Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi 4x MIUI 11
#1

Здравейте,
По примера на колегата vonnn,изтеглих от тук https://portal.mi-room.ru/obnovlennyj-sp...-nojabrja/ новата версия за този телефон.
"След това следвате тези инструкции:След това докоснете логото на MIUI 10 -10 пъти в секцията за актуализация на системата, отворете менюто в горния десен ъгъл, щракнете върху опцията Избор на файла на фърмуера, която се показва, след което изберете изтегления фърмуер от паметта на телефона."-дословно копирано от раздела Редми нот 5.
По метода на колегата се получи.За сега ресет не съм правил на телефона.
[-] 1 потребител изказва благодарност на retyrn за това мнение:
  • andreti013
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз няма да рискувам освен ако някой не поднесе цялата информация плюс линкове на тепсия, и всичко да е обяснено като за пеленаче.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#3

Ами линка е на тепсия.Другото е елементарно.Избора си е по лична преценка.За толкова време освен визуални промени,инфо за друго не мога да дам.
Цитирай
#4

Вероятно и security patch по-нов
Цитирай
#5

Секюрити пача си остана стария.
Цитирай
#6

От вчера е налична 11.0.2. Вече го ъпдейтнах, но разликите с 10-ката са минимални.
Цитирай
#7

Днес съм получил известие със следното "Открит е нов файл: miui-blockota-santoni- global V10.3.1.0" а вчера ъпдейтнах 11ката. Какво би трябвало да значи това.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#8

Че файловият ти мениджър е открил нов файл..
Или антивирусната, или клийнъра... И се чудят какво да го правят.
Не видя ли съобщението от коя програма е?

По принцип след ъпдейти файловете се трият автоматично.
Виж си папката downloaded rom
Цитирай
#9

Значи съобщението ме препрати някъде в папка с някакви изтегляния но сега не мога да намеря къде отиде това, само помня че беше с размер ~432мб. Ако някой има идея къде да го търся да сподрли.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#10

ъпдейтите се свалят в папка downloaded_rom и се трият автоматично
Цитирай
#11

Ей сега намерих бъг.... като отворя някой в указателя не мога да го набера въпреки, че натискам върху номера няколко пъти. Трябва да го мръдна нагоре надолу и чак тогава... сякаш дисплея замръзва по средата.
Цитирай
#12

Same here!

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk
Цитирай
#13

При мен е ОК. Сега тествах.
Цитирай
#14

Интересно, като го натисна бързо два пъти контакта и почва да го набира. Иначе един път като пробвам рядко става.

И други с по стари телефони се оплакват от тоз бъг след ъпа...редми ноут 4..редми 5а...писах им в ми комюнити, ама за сега само го прочитат и толкоз.
Цитирай
#15

Това обновление става ли за Redmi 4 Prime?
Цитирай
#16

Не би трябвало. Различни модели са и 4 прайм изобщо не го пише в този сайт като поддържан модел
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)