Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Съобщения за проблеми с форума и сайта.]

Може би ще е добре да попрочетеш малко и темите, особено важните, защото има една темичка за приложението. В нея ще намериш отговора.
Добре дошъл.
Цитирай
Аксесоари

Здравейте! Всичките теми във форума ми се отбелязаха като непрочетени от Януари 2011.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай

Случва се понякога. Ще премине Christmas
Цитирай

Здравеите и ЧНГ!
Опитах да отворя линк,но вместо търсената тема се отваря началната страница на форума.
При мен ли е проблема?
Цитирай

(2015-01-03, 11:07:09)emobo написа:  Здравеите и ЧНГ!
Опитах да отворя линк,но вместо търсената тема се отваря началната страница на форума.
При мен ли е проблема?

Ползваш старите букмарки явно. Отвори си раздела и си го запамети наново, като букмарк.

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82
Цитирай

(2015-01-03, 11:07:09)emobo написа:  Здравеите и ЧНГ!
Опитах да отворя линк,но вместо търсената тема се отваря началната страница на форума.
При мен ли е проблема?

Мисля че е време да започнете да четете!!!

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=69010
Цитирай

Здравейте, има един малък проблем със бутона "Редактирай", по-точно с Pop-up menu-то, което се показва, margin/padding отдалечава излишно с много разстояние менюто.

Поздрави.  Wink


Прикачени файлове
.png and-frm.PNG Размер: 10.89 KB  Сваляния: 44

Трудно е да си тъп, особенно за околните!
Цитирай

(2015-01-05, 23:40:03)n3tk0 написа:  Здравейте, има един малък проблем със бутона "Редактирай", по-точно с Pop-up menu-то, което се показва, margin/padding отдалечава излишно с много разстояние менюто.

Поздрави.  Wink

Работи се по проблема. Rolleyes

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

И на Dark1.8  и на Dark-Carbon се вижда гадната реклама на фона:

[Изображение: 3_ee45e_31745090.png]

А така е в началото на форума
[Изображение: 4_5da83_31745091.png]

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай

В много обяви снимките са изчезнали,най-вероятно след миграцията, но може би трябва да се предупредят потребителите да ги качат отново.

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай

Използвай бутона за доклад по добре, за такива случаи.
Цитирай

Използвах го няколко пъти, но после се замислих спрямо постовете, че снимки е имало и може да са изчезнали при миграцията, а не по вина на потребителите и понеже в новите доклади няма причина, писах тук.

едит: ако може да се добави опция за приключена обява в докладите, защото липсва и сега използвам тази за грешен форум и също така - липсва ограничение на времето между два поредни доклада, преди спираше за спам на 1 минута.

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай

Колеги, когато вляза във форума, "прибирам" разделите които не чета с малкия бутон вдясно на всяка лента за съответната марка. На следващия ден когато вляза отново, всичко си е по старо му - отново е "разпънат" изцяло. Явно не помни тази настройка!

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

(2015-01-10, 20:59:16)ronnie72 написа:  Колеги, когато вляза във форума, "прибирам" разделите които не чета с малкия бутон вдясно на всяка лента за съответната марка. На следващия ден когато вляза отново, всичко си е по старо му - отново е "разпънат" изцяло. Явно не помни тази настройка!

При мен няма такова нещо, като си скрия нещо, си остава скрито, докато аз не го отворя.
Цитирай

(2015-01-10, 20:59:16)ronnie72 написа:  Колеги, когато вляза във форума, "прибирам" разделите които не чета с малкия бутон вдясно на всяка лента за съответната марка. На следващия ден когато вляза отново, всичко си е по старо му - отново е "разпънат" изцяло. Явно не помни тази настройка!

Аз нямам този проблем. Изтрий кеша на браузъра и пробвай на ново.

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай

При мен го правеше на старата платформа, да не мога да прибера последните два раздела, при този - не, всичко е точно.

 
Цитирай

(2015-01-10, 20:59:16)ronnie72 написа:  Колеги, когато вляза във форума, "прибирам" разделите които не чета с малкия бутон вдясно на всяка лента за съответната марка. На следващия ден когато вляза отново, всичко си е по старо му - отново е "разпънат" изцяло. Явно не помни тази настройка!

Виж в настройките на браузъра дали е разрешено приемането на кукита (бисквитки), ако не е , норално е да не помни настройките

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай

Има проблем с Тапаталк. Не зарежда форума и изписва някаква грешка.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

(2015-01-11, 18:34:26)ganchev написа:  Има проблем с Тапаталк. Не зарежда форума и изписва някаква грешка.

Потвърждавам. Съобщението гласи: Не можа да се свърже с форума, моля проверете с форумния администратор ако този проблем продължава.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай

При мен поне за информация, това с тапаталк  / последна версия/ не се наблюдава.
Форумът се зарежда нормално.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Версията ми на Tapatalk е 4.8.3 Pro, свалих я оттук: https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1068708

Току-що пробвах с Tapatalk 4.9.5 и последната-Tapatalk 4.10.2, но не става и с тях, не може да се влезе и изписва съобщението, затова се връщам на 4.8.3 Pro.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай

И при мен има проблем с тапата. 4.6.2 ми е версията. Мони на непрочетени как е при теб?

Честно казано тапаталк все повече ме дразни. В един друг голям форум имам проблем, и не само аз, а други пък нямат. Друга платформа е. Нещо май интеграцията им куца. Защо, не знам ама все пак май да няма алтернатива и да си правят каквото искат не е добре.... 
Цитирай

(2015-01-11, 19:13:55)degman написа:  И при мен има проблем с тапата. 4.6.2 ми е версията. Мони на непрочетени как е при теб?

Където и да вляза, всичко се отваря. С 4.10.2 съм.

Тапата

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

И аз съм с последната версия и проблема е налице при мен.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Сега няма проблем. Излезте и влезте пак.

Това от тапата го пиша.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)