Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Съобщения за проблеми с форума и сайта.]

@admin успяхте ли да разберете откъде идва проблема със изпращането на имейли при забравена парола или при регистриране на нов акаунт ?
Цитирай
Аксесоари

(2022-04-03, 22:04:07)zarere написа:  @admin  успяхте ли да разберете откъде идва проблема със  изпращането на имейли при забравена парола или при регистриране на нов акаунт ?

Все още работя над проблема. Реално повечето мейли от форума се изпращат успешно, включително и такива за забравена парола. Тъй като не се случва всеки път, е доста по-трудно да се разбере причината. В момента съм добавил функционалност която да записва пълната комуникация между форума и мейла сървъра за да мога да анализирам какво се случва.
Цитирай

@admin ясно, благодаря много за информацията.
Цитирай

    Хюстън, имаме проблем! Корейски спам-бот се е промъкнал.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

Появи се още един проблем, поне при мен, не пречи за пускане на нови постове в темите, но все пак...


Прикачени файлове Миниатюри
   

 
Цитирай

А при влизане през браузър-Edge-Firefox на телефона, бутоните нямат надписи.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P30
Цитирай

Тези празни полета преди ги нямаше. Страницата беше изпъната от двете страни. Нз дали е желан ефект, но преди сякаш беше по добре. Влизам от телефона с опера и хром.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Нещо също много странно,ника на този колега излиза задраскан,все едно е блокиран,а не е.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P30
Цитирай

Благодаря за сигналите, мисля че успях да оправя всичко.
[-] 2 потребители изказват благодарност на admin за това мнение:
  • Be6i4, Compare
Цитирай

На браузър Firefox и Edge се появяват следните предупреждения,много редове,и отдолу форума.Ако отвореш друга страница,или тема,пак същото предупреждение,и трябва да се скролва доста докато се стигне форума.Това е от 2 часа.
[Изображение: Screenshot-20230316-212045-org-mozilla-firefox.jpg]

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • ganchev
Цитирай

Ами явно хостинг доставчика нещо е правил вчера, но сега е ок всичко. Днес проверявам няколко пъти по различно време и не виждам грешки.
Цитирай

Добре е засега, и при мен беше като на прикачения файл.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

@admin, пак започна драма с достъпването на форума през мобилни данни
( поне при мен, Виваком), на уифи и през впн на мобилни всичко е наред.
Единия път ме позиционира в Силистра, а на скрииншота във Враца, а съм в София....    

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

И аз съм на виваком, всичко е ок

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

При мен е така, от около седмица.Жена ми също е с Виваком и няма драма да влезе във форума, нещо локално е явно при мен, но нямам идея какво точно.С еднакви браузъри тествахме, с еднакви днс-и сме, със с20 и с21фе, изчерпах се от идеи.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

При мен проблема е и на мобилни и на WiFi към А1 са и 2-те,но само на телефона П30 на браузър Firefox с Ege няма проблем.

Пс.С тапаталк пак дава грешк


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P30
Цитирай

Проблема с базата данни го оправих.

За проблема с достъпа от 212.39.89.95 ще питам хостинг доставчика дали някъде не е блокиран. Иначе гледам в логовете че от съседни ip-та (примерно 212.39.89.208) е влизано а те също са на виваком. 95 наистина го няма в логовете от последната седмица. Най-вероятно ако рестартираш телефона си, ще вземе нов ip адрес и ще можеш да влизаш.
[-] 1 потребител изказва благодарност на admin за това мнение:
  • vlaf
Цитирай

Да след рестартиране на телефона проблем няма. Smile

Пс:При мен в момента в който рестартирах телефона достъпа пфез тапаталк и файерфокс се оправи.

Huawei P30
Цитирай

Бях тръгнал да пиша, че от вчера следобед няма проблем и докато пишех, пак заби и не можах да вляза, в момента ip-то ми завършва на 207.....със 183 също не влизам...със 174 се влиза.
Абе явно проблема е във Виваком, някъде по веригата...знам ли и аз....

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
[-] 1 потребител изказва благодарност на vlaf за това мнение:
  • admin
Цитирай

Аз не съм на Виваком, но и аз нямах достъп почти цял ден вчера.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • admin
Цитирай

По-рано днес отново нямаше достъп - 212.39.89.218
Сега със .146, сайта се отваря нормално.
[-] 1 потребител изказва благодарност на totto за това мнение:
  • admin
Цитирай

На виваком съм и пак не мога да влезна, преди време имаше пак същият проблем. С wifi няма проблеми, само с мобилен нет

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

Аз съм на А1 на мобилни нямах достъп вчера,но рестартирах телефона и се оправи,пробвайте.

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • TNTKZ
Цитирай

Да, рестарт се оправи - де да знае човек

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

Освен с рестарт, може би само ако се спрат мобилните данни и се включат отново, пак да се оправя.
[-] 1 потребител изказва благодарност на admin за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)