Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Покупка Xiaomi Mi 9 Pro + ROM Съвет?
#1

Здравейте , за първи път ще купувам Xiaomi и четох доста за РОМ версии и т.н и като цяло съм доста объркан , но по някои изгледани клипове доколкото разбрах е най-добре да си взема оригиналния китайски РОМ , защото е било сигурно че има ъпдейтс , няма бъгове и ще си работи безпроблемно , но на мен въпроса ми е ако взема китайския ром , ще бачка ли в БГ или е предназначен само за Китай и другото което е , откъде мога да закупя Xiaomi Mi 9 pro много ще съм благодарен ако някой ме посъветва с trusted seller. Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

Ще работи тук, китайска версия - няма band 20, в менюто два езика само - китайски + английски, global rom за този модел едва ли ще има, все пак устройството е позиционирано за вътрешния пазар. Може да си го закупиш от Алиекспрес - без данъци и митнически такси от този продавач - цък

 
Цитирай
#3

Точно за този продавач гледах , че хората получавали дефектни продукти , брикнати телефони , но явно са scam. А банд 20 означава ли , че няма да мога да го използвам и ще ми трябва 5g ( на моите мобилни данни пише 4g а аз нямам опция за 5 мисля , извинете ме , не съм наясно)
Цитирай
#4

(2019-11-19, 23:17:52)tac7ical37 написа:  Здравейте , за първи път ще купувам Xiaomi и четох доста за РОМ версии и т.н и като цяло съм доста объркан , но по някои изгледани клипове доколкото разбрах е най-добре да си взема оригиналния китайски РОМ , защото е било сигурно че има ъпдейтс , няма бъгове и ще си работи безпроблемно , но на мен въпроса ми е ако взема китайския ром , ще бачка ли в БГ или е предназначен само за Китай и другото което е , откъде мога да закупя Xiaomi Mi 9 pro много ще съм благодарен ако някой ме посъветва с trusted seller. Благодаря!

Единствената заигравка е да изтриеш китайските приложения и да си инсталираш google play store
По втория въпрос: https://www.youtube.com/watch?v=JaOf6xGsLTg

Най-добре ще е да си го отключиш и да му сложиш Xiaomi.eu , но ако не ти се занимава и китайския ром е използваем
Цитирай
#5

Благодаря много за отзивите , вече съм спокоен и що годе наясно , ще поръчам от Алиекспрес - Mi Global Store.
Цитирай
#6

Здравейте! Имам мъничък проблем... С Mi9 Pro могат ли да се правят 3D снимки?
Цитирай
#7

Aко има приложение, което да ги прави - значи и телефонът ще го може.

Освен ако не зависи от специален тип камери като едно време в един от моделите на HTC. В такъв случай отговорът за ми 9 про ще бъде НЕ.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)