Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Съобщения за проблеми с форума и сайта.]

Съобщавам, че аватарите на потребителите не се появяват.
Включително и моят не се появява. Снощи забелязах проблема при браузър Интернет на Samsung през телефона. Предположих, че браузъра ми пак прави мизерии, понеже се наблюдават такива. Сега забелязах същото от Mozilla отворена през лаптоп.
Цитирай
Аксесоари

Забелязах същото от Chrome на PC.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

Имаме проблем, може би след ъпдейтите снощи, работим по въпроса, благодарим за обратната връзка!  Blush

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Проблемът с липсващите аватари е отстранен.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Когато напиша androidbg.com и натисна на "форум", рефрешва се страницата и не ме отпраща към форума.
Цитирай

Тоест влизаш в блога, от там натискаш "форум" и се рефрешва блога а не те препраща към форума? Току що пробвах през Chrome на телефона и нямам този проблем.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Влизам тук: https://www.androidbg.com
После ме праща тук като натисна "форум": https://www.androidbg.com/taxonomy/term/1190
Сега забелязах, че ме праща другаде, като копирах линка. Мислих, че се рефрешва страницата. Колкото и пъти да натисна "форум", ме праща към втората страница.
Ползвам браузър на Самсунг, може да е от него. Или  е от блокър?
Напоследък виждам, че е проблемен този браузър.

Редакция: не е от блокър за реклами.
Цитирай

При мен го няма този проблем. Предполагам е от браузъра ти. Ако от блога натисна форум, си отивам във Форума. (chrome  за PC, chrome за телефон и вграден браузър (Xiaomi MI-6) за телефон няма ядове)
Иначе форумът го достъпвай директно така - forum.androidbg.com

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Сега пробвах и на лаптопа. Няма проблеми през него и Мозила.
Т.е няма проблеми с форума по този казус. Нямам си и на идея, защо такива проблеми ми създава браузърът, а ми е доста полезен спрямо останалите.
Цитирай

Пробвай да му изчистиш кеша и данните, вярно че ще загубиш всичко ама ако искаш да го ползваш трябва да се направи. И махни всички добавки за теста. Адблокъра може да прави проблеми и той с пренасочване.

Sent from my LM-G710
Цитирай

Когато написах "рецензия - не е от блокъра", тогава го махнах.
Малко тъпо се чувствам. Превърнал съм се в машина. Едва когато отворих форума през лаптопа, забелязах, че е разменен бутонът "форум" и на негово място има "съвети". Преди "форум" беше последната дума и на мястото на "съвети". Явно от вчера е разместено и аз по навик натискам без да чета "съвети".
Отворих през браузъра на Самсунг натискайки "форум" и си ме изпрати във форума.
Загубена работа от моя страна..
Цитирай

Искам да попитам модераторите нещо-преди около 6-7 години в един несъществуващ вече форум бях направил една тема с едни забавни иронични писаници, които забавляваха хората, дойдоха ми ей така, много бързо ги написах, и искам да попитам дали ще има някакъв проблем да отворя една тема и да пусна тези неща тук? Защото след изтриването на форума, тези неща са безвъзвратно загубени, но аз запазих кодовете и така мога да ги възстановя.
За да си остане за поколенията хахахахах, защото харесвам форума, а и не посещавам друг форум толкова често.

Само да кажа,че не е някакъв шедьовър и нещо уникално, много набързо ми дойде и го написах, може да се приеме за една забавна простотия,свързана с Бойко Борисов, Мишо Шамара и Анджелина Джоли, които гостуват в студиото на Хекимян в БТВ и дават отделни интервюта. Има и нецензурни думи, които обаче ще цензурирам .
Цитирай

(Не съм модератор Big Grin) Мисля, че в общи приказки няма да имаш проблем да пуснеш темата. Отделно има тема там за забавни неща. Smile
Цитирай

Може, във FUN темата. Отделна тема не е нужна.
Цитирай

Може ли да се ползва стария скин/тема на https://forum.androidbg.com ?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Да може да се смени от профила или от менюто най-долу на всяка страница. Новата тема е универсална както за компютър така и за мобилни устройства, но ако форума се ползва само на компютър, старата също е подходяща.
[-] 1 потребител изказва благодарност на admin за това мнение:
  • Compare
Цитирай

В тази връзка, ако някой забележи някакъв бъг в новата тема на форума, моля да сподели, за да опитаме да го разрешим.
Цитирай

Ето тук май не е добре


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на Miro2210 за това мнение:
  • admin
Цитирай

Забелязах, че с новата тема дори и да затвориш известието за ново съобщение след рефреш на страницата пак се появява. Преди със старата версия не се появяваше повторно.

Sony Xperia 5 IV
Stock | Shizuku | + Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай

(2018-11-30, 10:02:00)BloodBullet написа:  Забелязах, че с новата тема дори и да затвориш известието за ново съобщение след рефреш на страницата пак се появява. Преди със старата версия не се появяваше повторно.

При мен го няма този проблем. Тествах сега.
Направи един Ctrl+F5 сега заради новия theme по default и тествай пак.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Обнових темите в настройките (върнах старата, после новата) и се оправи засега.

Sony Xperia 5 IV
Stock | Shizuku | + Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай

(2018-11-30, 09:28:05)Miro2210 написа:  Ето тук май не е добре

При мен е добре. Опитай с изчистване на кеша на браузъра телефона.

   
Цитирай

@GH0STFACE с новата тема,гугъл хром/настолен сайт не е добре.Ако е на мобилен сайт е добре.Няма значение...аз си помислих,че това ще нов облик на форума по подразбиране,затова разглеждах.Вече си върнах предишната тема и претенции нямам.SmileSmile
Цитирай

Видях го как се получава този проблем. Само на среден размер на браузъра го има. Ще го оправя.
Цитирай

Здравейте,
Благодаря за мобилната версия на сайта.
Имам въпрос.
На снимката не се вижда възможност за
директно преминаване към някоя от междинните страници.
Възможно ли е да се направи нещо по въпроса?
Браузър Firefox.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)