Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Съобщения за проблеми с форума и сайта.]

Забелязах в една от темите, в които пиша, че след получена благодарност не се отразява в общия брой репутации  и също така колегата липсва в общия списък с репутации. Помислих, че форума се е бъгнал нещо, но като дам аз репутация, всичко се обновява веднага. Ето го мнението, моля да погледне някой да видим на какво се дължи: https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1490175

Цитирай
Dice.bg Аксесоари

Аз успешно ти добавих благодарност и от 143 се промени на 144. Не знам обаче защо благодарността от колегата BlackBone не се отчита в общия списък.

LG G8s и LG V20
Цитирай

Благодаря Smile   Не е проблем за едната благодарност, въпроса е да няма някакъв бъг, защото колегата не излиза в общия списък, което най-вече ме изненада. Поздрави!

Цитирай

Напомням, че в темата се докладва за проблеми с форума и сайта! За нарушени правила (повтарящи се теми) се докладва с бутон "Докладвай" под всяко мнение!

LG G8s и LG V20
Цитирай

Съжалявам, че ви занимавам отново, но бъга отново се появи. Ето друго мнение от днес: https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1490241

И на това и на мнението под него, колегата denilika е дал репутация, но нито рейтинга го е отчел, нито в общия списък се появява. Два пъти, странно...

Цитирай

@milenvn да и на мен ми е дал репутация но не е отчетенаSmileSmile
Цитирай

Е, значи не е само при мен проблема... Smile

Цитирай

(2018-07-30, 22:24:33)milenvn написа:  Благодаря Smile   Не е проблем за едната благодарност, въпроса е да няма някакъв бъг, защото колегата не излиза в общия списък, което най-вече ме изненада. Поздрави!

Май не беше бъг, а недоглеждане в настройките.
Казвам май, защото не съм 100% убеден, че е било от това. Нека ако някой забележи от сега натам подобно неотчитане на репутация, да докладва.

Благодаря!
Цитирай

И на мене не ми отчита, трябваше да имам вече 54. Big Grin

Samsung Galaxy A5 2016 GOLD ---> Apple iPhone 8 Space Grey ---> Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black ---> Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey
Цитирай

(2018-08-02, 15:55:45)hazART написа:  И на мене не ми отчита, трябваше да имам вече 54. Big Grin

След моя пост ли?
Цитирай

преди

Samsung Galaxy A5 2016 GOLD ---> Apple iPhone 8 Space Grey ---> Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black ---> Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey
Цитирай

(2018-08-02, 15:34:09)GH0STFACE написа:  Казвам май, защото не съм 100% убеден, че е било от това. Нека ако някой забележи от сега натам подобно неотчитане на репутация, да докладва.

Забелязах отново същия бъг. Ето в това мнение: https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1491314

Колегата pazdir не излиза в списъка, нито е отчетена репутация, докато при  sokkoban, който първи е дал репутация се отчита всичко...

Цитирай

Аз също го имам проблема, а вероятно и всички го имат. На 3 Август имам дадена благодарност от колегата ganchev за този пост, но в списъка с получени благодарности последната дадена ми е от колегата Dowper на 31 Юли.
[Изображение: 22764674_m.png]
Проверих в профила на ganchev дали не е минал дневния лимит за даване на благодарности и се оказа, че на 3 Август е дал само една благодарност, и тя е на мен[Изображение: 22764638_m.png]

LG G8s и LG V20
Цитирай

Значи при всички го има проблема, но засега не се знае на какво се дължи.

Цитирай

При мен въпросният проблем носи рандомен характер.  На 5 август имам дадена благодарност от колегата maev в тази тема, но в репутацията тя не се отрази, но следващата дадена благодарност същия ден от колегата via 1313 в тази тема, вече бе отразена.

Цитирай

Пак не отчита репутация, вече за втори път.

Цитирай

Пак не отчита репутация, вече за втори път: от колегата mkarchev в тази тема

Цитирай

Не отчита репутация, трябваше да е с едно повече.

Цитирай

Проблем на платформата, няма нужда всеки път да съобщавате. Работи се по въпроса...
Благодаря

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

(2018-09-10, 22:35:16)dp4u4umi6ev написа:  Проблем на платформата, няма нужда всеки път да съобщавате. Работи се по въпроса...
Благодаря
Репутацията продължава да не се отчита, а "работи се по въпроса" вече...втори месец!? Това не е сериозно.

Цитирай

Това е проблем на Тапа Талк, която е съвсем отделно от форума. Репутация дадена през форума се отчита.
Сега по сериозно ли беше?

[-] 1 потребител изказва благодарност на dp4u4umi6ev за това мнение:
  • vlaf
Цитирай

След като проблема не е във вашия телевизор, а е в Тапа Талк, не трябва ли ли това да бъде поне упоменато във вид на отделно съобщение/предупреждение в шапката на форума за сведение на колегите тук?

Цитирай

Явно сме забравили, но стигнахме до извода с експерименти, които и сами можехте да направите. Все пак не може всичко наготово и даром, нали?

Цитирай

(2018-11-06, 21:19:52)NoMaD написа:  След като проблема не е във вашия телевизор, а е в Тапа Талк, не трябва ли ли това да бъде поне упоменато във вид на отделно съобщение/предупреждение в шапката на форума за сведение на колегите тук?

Защо си мислиш че някой от нас е длъжен да предупреждава потребителите за нещо такова? И защо си мислиш че веднага след като сме открили проблема първата ни работа е да пишем нещо като съобщение за всички, а не сме писали на разработчиците на тъпата тапа? Защо все някой трябва да ви е длъжен за нещо? Може да не ми отговаряш, няма смисъл, не го приемай като заяждане примерно. Ако ще се успокоиш и аз имам много неотчетена репутация заради този проблем. Обаче какво от това? Не се е свършил света и форума не е загубил нищо, все пак си помогнал на потребителя нали така Wink Гледай малко по ведро на нещата Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на degman за това мнение:
  • vladdark
Цитирай

За бързите и изчерпателни отговори от страна на администрацията по интересуващия мен, а и не само мен, въпрос - благодаря!

[-] 4 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • degman, dp4u4umi6ev, e34v8, ganchev
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)