Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Съобщения за проблеми с форума и сайта.]

Не, няма за съжаление такава настройка. Поне има удобен бутон за изтриване на всички след като си ги отворил.
Цитирай
Аксесоари

Ясно, аз така и правя, но мислех че съм недогледал нещо в панела с настройките. Здраве да има! Smile

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

(2019-06-30, 10:23:50)pepy1 написа:  Не знам дали е проблем, или няма такава форумна настройка, когато прочетеш темата от известието на синьото пликче да е 0. След прочитане на отговора в дадената тема, напримир че има нов отговор в темата за хуавей, който аз прочитам, продължава да стои известие, че имам нов отговор по следената от мен темкат
Като отвориш известията, кликваш върху новото известие и синьото пликче се нулира.
Цитирай

Да, явно се маркират автоматично като прочетени щом си кликнал вече върху тях.
Цитирай

Не е точно проблем, но при четене на ЛС, или при преглед на чернова в крайният ляв ъгъл има някакво странно съобщение "ММММММММММММММММ..."

Вижда се само на резолюции по-големи от FullHD, или ако се намали зуума на форума на 50%. Не е проблем, просто е странно Smile

   
   
Цитирай

Благодаря за информацията, оправено е.
[-] 2 потребители изказват благодарност на admin за това мнение:
  • Be6i4, panayot
Цитирай

Използвам десктоп версията на сайта. Когато пиша мнение в някоя тема, полето за текста се разпъва надолу и скрива бутоните "Публикуване" и "Преглед". За сега проблема го решавам като още преди да започна да пиша натисна "Преглед" и тогава въвеждам текста.


Прикачени файлове Миниатюри
   

1916 
Цитирай

Темата която използваш не работи коректно на мобилни телефони. Най-долу в сайта има падащо меню за избор на тема. Избери някоя от темите започващи с --AndroidBG
[-] 1 потребител изказва благодарност на admin за това мнение:
  • panayot
Цитирай

Знам за смяната на темите, но ако избера тема за смартфон, като отворя форума от лаптопа ми излиза пак мобилната.
Преди този проблем се появяваше много рядко и то предимно когато копирам текст, а сега е постоянно от няколко дни.
Здраве да е Storstark

1916 
Цитирай

Темите започващи с AndroidBG не са мобилни. Те са универсални и е препоръчително да се ползват както на мобилни телефони така и на компютри. В зависимост от големината на екрана, темата показва различен изглед на форума. При голям екран би трябвало да показва пълната функционалност на форума, а при малък някои от нещата са скрити, тъй като няма място.
[-] 2 потребители изказват благодарност на admin за това мнение:
  • milss, panayot
Цитирай

Екипа на Android, трябва да е с пълен член, защото се пита кой пожелава весели празници, екипът, а се пита кой, защото отговаряме с той и е с пълен член, а и винаги в началото думата започва с пълен член.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Благодаря за забележката и весели празници

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

При набиране на ново мнение през браузъра при мен се появява това:


Прикачени файлове Миниатюри
   

 
Цитирай

^забелязах това при писане на лични съобщения, както и при писането на този пост.
Цитирай

Оправено е. Също така оправих и проблема с репутацията в Tapatalk. Сега заедно с благодарността се отчита и репутация.
[-] 2 потребители изказват благодарност на admin за това мнение:
  • panayot, ronnie72
Цитирай

Това с репутацията, когато няколко човека дават благодарност, трябва да  стане 5 потребителя, а не потребители. https://gramatika-bg.com/pravopis/pravop...-4len.html вижте трето римско, и един или четирима потребителя изказват благодарност, но много потребители, когато е много, освен, това, което пратих, се прави проверка. Далеч съм от мисълта да възпитавам някого. Но ми направи впечатление.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Според тази и тази информация, има изключение:


Цитат:Съществителните имена от мъжки род, с които се назовават лица, се употребяват само с обикновената форма за множествено число:

Колко председатели на комисии има в Парламента?
Много служители напускат.
В залата има двама лектори и петдесет и девет слушатели.

Цитат:двама спортисти, пет инженери, осем войници, много ученици, малко учители
[-] 3 потребители изказват благодарност на admin за това мнение:
  • Be6i4, BGDropche, vlaf
Цитирай

Здравейте на стария ми телефон имах приложението за форума но не помня откъде го свалях сега немога да го намеря а всеки път да влизам през браузер нещо не ми харесва ако може линк или поне името мерси предварително

xiaomi redmi note 7 pro 6/128
Цитирай

Опитай с Tapatalk - удобно е.

 
Цитирай

(2020-01-17, 02:07:03)koko81 написа:  Здравейте на стария ми телефон имах приложението за форума но не помня откъде го свалях сега немога да го намеря а всеки път да влизам през браузер нещо не ми харесва ако може линк или поне името мерси предварително

Няма го вече приложението. И на мен ми беше удобно, но вече е в миналото, за съжаление.

(2020-01-17, 06:29:01)NoMaD написа:  Опитай с Tapatalk - удобно е.

Въпрос на лични предпочитания. За мен Тапата е супер неудобна и неприятна за употреба.

1916 
Цитирай

(2020-01-17, 15:08:26)milss написа:  Въпрос на лични предпочитания. За мен Тапата е супер неудобна и неприятна за употреба.

Подкрепям, адски недоизмислено. Просто е тъпо.
Цитирай

Спам на ЛС, предполагам фишинг...


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

И аз получих същият текст!

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Би ли казал кога? Защото профила е с постоянен бан в момента.

Sent from my LM-V500N using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Аз получих подобно също, но е с дата - 2020-02-22, 20:39:46.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)