Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HONOR 20 Pro или LG G8S ThinQ
#1

Кажете мнение за тези два малко подценявани или по-скоро непопулярни модели?
Цитирай
Аксесоари
#2

(2019-11-17, 13:52:26)denko1 написа:  Кажете мнение за тези два малко подценявани или по-скоро непопулярни модели?

ЕлДжи се "славят" с лоша софтуерна поддръжка, Хонорът е с топ параметри и камера, това е сигурно...
[-] 1 потребител изказва благодарност на scenic за това мнение:
  • denko1
Цитирай
#3

Славят се с редки, но затова пък безупречни ъпдейти, което е по-добрият вариант в сравнение с ежеседмичните бъгни на разни други производители.

Изпратено от моят LM-G710 с помощта на Tapatalk
[-] 7 потребители изказват благодарност на whitehart за това мнение:
  • apapazov, denko1, Dowper, ganchev, milss, stanchev36, vargala81
Цитирай
#4

Аз съм с второ LG. Опитът ми с ъпдейтите е брутално негативен. След всеки ъпдейт екранното време пада. Включва както ъпдейт на ОС, така и ъпдейти за сигурност. Това всъщност ми е опитът и със Самсунг.

Иначе аз също съм хвърлил око на този хонор и не знам дали ще го взема, но следващият ми телефон няма да е LG.
[-] 1 потребител изказва благодарност на galaxian за това мнение:
  • denko1
Цитирай
#5

Абе вие не се лъжете, че пък Хуауей се накъсват да пращат ъпдейти за хонорите си, аз например имам един хонор 10 тука, който ъпдейт никакъв не е видял минимум от 7-8 месеца насам....
[-] 2 потребители изказват благодарност на scenic за това мнение:
  • denko1, vargala81
Цитирай
#6

(2019-11-17, 17:36:04)galaxian написа:  Аз съм с второ LG. Опитът ми с ъпдейтите е брутално негативен. След всеки ъпдейт екранното време пада. Включва както ъпдейт на ОС, така и ъпдейти за сигурност. Това всъщност ми е опитът и със Самсунг.

Иначе аз също съм хвърлил око на този хонор и не знам дали ще го взема, но следващият ми телефон няма да е LG.

То това е при всеки телефон. Как мислиш става по-бърз? Тая бързина изисква и батерия. И аз с Pocophone правих по 12+ часа сот, но с всеки следващ ъпдейт намаляваше.
И мога ли да те запитам кое ти е последното LG, което си ползвал? Защо ли един V35 с 3300 батерия прави 9 часа сот след ъпдейт до андроид 9?
Иначе към автора - И двата са с топ хардуер. На единия му липсва слот за SD карта, водоустойчивост, жак за слушалки и е с IPS дисплей, но пък има инфраред. На другия му липсва инфраред, с ноч е а не с дупка и е с по-малка батерия. Избирай по красота и по предпочитание за интерфейс.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 2 потребители изказват благодарност на vargala81 за това мнение:
  • denko1, ganchev
Цитирай
#7

ЛГ-то е флагман, а Онъра е подобие на флагман - хубав процесор и камера.
Може би Онъра има превес при камерата, но това зависи от претенциите.
Това с ъпдейте са са глупости, защото досега не съм прочел някой да не му работи ЛГ-то поради липса на ъпдейт. Да, може да са редки, но телефона си работи пълноценно нали? И моя U12+ получава ъпдейт на високосна година, но телефона си работи.
Само за справка, ЛГ ъпдейтват V20 с андроид 9, а това е телефон от 2016 година.
Ако Г8 го пуснат при операторите веднага бих го пробвал.
Отиди в магазина и ги разгледай хубаво и вземи този, който ти допада повече - и двата телефона са бързи и ще изкарат до следващата ти прищявка да си смениш апарата.
[-] 3 потребители изказват благодарност на Гост за това мнение:
  • denko1, ganchev, vargala81
Цитирай
#8

LG G8S си е за предпочитане, защото и цената му не е много висока. Телефон до 1000лв. с тези характеристики трудно можеш да намериш без план.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 2 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • denko1, vargala81
Цитирай
#9

Ако не е тайна, откъде може да се купи този елджи у нас, че нещо не съм го срещал май...?
Цитирай
#10

Точно преди няколко дена закупих G8s от Емаг за точно 828лв. Телефона е невероятен във всяко едно отношение. Единствено, което не ми харесва е големия ноч,но и с това се свиква.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 2 потребители изказват благодарност на ganchev за това мнение:
  • scenic, vargala81
Цитирай
#11

Принципно някои потребители изтъкват,че LG имат добро аудио,но май точно този модел е орязан от към тези плюсове.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#12

(2019-11-17, 20:31:43)ganchev написа:  Точно преди няколко дена закупих G8s от Емаг за точно 828лв. Телефона е невероятен във всяко едно отношение. Единствено, което не ми харесва е големия ноч,но и с това се свиква.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk
Мда, сега му разгледах описанието, сериозно телефонче, няма спор... Rock
[-] 1 потребител изказва благодарност на scenic за това мнение:
  • ganchev
Цитирай
#13

(2019-11-17, 17:45:53)vargala81 написа:  И мога ли да те запитам кое ти е последното LG, което си ползвал? 
V30. Преди около 6 месеца правеше по 8 часа екранно време. Инсталирах му ъпдейти за сигурност и екранното време падна и варира в рамките на 4 до 6 часа, но не повече със сигурност.

Предполагам, че и другите марки са така. Може би ЛГ-то почва да ми омръзва Smile Но е факт, че китайците като цяло слагат по-големи батерии от корейците.

Въпросният хонор 20 про прави доста прилични снимки, поне от това, което съм видял из сайтовете. На някои места го сравяват като малкото братче на п30 про.
Цитирай
#14

(2019-11-17, 20:34:20)nanobanano написа:  Принципно някои потребители изтъкват,че LG имат добро аудио,но май точно този модел е орязан от към тези плюсове.
Съвсем не е орязан. Има си DAC (поне така пише на всякъде), който също е настроен от меридиан аудио, само не се споменава дали е Quad или сингъл.
В един от сайтовете на LG даже пише, че е Quad, но не помня точно в кой.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#15

(2019-11-17, 22:01:39)galaxian написа:  V30. Преди около 6 месеца правеше по 8 часа екранно време. Инсталирах му ъпдейти за сигурност и екранното време падна и варира в рамките на 4 до 6 часа, но не повече със сигурност.

Предполагам, че и другите марки са така. Може би ЛГ-то почва да ми омръзва Smile Но е факт, че китайците като цяло слагат по-големи батерии от корейците.

Въпросният хонор 20 про прави доста прилични снимки, поне от това, което съм видял из сайтовете. На някои места го сравяват като малкото братче на п30 про.
Все пак има най-широката бленда в телефон f/1.4

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#16

Кой от двата е въпрос на вкус, имат различни достойнства и външен вид, но искам да кажа, че Huawei/Honor си получават актуализации всеки месец. Говоря за моделите от среден клас нагоре, нямам наблюдения над най-евтините.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)