Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с блуттут и контактите
#1

Здравейте, имам S10 от около 6 месеца и до сега си работеше прекрасно връзката със системата на колата ми (А4 с MMI 2G). Всичките ми контакти от телефона си излизаха в менюто на колата, можех да си ги търся, избирам, набирам и т.н. От няколко дни насам контактите ги няма и phonebook-a в колата ми е неактивен. Намира call регистрите, но не и контактите. Иначе за разговори също се работи, просто не излизат имената контактите. Пробвах с unpair и pair, позволявам access до контактите, но без успех. С Iphone-a на приятелката ми си работи и намира контактите моментално. Нещо с моя само е проблема. Някакви идеи какво може да се е омазало или направо hard reset и да видя дали ще се оправи?
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробва ли да разделиш устройствата и от двете страни.Първо примерно от cd-то ,а след това при свързване ако не стане да ги разделиш от телефона?От къде даде разрешение за контактите,защото трябва да може и от двете устройства?

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#3

Само на телефона ми иска разрешение. Това на колата не ми иска нищо. Не е толкова умно. Все пак е на 10 години Big Grin Иначе на колата му давам премахване на всички блутуут устройства, демек да почне на чисто. Давам му и defaults на настройките за блутуут. То други опция в това на колата нямам. До преди дни си работеше и си ми излизаха всичките 900+ контакта. Възможно ли е след някой ъпдейт на тела да се е омазало нещо, че наскоро дойде някакъв.
Цитирай
#4

Напълно възможно. Един рисет на блутуут, би могъл да помогне.

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай
#5

Направо ресет на телефона мисля. И без това след толкова ъпдейти му е време. Четох, че е възможно заради call регистъра да се запълни паметта на колата и за това да не бачка. Той пази регистър от началото на септември, а това са хиляди записи. Дано това да е причината и да си оправи, че си е кофти като не излиза кой те търси.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)