Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Съобщения за проблеми с форума и сайта.]

Няма да се убиждам. Но аз това да правя тия теми го приемам, като хоби, а и съм от феновете на Samsung, и го правя с цел улеснение също, незнам как се породи това с темите, но той почна да прави теми пръв, без да са излязли телефоните, и реших аз да ги направя, по-скоро да ги донаправя. Искам нещо да съм като Samsung Moderator, без да съм ви от екипа, просто такъв, който прави теми. Може да направите правила за това.
И в крайна сметка не разбрах защо темата е негова.
Надявам се да нямам бан.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари

Темите са обединени и явно "той" за, който и да говориш е минал като първо мнение. За да не се мъчиш повече трите телефона ще бъдат в един раздел, също така има достатъчно самсунг модератори с титли не се преработвай Wink

[Изображение: 21693249.jpg]
[-] 2 потребители изказват благодарност на dp4u4umi6ev за това мнение:
  • Friz, suffer
Цитирай

Този "той" за когото пише @hazART е @NoMaD. Въпросният "той" беше направил тема/анкета за собствениците на MI9 още преди да бъде обявен, а какво да говорим за официална продажба.

Предлагам теми от рода на "Притежавате ли телефона Х ?", "Лични впечатления от апарата Х", "Снимки направени от камерата на Х" и т.н. да бъдат разрешени от деня на официалната продажба, или ден - два преди това. Това последното е за "Предложения за сайта и за форума" , за което се извинявам, но тук стана въпрос за въпросните теми.

1916 
Цитирай

(2019-02-23, 17:42:58)hazART написа:  За какво ми променихте темата за Samsung Galaxy S10 и S10+ - лични впечатления и коментари, като я направих аз, за какво я преписахте на него, като той беше направил за всичките модели от серията, можехте да я затворите, а моята да остане. Това е некоректно отношение, за това ли я правих, да я давате на друг.

Нещо си се объркал. Номад беше направил тема един ден преди теб за Лични впечатления. Тъй като ти направи на следващия ден същата, за същите модели, изтрих твоята като по-нова, а неговата оставих като по-стара. Никой не ти е преписвал/прехвърлял твои теми на друг.
[-] 2 потребители изказват благодарност на GH0STFACE за това мнение:
  • NoMaD, vlaf
Цитирай

Аз направих само че за двата модела, а той беше за три. С цел улеснение, както и да е, не се преписвам към вас, не искам и споря. Просто аз като направих темата, за телефоните, той почна да прави за малкия. И след като тай направи първата, която е за трите, а след това почна след мене да прави за малкия, остана тая за големите телефони да е моя, а не негова, защото аз не копирам неговата, а правя съвсем различна.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Правиш същата тема, като неговата, но с един модел по-малко. Това си е дублиране на тема от където и да го погледнеш. Дори имаме правилата за забрана за създаване на съществуващи теми, но спестих да те предупредя официално, защото щеше да е тъпо да наказвам някой в стремежа си да направи нещо добро. И защото като големи хора смятах че всеки ще приеме без драми коригираните теми.
Въпроса е приключен, беше каквото беше.

Sent from my Gangbang using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на GH0STFACE за това мнение:
  • vargala81
Цитирай

Има проблем с картинката. Когато дадеш картинка и я  сложиш да е по средата, след пускане на темата, тя си седи вляво.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

[Изображение: 25902688_m.gif]

[Изображение: 25902760_m.jpg]


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай

Мерси, но ако може същото го направи с Imgbb, защото го правя, но нещо пак си има думи. И не е така като това, твоето. И ако искаш пиши на лично, за да не спамим.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

hazART, от imgbb копираш BBCode full linked. И не само от там, а от всички сайтове за качване на снимки, които предлагат BBCode. След това натискаш бутона за центриране
Код:
[align=center][/align]
и между затварящата и отварящата квадратни скоби поставяш BBCode линка без да натискаш горе бутона за изображения. Трябва да стане така
Код:
[align=center][url=https://ibb.co/nq2rLhs][img]https://i.ibb.co/p6D2LCv/logo-black-letters.png[/img][/url][/align]
Ето и едно видео


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Мерси, то и преди стана, само че го правя от компютър. И не ми дава така като на тебе, няма това с центъра. А направо се показва иконата на снимката. И след като е готово, и дам преглед, отсрани седи img/, и от другата страна същото, и не се трие, защото не може, а седи грозно.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Пробвай с този бутон, ще ти покаже линка а не директно снимката. [Изображение: 25934519_m.jpg]


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Мерси. Най-накрая стана. След толкова тормоз. Заслужаваш бира Smile.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Поздравите и обръщенията винаги се отделят от останалата част на изречението със запетая. Правилата важат и в случаите, когато едновременно употребяваме поздрав и обръщение. В случая при вход на форума има обръщение "Здравейте гостенино!", където препинателният знак е изпуснат. Благодаря.

 
Цитирай

В раздел "програми", липсва бутон "маркирайте темите като прочетени"

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

(2019-05-16, 21:28:14)pepy1 написа:  В раздел "програми", липсва бутон "маркирайте темите като прочетени"

Разделите нямат бутон маркиране като прочетен. Само форумите и подфорумите.
Цитирай

Моля за поправка в "Уважаеми потребители! Молим, при форматиране на текс в публикаия не го оцветявайте в тъмни цветове, защото има потребители, използващи тъмна тема и за тях става много трудно прочитането на Вашия коментар". Благодаря.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • vamp1r3
Цитирай

Мерси, дано да има и кой да го чете това обявление, защото още срещам нови постове с тъмни шрифтове Yikes
Цитирай

Ъпгрейднал съм форума до последната версия, ако някой забележи проблеми, може тук да ги сподели.
[-] 1 потребител изказва благодарност на admin за това мнение:
  • panayot
Цитирай

(2019-06-23, 15:57:24)admin написа:  Ъпгрейднал съм форума до последната версия, ако някой забележи проблеми, може тук да ги сподели.
Постоянно ми излизат предупреждения за грешки... И през мобилен браузър (Crome) и през настолен (Crome и Mozilla).
В случая, когато кликнах върху раздела с подфоруми (със стрелка на скрийншота), а дори и сега, когато пиша този отговор... Това ми се случва за пръв път и започна около обяд...


Разделът "Администрация" и в момента е видим... Компрометирате се. В "едни други" форуми и телеграм канали, вече е пълно със скрийншотове от дискусии относно потребители - бивши, но и настоящи...

[-] 1 потребител изказва благодарност на cinizam за това мнение:
  • vargala81
Цитирай

Благодаря, мисля че са оправени проблемите.
[-] 1 потребител изказва благодарност на admin за това мнение:
  • cinizam
Цитирай

Да. Всичко си е по старому, сега.
Android
[-] 1 потребител изказва благодарност на cinizam за това мнение:
  • vladdark
Цитирай

Съмнявам се

https://imgur.com/a/gsuiZsD

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

Да, и на мен преди малко ми направи този номер. Явно нещо се е омазало. Без паника, ще го оправят Smile
Цитирай

Не знам дали е проблем, или няма такава форумна настройка, когато прочетеш темата от известието на синьото пликче да е 0. След прочитане на отговора в дадената тема, напримир че има нов отговор в темата за хуавей, който аз прочитам, продължава да стои известие, че имам нов отговор по следената от мен тема!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)