Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Вече го има в продажба,чакаме отзиви!
Цитирай
Аксесоари
#2

https://www.youtube.com/watch?v=X4PWoDHQm3w Ето и едно ревю.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#3

В Оlx a един го продава чисто нов с две години гаранция към Вива за 900 лева ако някой му е мераклия .....

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай
#4

Имам телефона от няколко дни. Първите впечатления са - много добър телефон за цената си. Дисплея е с много приятни цветове, камерата също е на много добро ниво. Вградения в дисплея сензор за пръстови отпечатъци реагира доста бързо и коректно. За момента единственото, което не ми харесва е, че google play service дрейнва батерията и е най-големия консуматор на енергия.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на aivanov99 за това мнение:
  • milenvn, Victormihov
Цитирай
#5

Някой знае ли кога ще получим ъпдейт до Андроид 10?

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
Цитирай
#6

Ако си със стабилен ром .. поне два месеца след излизането на първата бета, а такава още няма
Цитирай
#7

Благодаря. Със стабилен ром съм.
Цитирай
#8

Здравейте, колеги! С Huawei P20 Pro съм и от седмица гледам клипчета, чета ревюта... и се спрях на този модел. Сметнах, че няма смисъл да се товаря с 200 лв за Pro версията макар да е с повече рам и памет. Много се чудя дали да не взема Mi Note 10, като другия ми вариант е Р30 Pro. Всяко мнение ще ми е от полза. Благодаря!

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#9

Според мен не си струва, защото е с чип от среден клас, както и камерата не е на това ниво, на което го представят, а ти си с телефон от висок клас, по-добре си вземи пак от такъв.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • Бижу
Цитирай
#10

Главно заради камерата ли го избра? Според мен повече от 600лв не си струават за този модел...

HTC 10 / iphone 12
[-] 1 потребител изказва благодарност на zviara за това мнение:
  • Бижу
Цитирай
#11

Честно, да. P20 Pro беше обявен за чудо на телефонната фотография и да, не мога да кажа, че е зле, но определено има какво да се желае според мен и не мога да си кривя душата и да кажа, че е точно чудото, за което го представиха. Затова малко се замислих Р30 Pro струва ли си... Аз дори Samsung Galaxy Note 10 загледах и бих могла и него да взема, но... знам ли. Такива суперлативи за камерата на този, такива сравнения на снимки, че проявих интерес. Все пак го съпоставят дори с iPhone 11. Още не съм го разгледала лично. Приятел си взе Xiaomi Redmi Note 8 pro и прави супер снимки на открито. Не съм снимала с него нощем или в помещение, за да добия представа от първа ръка. Ще трябва да му го примъкна и да поцъкам да видя, но наистина снимките навън са страхотни! Пък се очаква от Note 10 да са още по-добри и го заоглеждах, затова търся мнение от хора, които вече са го видяли лично или дори го имат вече. 
Изгледах и изчетох 100 ревюта, и български, и всякакви. Никой не го оплю. Има там малки забележки по процесора, ама няма да пренасочвам сателити с този телефон. Трябва ми основно за снимки, разговори и интернет.

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#12

Изчакайте, да си покажат флагманите - ми10, с20, п40.
Най-малкото п30 про ще поевтинее.

Ноут10 на малкия пръст на п30про не може да стъпи.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • Бижу
Цитирай
#13

Хубав е, но както винаги има компромиси. Процесора доста се затруднява при снимане на 108 мп, обработката е тегава. И аз съм пред дилема за следващия гсм, но ще изчакам какво ще излезе.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на boris.stz за това мнение:
  • Бижу
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)