Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Съобщения за проблеми с форума и сайта.]

Друг начин за рефреш е с клавишите CTRL + F5 на страницата за да не си триете целия кеш.
Цитирай
Аксесоари

и без CTRL става
Цитирай

без CTRL служи само за рефрешване на страницата а кеша се рефрешва заедно с него. Не можеш да рефрешнеш кеша без да натиснеш CTRL
Цитирай

2 - 3 пъти днес.

[Изображение: 30fe85d202508526.png]

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

И при мен 1 път

An error was encountered

Unable to connect to MySQL and select database. MySQL reported: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (2)

Note: For detailed error information (necessary for troubleshooting), enable "DEBUG mode". To enable "DEBUG mode", open up the file config.php in a text editor, add a line that looks like "define('FORUM_DEBUG', 1);" (without the quotation marks), and re-upload the file. Once you've solved the problem, it is recommended that "DEBUG mode" be turned off again (just remove the line from the file and re-upload it).


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай

И при мен сега се случи същото над 10 пъти сигурно.
Цитирай

бъгна ми се форума. Сега ми показва че всички теми са непрочетени и когато дам на покажи нови мнения ме изпраща на произволна страница. Даже и като дам да отбележи форума като прочетен пак така бъгва. Дразнещо е защото не знам кои теми съм прочел и в кои има нови мнения.
Цитирай

Очертаното в червено представлява, полето за натискане, което отваря съответната страница(т.е. ако кликнете където и да е в това въображаемо очертание то се зарежда страницата), очертаното в синьо, представлява същото поле, след добавянето на рекламата на tablet.bg. А ако се кликне където и да е другаде отваря въпросния сайт, въпреки, че рекламата им не се вижда:
[Изображение: screenshot1331022509213.png]

Това не е толквоа голям проблем, колкото изгледа на форума през опера браузъра:

[Изображение: screenshot1331023644439.png]
[Изображение: screenshot1331021839397.png]

Когато се зуумне и скролне, форума е използваем пълноценно, ама все пак поне това ако е възможно да се оправи ще е много хубаво :thumbup: :thumbup:


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай

Това с изгледа на форума при използването на OperaMini е от няколко месеца...
Цитирай

teneke написа:Очертаното в червено представлява, полето за натискане, което отваря съответната страница(т.е. ако кликнете където и да е в това въображаемо очертание то се зарежда страницата), очертаното в синьо, представлява същото поле, след добавянето на рекламата на tablet.bg. А ако се кликне където и да е другаде отваря въпросния сайт, въпреки, че рекламата им не се вижда:
[Изображение: screenshot1331022509213.png]

Това не е толквоа голям проблем, колкото изгледа на форума през опера браузъра:

[Изображение: screenshot1331023644439.png]
[Изображение: screenshot1331021839397.png]

Когато се зуумне и скролне, форума е използваем пълноценно, ама все пак поне това ако е възможно да се оправи ще е много хубаво :thumbup: :thumbup:

Проблема с рекламата с кой браузър и коя версия става. През моя телефон не мога да го възпроизведа, където и да кликам по страницата. За опера мини ще пробвам да го оправя.

Едит: Сложих си Опера Мини и двата проблема ги има там. Отделно се налага да кликам по 2 пъти върху всеки линк или бутон. И е по-бавен от андроидския браузър. Не знам дали проблема е в браузъра или форума и нямам идея как да го оправя. :unknw:
Цитирай

За Opera Mini настроих сайта да не показва рекламата. Другия проблем не знам как да го оправя, но щом във всички други браузъри излиза с нормална големина, може да е в opera проблема.
Цитирай

admin написа:За Opera Mini настроих сайта да не показва рекламата. Другия проблем не знам как да го оправя, но щом във всички други браузъри излиза с нормална големина, може да е в opera проблема.
От Opera mini е. Появи се, след един от ъпдейтите преди няколко месеца...
Цитирай

teneke написа:Очертаното в червено представлява, полето за натискане, което отваря съответната страница(т.е. ако кликнете където и да е в това въображаемо очертание то се зарежда страницата), очертаното в синьо, представлява същото поле, след добавянето на рекламата на tablet.bg. А ако се кликне където и да е другаде отваря въпросния сайт, въпреки, че рекламата им не се вижда:
[Изображение: screenshot1331022509213.png]

Това не е толквоа голям проблем, колкото изгледа на форума през опера браузъра:

[Изображение: screenshot1331023644439.png]
[Изображение: screenshot1331021839397.png]

Когато се зуумне и скролне, форума е използваем пълноценно, ама все пак поне това ако е възможно да се оправи ще е много хубаво :thumbup: :thumbup:



Тенеке - да не кажеш , че съм злобар ---
4тата опция в настройки си я пусни !!! Другите също !!
Цитирай

^ Като пуснах тази опция, се получи едно огромно разбъркване на букви в колона. Стана по- зле. По - добре да се вижда малък форума и да си зуумвам докато стане в нормален размер. Wink Не съм открил решение до сега за опера, даже си мислех, че проблема е в моя телефон и на 2 пъти сменях ром, заради това показване на форума.

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай

настройките ми изглеждат така , по цял ден го ползвам и нямам проблем , вижте с друго апк , бих качил моето , ама немога от тела ...
Цитирай

xn3k написа:2 - 3 пъти днес.

[Изображение: 30fe85d202508526.png]

Смених версията на MySQL днес. Да видим дали ще се оправи този проблем.
Цитирай

За опера мини, им пуснах bug report на сайта, да видим дали ще кажат нещо :unknw: Друго не се сещам Smile
Цитирай

И преди го писах, но не ми обърнха внимание. Сега видях, че още го има проблема. Когато изтриеш свое мнение броячът ти за мнения не намалява.
Цитирай

daniil1410 написа:И преди го писах, но не ми обърнха внимание. Сега видях, че още го има проблема. Когато изтриеш свое мнение броячът ти за мнения не намалява.

Не е проблем. Така е направен форума.
Цитирай

Искам да попитам може ли да получавам имейли на електронната си поща за следене на дадена тема в която съм написал коментар и какво трябва да направя?
Цитирай

Най-отгоре вдясно във всяка тема има бутон Абонирай се

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Bæ6i4 написа:Най-отгоре вдясно във всяка тема има бутон Абонирай се
Благодаря за помоща.
Цитирай

Не знам дали е тук мястото, но в точка 9 от правилата има пунктуационна грешка. Преди "за да" се пише запетая. Просто казвам, защото на правилата не им прилича. Smile
Цитирай

Благодаря за сигнала. Оправено е. Smile

Mi 10 Lite 5G
Цитирай

Моля ви се бе пичове направете възможно всеки да може да блокирва за себе си даден потребител и да не може да вижда неговите постове :bow: :bow: :bow: Обещавам повече никога да не се карам с килъра ако го направите това :facepalm: :facepalm: Изглежда [спойлер] не функционира в личните съобщения. Изписва:
SPOILER Покажи съдържанието което уж трябва да е скрито


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)