Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Съобщения за проблеми с форума и сайта.]

Значи е било преди да е банат. Ако има пак подобни съобщения в бъдеще пишете тук пак, за да решим проблема.

Sent from my LM-V500N using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
Аксесоари

(2020-02-27, 20:16:06)ganchev написа:  Би ли казал кога? Защото профила е с постоянен бан в момента.

Sent from my LM-V500N using Tapatalk



ivanov111 22.02.2020, 19:49:23

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

По принцип използвам tapatalk да чета форума. От известни време (няколко дена) не може да ме логне тапата. Казва “system message” : “tapatalk authorization verify with no response” като се опитам да се “логна”.

Другите ми форуми в тапата си работят. Само този е така.

Иначе логика ми си работи през уеб. 
Помощ, моля
Цитирай

И при мен беше така вчера, logout/login свърши работа.
[-] 1 потребител изказва благодарност на kery70 за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай

Вчера и днес имам трудности с посещаването на форума. Профилактика ли има или посещенията повече от колкото сървъра може да отговори? Понякога отваря, в повечето случаи не. Сега понеже я отвори реших да пиша за проблема.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

И при мен е така,от снощи и днес до преди малко-пише че сървъра не работи.
Цитирай

Нещата са адресирани. Знаем за проблема и следим форума постоянно. За последните 2-3 часа не е имало проблем. Надяваме се да е оправен проблема вече. Довечера ще имаме малко повече време да видим, какво предизвика всичките сривове.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 5 потребители изказват благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • Compare, DoryanY, pepy1, ronnie72, suffer
Цитирай

(2021-05-05, 16:46:16)Be6i4 написа:  Нещата са адресирани. Знаем за проблема и следим форума постоянно. За последните 2-3 часа не е имало проблем. Надяваме се да е оправен проблема вече. Довечера ще имаме малко повече време да видим, какво предизвика всичките сривове.

Днес (и вчера преди обед):

[Изображение: 01.jpg]

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
[-] 1 потребител изказва благодарност на centur за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай

Дано го оправят по-бързо, че за такива като мен и теб( където по много пъти дневно) го посещаваме е неприятно.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

От няколко дена не мога да влизам във форумът чрез мобилният данни, през wi-fi няма проблем. Някакви идеи?

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • gazibarev
Цитирай

И аз днес имах проблеми с посещенията тук. На мобилни съм от излизането сутрин, до прибирането ми от работа вечер. Затова нямам наблюдения дали е от оператора/виваком, тъй като не ползвам уай фай през работно време/ или от самия форум.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

На разботата пробвах с най различни браузъри, и не става на мобилни данни

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

Давай тогава един сийк енд дистройййй Smile , от моята партия си! Чакаме отговор от администрацията , какъв е бил проблема.

времето е като парите - никога не стига
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepy1 за това мнение:
  • TNTKZ
Цитирай

Преди няколко дена имах същия проблем.

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • gazibarev
Цитирай

На кои оператори сте? Аз съм само на мобилен нет от Теленор, даже и в къщи, и няма проблеми нито на телефоните, нито на PC?
Цитирай

Каква грешка точно дава когато не можете да достъпите форума? И също с какъв IP адрес сте когато нямате достъп. Може да проверите кой ви е ip адреса като посетите този сайт:

https://www.whatismyip.com/
Цитирай

Сайта не зарежда. 4-5 пъти в деня. Германия и Швейцария.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай

Преди една седмица преместих форума на нов сървър, може да е с това свързано ако от една седмица се наблюдават проблемите. 

Който има проблем, ако може да уточни кога е започнал, както и горните неща които написах:


admin написа:Каква грешка точно дава когато не можете да достъпите форума? И също с какъв IP адрес сте когато нямате достъп. Може да проверите кой ви е ip адреса като посетите този сайт:

https://www.whatismyip.com/

Иначе аз за момента знам че от форума не могат да се пращат известия до потребители с пощи в hotmail.com и outlook.com. По този въпрос работим с хостинг доставчика в момента.
Цитирай

[Изображение: Screenshot-20220315-063934-Opera-beta.jpg]
[Изображение: Screenshot-20220315-063920-Opera-beta.jpg]
На Виваком съм, преди седмица някъде започнаха проблемите с форумът. Досега толкова години съм нямал дертове

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

При мен проблема е от време на време, грешка няма, просто не зарежда страницата. И аз съм на виваком, пратих линк към тема тук, оплакаха ми се че не отваря страницата. Това се случва от около седмица.

времето е като парите - никога не стига
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepy1 за това мнение:
  • gazibarev
Цитирай

Аз повече ползвам WiFi, но на 9 март спря интернета, сайта се отваряше преди това. Прехвърлих на хот спот на лаптопа, и неможеше да се зареди форума, над 1час,пробвах и с телефона, браузър, тапаталк, не зарежда.В момента в който дойде домашния интернет, форума беше достъпен. На А1 съм


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P30
Цитирай

(2022-03-15, 06:45:53)TNTKZ написа:  [Изображение: Screenshot-20220315-063934-Opera-beta.jpg]
[Изображение: Screenshot-20220315-063920-Opera-beta.jpg]
На Виваком съм, преди седмица някъде започнаха проблемите с форумът. Досега толкова години съм нямал дертове

Не успявам да разчета нищо на изображенията за съжаление.

Също ще ми е полезно да разбера дали в момента в който не отваряте форума, през същия интернет ще можете да отворите този сайт (намира се на същия сървър):

https://kantoravega.com/
Цитирай

(2022-03-15, 07:46:51)DoryanY написа:  Аз повече ползвам WiFi, но на 9.03 спря интернета, сайта се отваряше преди това. Прехвърлих на хот спот на лаптопа, и неможеше да се зареди форума, над 1час,пробвах и с телефона, браузър, тапаталк, не зарежда.В момента в който дойде домашния интернет, форума беше достъпен. На А1 съм

В момента обаче достъпваш форума през мобилния интернет на A1 доколкото разбирам тъй като мнението ти е публикувано през ip адреса който е на изображението?
Цитирай

(2022-03-15, 07:52:01)admin написа:  Не успявам да разчета нищо на изображенията за съжаление.

Също ще ми е полезно да разбера дали в момента в който не отваряте форума, през същия интернет ще можете да отворите този сайт (намира се на същия сървър):

https://kantoravega.com/

Не, не го отваря
[Изображение: Screenshot-20220315-090133-Opera-beta.jpg][Изображение: Screenshot-20220315-063934-Opera-beta.jpg]

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

(2022-03-15, 08:39:28)admin написа:  В момента обаче достъпваш форума през мобилния интернет на A1 доколкото разбирам тъй като мнението ти е публикувано през ip адреса който е на изображението?
Да,сега посещавам сайта през мобилни данни.Тогава когато не ставаше, след около 1час имаше достъп и на мобилни, защото после пробвах. Вчера към 12 ч. сещо влизх на мобилни, за сега няма проблеми, ще следя,ако има проблем ще пиша.
Пп.И този сайт се отваря https://kantoravega.com/

Huawei P30
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)