Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Съобщения за проблеми с форума и сайта.]

Ако търсиш за нещо с повече страници (примерно "телефон") излиза опция да отидеш на определена страница. за 5 страници не излиза явно. И не ми е много лесно да го коригирам това в темата.
Цитирай
Аксесоари

Благодаря, така е наистина.
Поздрави.
Цитирай

То не е точно проблем,но до онзи ден ми се отчитаха малко над 900 мнения,а сега изведнъж ми се появиха над 1300,което предполагам е реалното.На какво се дължи това?Не ми пречи,просто се чудя в момента на какво се дължи,евентуално ако сте възстановили част от архивите?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
Music 

Форума защо не ми дава да сложа линк към сайта който е на едната снимка?А го замества с такъв към блога.


Доп:изасниха ми се нещата защо е така Visslar
Цитирай

(2018-12-05, 09:35:58)vesoisthebest написа:  То не е точно проблем,но до онзи ден ми се отчитаха малко над 900 мнения,а сега изведнъж ми се появиха над 1300,което предполагам е реалното.На какво се дължи това?Не ми пречи,просто се чудя в момента на какво се дължи,евентуално ако сте възстановили част от архивите?

1300 са реалните. Онзи ден пуснах преброяване на всички статистики според реалните теми и мнения в сайта. Явно в някакъв момент не са се обновявали тези статистики. Ще ги наблюдавам.
Цитирай

А какво ще стане с репутацията, няма ли да се отчита.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2018-12-05, 12:58:53)Miro2210 написа:  Форума защо не ми дава да сложа линк към сайта който е на едната снимка?А го замества с такъв към блога.


Доп:изасниха ми се нещата защо е така Visslar

Поради спам/рекламни мнения в миналото някои търговци бяха блокирани. Ще обсъдим с екипа дали да не ги отблокираме вече. Сега вече си махнал картинката и не помня кой ти беше линка, но мога да го отблокирам временно ако ми го пратиш.
Цитирай

(2018-12-05, 16:52:14)hazART написа:  А какво ще стане с репутацията, няма ли да се отчита.

Ами то няма проблем с репутацията (за който аз да знам). Само през TapaTalk не работи май, но през сайта би трябвало да е ок.
[-] 1 потребител изказва благодарност на admin за това мнение:
  • panayot
Цитирай

Здравейте, опитах да кача няколко снимки на екрана на телефона в тема, но за да не натоварвам страницата, ги бях преоразмерил предварително с редактора на самия телефон. После при опит за качване - преоразмерените снимки не бяха приети, а само тази с пълен размер.

Вероятно е някакъв дефект в самата ОС, от която идват снимките, но ако ви се занимава с изследване на проблема, ето данни:

Телефон: Xiaomi Redmi Note 5
ОС: MIUI 10.2.1.0 (актуалната глобална версия, без руут и никакви добавки)
Снимката е редактирана с вградения в телефона редактор. Формат на снимката PNG, няма значение в какъв размер я правя. В момента в който я изрежа и после я запазя на мястото на оргигинала, след това я прехвърлям към стационарен компютър, от който качвам всички сники. Само с преоразмерените има проблем и не ги приема, като не става ясно каква е причината. Пише само "Грешка при качване, опитайте отново".

Xiaomi Redmi Note 5 4/64 Global; Global Stable 
Xiaomi Redmi Note 4 MTK 3/64; 
Xiaomi Redmi 3S 2/16: MIUI 8 7.2.9 Beta;
EX: Xiaomi Redmi Note 2 2/16: MIUI 8 6.11.3 Beta; SGS2 2/32: 4.1.2 - I9100XWMS1 (Cro) + PhilZ 5.15.9 - CWM6
Цитирай

Кога ще отворите темата за телефоните, от трите кой да избереш.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Най вероятно няма да я отворим, защото това е тема, която поражда единствено кавги, спам и освен да си изкарате излишни наказания, друго няма да се случи!
Случаят е приключен!

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Точно. Аз я заключих, защото имаше най-малко 3-4 доклада за нарушения в тази тема. И мисля, че мястото й не е в общи приказки. Ако някой се чуди кой от трите да избере, нека си пусне тема в кой телефон таблет да избера.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

При пускане на нова тема, нямам възможност да публикувам Анкета към нея. Благодаря.

 
Цитирай

Би трябвало да имаш. Като натиснеш "Публикувай" трябва да излязат допълнителните настройки на анкетата.

Sent from my SM-A750FN using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Отварям Нова Тема, цъкам тикчето за анкетата, цъкам Публикувай, дава ми съобщение : Моля, поправете следните грешки:
Не е зададено заглавие, моля задайте!
Не е въведен текст, моля въведете!

 
Цитирай

Пиши ми на лично с линк към темата, ще ти добавя въпроса и опциите.
Цитирай

Да пробвам при мен с изчистване на кеша на форума, но нещо не намирам такава опция.

 
Цитирай

В една друга тема пишеше да се смени темата, иначе ако ще е за чистене на кеш пробвай в друг браузър направо или почисти кеша на текущия
Цитирай

Докато се борих с Анкетата, забелязах в излизащия текст малко изядени букви. Излиза - Не е въведен текст, моля въдете!, вместо "въведете". Благодаря.

 
[-] 3 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Be6i4, GH0STFACE, vargala81
Цитирай

(2019-02-19, 16:34:58)NoMaD написа:  Отварям Нова Тема, цъкам тикчето за анкетата, цъкам Публикувай, дава ми съобщение : Моля, поправете следните грешки:
Не е зададено заглавие, моля задайте!
Не е въведен текст, моля въведете!

При отваряне на нова тема трябва да въведеш заглавие и текст с най-малко 5 символа. Чак след това слагаш тикчето за анкета и натискаш публикуване. След това вече ти излизат опциите за анкета.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • NoMaD
Цитирай

(2019-02-19, 20:03:26)vargala81 написа:  При отваряне на нова тема трябва да въведеш заглавие и текст с най-малко 5 символа. Чак след това слагаш тикчето за анкета и натискаш публикуване. След това вече ти излизат опциите за анкета.
Опитах и по този начин също. Опциите за анкета не излязоха пак. Направо се постна новата тема.

 
Цитирай

Опитай отново.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Вече всичко е наред. Опцията за Анкета вече е налице.


Прикачени файлове Миниатюри
   

 
Цитирай

За какво ми променихте темата за Samsung Galaxy S10 и S10+ - лични впечатления и коментари, като я направих аз, за какво я преписахте на него, като той беше направил за всичките модели от серията, можехте да я затворите, а моята да остане. Това е некоректно отношение, за това ли я правих, да я давате на друг.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

По принцип е малко не знам как да се изкажа да не засегна някой, но да правиш една камара теми за модел показан не пуснат в продажба вчера безсмислено. Хубаво би било да оцените, че не са заминали в коша. Такива теми е добре да се пускат след като модела е в продажба и темата за преброяване се е понапълнила. Всичко друго е някакво безсмислено състезание за теми и мнения, което завършва без награда Wink

[Изображение: 21693249.jpg]
[-] 5 потребители изказват благодарност на dp4u4umi6ev за това мнение:
  • anatol06, milenvn, milss, suffer, vlaf
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)