Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Съобщения за проблеми с форума и сайта.]
#26

[Изображение: 2011-10-12_202157.jpg]
Цитирай
Аксесоари
#27

mazy написа:[Изображение: 2011-10-12_202157.jpg]

Това и на мен ми се получи но след като изчизстих бисквитките на браузъра(chrome) се оправи.

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай
#28

То не се появява постоянно, затова мисля, че е бъг Smile
При мен няма зависимост от кеша и бисквитките Smile
Цитирай
#29

Да обаче, можеш да бъдеш сигурна, че проблема е някъде при теб. Влизах от два компютъра и всичко си е наред.

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай
#30

има липсваща картинка във форума
Цитат:"NetworkError: 404 Not Found - https://www.androidbg.com/forum/style/LightGreen/img/asbg.png"
Цитирай
#31

Може ли един скрииншот на проблема, че не виждам къде трябва да излиза тази картинка?

Powered by PLCNeT DM
The power of dreams...
Цитирай
#32

И аз незнам къде трябва да се появи, но просто го видях във firebug-a като error
Цитирай
#33

Проблем при смяната на аватар. Опитах 1000 пъти и не ми позолява да си го сменя, а отговаря на изискванията.

Phone: Samsung S22 Ultra 12GB/256GB Black
Цитирай
#34

рефрешна ли си браузъра с ctrl+f5
Цитирай
#35

още един проблем с нотицета
или изключете display_errors на сървъра или в header.php сложете
Код:
error_reporting(0); ini_set('display_errors', 0);

или пред тези променливи една @ да скрие това че не е дефинирана.
Цитирай
#36

Да, аз го включих временно, тъй като добавях името на категорията в пътя най-горе
Цитирай
#37

Напоследък форума е адски бавен и особено днес. Зареждам страниците по 20 секунди! И с IE9 и с Chrome е така - явно не е от браузъра.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#38

Проблема е в твоя телевизор :capitulation:


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#39

Никакъв проблем няма и при мен. (с Firefox)

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#40

Прегледах графиките от вчера и сървъра не е бил претоварван, така че едва ли е от него. Проблема какъв е точно:

1. Стои бяла страница и след известно време се зарежда изведнъж сайта бързо.

2. Сайта започва да се зарежда веднага, но бавно, като постепенно се появяват отделните елементи на сраницата?
Цитирай
#41

Днес е добре и нямам проблеми.
В последните няколко дни обаче проблема беше в бавното зареждане. Когато отварях за първи път форума стоеше бяла страница и след 15-20 секунди всичко се зареждаше изведнъж. Доста често се случваше при преминаването от подфорум към основната страница да чакам по половин минута, докато се зареди.

Както казах обаче, в момента всичко е ОК. Smile

ПП: Всъщност като се замисля може проблема да е бил в нета.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#42

имам проблем с бутона "виж новите мнения". като го натисна на някоя тема в която има мнения които не съм прочел ме праща някъде в темата а не на последното непрочетено мнение. например на спам темата като го натисна ме праща на 22-ра страница примерно и така във всяка една тема
:unknw:
Цитирай
#43

derWolf написа:имам проблем с бутона "виж новите мнения". като го натисна на някоя тема в която има мнения които не съм прочел ме праща някъде в темата а не на последното непрочетено мнение. например на спам темата като го натисна ме праща на 22-ра страница примерно и така във всяка една тема
:unknw:
Изчисти си кеша и бисквитките на браузера и би трябвало да се оправи

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай
#44

изчистих ги и сега по-рядко се получава това но все още се. примерно 1/5 теми го прави това
Цитирай
#45

Къде е този линк "виж новите мнения"? Има линк "Нови мнения" в списъка с темите само.
Цитирай
#46

да де "Нови мнения"- за него става дума. днеска пак почна да ме праща на всяка тема някъде си :unknw:
Цитирай
#47

Искаш да кажеш че те праща на мнение което вече си чел?
Цитирай
#48

@derWolf другия път като е прати на някое старо мнение, би ли погледнал дали не е от 29.08.2011.

LG NEXUS 4 & Asus Transformer TF101
Цитирай
#49

@admin-точно така
@reaper22
не е на датата която каза. почти винаги е на 2011-06-04. а на някой теми ме праща на първата страница въпреки че съм ги чел и нови мнения няма. те си светят като непрочетени и ме праща към първата им страница (например сгс2 вс айфон 4с) :unknw:

отделно че теми които никога не съм чел пак ме препраща я към мнение от 2011-06-07 я към 2011-06-04.
Цитирай
#50

От таблета през опера като си напиша поста и натисна бутона назад за да затвори клавиатурата ми трие целия пост, втори път като го напиша не го трие.

Пак през операта, пак през таблета, като цъкна на "последно мнение" ме праща на произволно място в темата.


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)