ето за това говоря: https://youtu.be/28IgJghQ2GA?t=44


Цитирай
#82

Аха. При мен това работи или не, правилно или не, от MIUI 10, в зависимост от използваната тема.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Цитирай
#83

И аз смятам, че е от темата
Цитирай
#84

(2019-12-13, 13:17:05)joni81 написа:  Ето за това говоря: https://youtu.be/28IgJghQ2GA?t=44
Това вече го няма, махнаха го на последните седмич ни Miui10
[-] 2 потребители изказват благодарност на Miro2210 за това мнение:
  • HSGeorgiev, joni81
Цитирай
#85

Не е от темата. Явно са го премахнали.


[-] 1 потребител изказва благодарност на joni81 за това мнение:
  • HSGeorgiev
Цитирай
#86

Здравейте!!! Преди няколко дена актуализирах Miui 11.0.2.0 и не мога да свържа телефона с телевизора.Какво ли не опитвах,трих мрежи,търсих на ново,опитвах с най-различни приложения като Miracast,и нищо. Sad Някой,ако може да помогне,ще съм адски благодарна.
Цитирай
#87

Настройки.. Връзка и споделяне.. Излъчване.. Излъчване..
Цитирай
#88

Някой да е чувал за следващ ъпдейт? Ще има ли скоро

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Цитирай
#89

Вчера се натъкнах на статия .че ще получим мюу 12 през декември и реших да сменя региона на Индия и излезе налична  ота актуализация. Някой да знае нещо ? С глобална версия 11.0.3 съм.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#90

Явно има малко хора с такъв тел . Щом никой не пише ,и аз го смених и ми излезе ,но чакам 12 ую ако дойде ,тогава ще го ъпдейтна щото не ми се разправя пак руут и т..и ще го разкарам note5
Цитирай
#91

У дома има едно такова с 11.03 Глобал, добре си работи. Каквото дойде за него - добре дошло.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#92

Инсталирах 11.0.5 , но не откривам някакви промени.Пача за сигурност е от август. Върнах си регион България и изненадващо темите си останаха активни , незнам дали за постоянно. Иначе телефона си работи като нов за година и половина ползване. Батерията забелязах  ,че не държи толкова  , но пак изкарва 2 дни . Не възнамерявам скоро да го сменям въпреки ,че ми харесва поко ф2 про .Сега забелязах, е добавен видео тулбокс.

S21 FE
RN5 AI
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)