Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Съобщения за проблеми с форума и сайта.]

Забелязах в една от темите, в които пиша, че след получена благодарност не се отразява в общия брой репутации  и също така колегата липсва в общия списък с репутации. Помислих, че форума се е бъгнал нещо, но като дам аз репутация, всичко се обновява веднага. Ето го мнението, моля да погледне някой да видим на какво се дължи: https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1490175


Цитирай
Аксесоари

Аз успешно ти добавих благодарност и от 143 се промени на 144. Не знам обаче защо благодарността от колегата BlackBone не се отчита в общия списък.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Благодаря Smile   Не е проблем за едната благодарност, въпроса е да няма някакъв бъг, защото колегата не излиза в общия списък, което най-вече ме изненада. Поздрави!


Цитирай

Напомням, че в темата се докладва за проблеми с форума и сайта! За нарушени правила (повтарящи се теми) се докладва с бутон "Докладвай" под всяко мнение!


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Съжалявам, че ви занимавам отново, но бъга отново се появи. Ето друго мнение от днес: https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1490241

И на това и на мнението под него, колегата denilika е дал репутация, но нито рейтинга го е отчел, нито в общия списък се появява. Два пъти, странно...


Цитирай

@milenvn да и на мен ми е дал репутация но не е отчетенаSmileSmile
Цитирай

Е, значи не е само при мен проблема... Smile


Цитирай

(2018-07-30, 21:24:33)milenvn написа:  Благодаря Smile   Не е проблем за едната благодарност, въпроса е да няма някакъв бъг, защото колегата не излиза в общия списък, което най-вече ме изненада. Поздрави!

Май не беше бъг, а недоглеждане в настройките.
Казвам май, защото не съм 100% убеден, че е било от това. Нека ако някой забележи от сега натам подобно неотчитане на репутация, да докладва.

Благодаря!
Цитирай

И на мене не ми отчита, трябваше да имам вече 54. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2018-08-02, 14:55:45)hazART написа:  И на мене не ми отчита, трябваше да имам вече 54. Big Grin

След моя пост ли?
Цитирай

преди

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2018-08-02, 14:34:09)GH0STFACE написа:  Казвам май, защото не съм 100% убеден, че е било от това. Нека ако някой забележи от сега натам подобно неотчитане на репутация, да докладва.

Забелязах отново същия бъг. Ето в това мнение: https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1491314

Колегата pazdir не излиза в списъка, нито е отчетена репутация, докато при  sokkoban, който първи е дал репутация се отчита всичко...


Цитирай

Аз също го имам проблема, а вероятно и всички го имат. На 3 Август имам дадена благодарност от колегата ganchev за този пост, но в списъка с получени благодарности последната дадена ми е от колегата Dowper на 31 Юли.
[Изображение: 22764674_m.png]
Проверих в профила на ganchev дали не е минал дневния лимит за даване на благодарности и се оказа, че на 3 Август е дал само една благодарност, и тя е на мен[Изображение: 22764638_m.png]


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Значи при всички го има проблема, но засега не се знае на какво се дължи.


Цитирай

При мен въпросният проблем носи рандомен характер.  На 5 август имам дадена благодарност от колегата maev в тази тема, но в репутацията тя не се отрази, но следващата дадена благодарност същия ден от колегата via 1313 в тази тема, вече бе отразена.

 
Цитирай

Пак не отчита репутация, вече за втори път.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Пак не отчита репутация, вече за втори път: от колегата mkarchev в тази тема

 
Цитирай

Не отчита репутация, трябваше да е с едно повече.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Проблем на платформата, няма нужда всеки път да съобщавате. Работи се по въпроса...
Благодаря

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

(2018-09-10, 21:35:16)dp4u4umi6ev написа:  Проблем на платформата, няма нужда всеки път да съобщавате. Работи се по въпроса...
Благодаря
Репутацията продължава да не се отчита, а "работи се по въпроса" вече...втори месец!? Това не е сериозно.

 
Цитирай

Това е проблем на Тапа Талк, която е съвсем отделно от форума. Репутация дадена през форума се отчита.
Сега по сериозно ли беше?

[Изображение: 21693249.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на dp4u4umi6ev за това мнение:
  • vlaf
Цитирай

След като проблема не е във вашия телевизор, а е в Тапа Талк, не трябва ли ли това да бъде поне упоменато във вид на отделно съобщение/предупреждение в шапката на форума за сведение на колегите тук?

 
Цитирай

Явно сме забравили, но стигнахме до извода с експерименти, които и сами можехте да направите. Все пак не може всичко наготово и даром, нали?

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

(2018-11-06, 20:19:52)NoMaD написа:  След като проблема не е във вашия телевизор, а е в Тапа Талк, не трябва ли ли това да бъде поне упоменато във вид на отделно съобщение/предупреждение в шапката на форума за сведение на колегите тук?

Защо си мислиш че някой от нас е длъжен да предупреждава потребителите за нещо такова? И защо си мислиш че веднага след като сме открили проблема първата ни работа е да пишем нещо като съобщение за всички, а не сме писали на разработчиците на тъпата тапа? Защо все някой трябва да ви е длъжен за нещо? Може да не ми отговаряш, няма смисъл, не го приемай като заяждане примерно. Ако ще се успокоиш и аз имам много неотчетена репутация заради този проблем. Обаче какво от това? Не се е свършил света и форума не е загубил нищо, все пак си помогнал на потребителя нали така Wink Гледай малко по ведро на нещата Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на degman за това мнение:
  • vladdark
Цитирай

За бързите и изчерпателни отговори от страна на администрацията по интересуващия мен, а и не само мен, въпрос - благодаря!

 
[-] 4 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • degman, dp4u4umi6ev, e34v8, ganchev
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)