Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Съобщения за проблеми с форума и сайта.]
#51

cinizam написа:Някой имали подобен "проблем"?
С, Opera mini е това - винаги като отворя форума или раздел. Като заредя тема - няма проблем и го зареждам нормaлно...
Не е кой знае какво, но просто ми е интересно. Не е от настройките, щото и при смяна на ROM пак си остана това.
Същата работа. От Операта е явно, при Долфина няма проблем.

Xperia X10i Android 2.3.3
Visca Barça!
Цитирай
Аксесоари
#52

Имам проблем. Използвам последната версия на Firefox 8.0. Сложил съм си да ми показва по максимум мнения на страница.

В тази тема на 6 страница не мога да натисна нищо над "Бърз отговор на тази тема". Не се подчертава като си сложа мишката върху него. "Бърз отговор на тази тема" и всичко под него е малко увеличено на съответната страница.

На другите страници и в другите теми всичко е добре. Имам проблем само с тази страница на тази тема.
Цитирай
#53

На теб ти изкарва някое мнение бъгнато за това става така.


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#54

teneke написа:На теб ти изкарва някое мнение бъгнато за това става така.

Има ли начин да го оправя?
Цитирай
#55

Напиши от кое до кое мнения виждаш на страницата (имат номера в горния десен ъгъл).
Цитирай
#56

admin написа:Напиши от кое до кое мнения виждаш на страницата (имат номера в горния десен ъгъл).


От 376-то до 410-то. Това е последната страница.
Цитирай
#57

Оправен е проблема.
Цитирай
#58

Не знам каква му е целта, ама изглежда *-чката не работи

[*]some text
  • Да имаш някакъв списък неща.
  • Да сложиш всяко нещо в таг със звездичка.
  • Да сложиш всички тагове звездички в таг list.


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#59

За да работи е необходимо:
  • Да имаш някакъв списък с неща.
  • Да сложиш всяко нещо в таг със звездичка.
  • Да сложиш всички тагове звездички в таг list.

Код:
[list]
[*]Да имаш някакъв списък неща.
[*]Да сложиш всяко нещо в таг със звездичка.
[*]Да сложиш всички тагове звездички в таг list.
[/list]
Цитирай
#60

И аз имам едно проблемче с форума. Като вляза през телефона всички раздели във форума се виждат, скривам от бутона "покажи/скрий" тези които не чета и като вляза в някой раздел и после се върна пак всички раздели се показват и трябва да ги скривам пак. Случва се и като вляза и от компютъра понякога но по-рядко. Не че е голям проблем, казвам го, ако има някакъв бъг да го погледнете.

Sony Xperia L
Цитирай
#61

Като ги скриеш дай "refresh" на браузъра и би трябвало да се оправи .

..:: Crookers - Dr. Gonzo ::..
Цитирай
#62

При мен се получи доста странен бъг - всички теми ми са непрочетени с нови мнения - при положение , че преди малко не бяха . Изтрих кеша и хисторито на браузера , излезнах и влезнах във форума , но проблема си остава? Всички теми ми дава , че са непрегледани и непрочетени с нови мнения ... :unknw:


Цитирай
#63

Ако отвориш някоя тема не се ли маркира вече като прочетена. Иначе незнам каква е причината. Ако много често ти се случва ми пиши.
Цитирай
#64

И при мен стана така.

SE T310 -> SE T610 -> Siemens M65 -> Siemens S65 -> Nokia E50 -> Nokia N78 -> LG KS360 -> Samsung Galaxy S -> HP Pre 3 -> HTC Evo 3D -> Nexus 4
Цитирай
#65

admin написа:Ако отвориш някоя тема не се ли маркира вече като прочетена. Иначе незнам каква е причината. Ако много често ти се случва ми пиши.

Мне ето сега например - аз пускам тема - прочитам я - стои ми непрочетена . Отварям някоя тема - стои ми непрочетена след като се махна от нея . От днес сутринта пък на някои теми , които незнаино защо ми стоят прочетени ( 2-3) са пък не ми ги отчита с ново мнение като има такова - нещо тотално се е бъгнало :unknw:

Даже в [Съобщения за проблеми с форума и сайта.] не ми изписва , че има нови мнения - последното си стои мойто с оплакването и чак като влезна ми изкарва твоето мнение и на @bisaka ...


Цитирай
#66

При мен има подобен ако не същия проблем, не съм пипал бисквитки нищичко всички теми са ми "непрочетени" като цъкна на "нови мнения" примерно в темата за "оплаквания" ме заведе на 15-а страница ...


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#67

^ И при мен така прави - на която и да е тема примерно голяма като Fun - ме праща на примерно 10 та страница ...


Цитирай
#68

и при мен беше така. мина си от самосебе си Big Grin
Цитирай
#69

Отбелязвам за протокола, че никога не ми се е случвал подобен проблем. Споменавам го просто за да го имате в предвид, че не е при всички потребители.

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай
#70

И при мен преди месец или два ми се случи и се оправи само Big Grin
Цитирай
#71

[h] Защо не мога да центрирам заглавен текст? [/h]

Код:
[align=center][h] Защо не мога да центрирам заглавен текст? [/h][/align]



И още нещо. Ако изтриеш свое мнение броя на мненията ти не се намалява.
Цитирай
#72

[h]
Как пък да не можеш да центрираш заглавен текст?
[/h]
Код:
[h][b][align=center]Как пък да не можеш да центрираш заглавен текст?[/align][/b][/h]

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай
#73

От вчера при отварянето на някои теми има някакъв бъг, нещо се застъпва, размества, шрифтове, мазало. От три компа съм влизал и така е на всеки, дали проблема е в "моят телевизор" само?
[Изображение: 025906442-big.jpg?r=0]

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#74

Но не във всички а примерно само в конкретната тема го има това, и при мен е бъгнато
https://www.androidbg.com/forum/topic247...sveta.html


[Изображение: 72131902.png]


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#75

Да, в някои теми е, не навсякъде. Сега поне знам, че проблема не е само при мен.

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)