Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на машинка за постригване
#51

Philips OneBlade.

Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#52

(2020-03-22, 18:19:58)iwan33 написа:  Колеги, и аз търся машинка за подстригване. Има ли някой, който да е ползвал тази, от снимката, интересуват ме мнения. Или да заложа на Gillette styler, която коментирахте по-назад, гледам, че още се предлага в Емаг...
Колегата "nehranimaiko" е коментирал Филипс на предната страница, за тази ли става въпрос?

Аз съм със същата или поне почти същата (не помня числото на модела), че те няколко модела малко си приличат и ми е бомба: лека е, батерията държи доволно, но най-вече се зарежда за минути буквално и подстригва добре и нежно.
Цитирай
#53

(2020-10-28, 19:36:29)anko85 написа:  Philips OneBlade.

Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

Загледах го тоя Филипс. Четох обаче отзиви, че порязвал и скубел, има ли нещо такова?

Xiaomi mi 9 lite
Xiaomi redmi note 4x
Цитирай
#54

За скубене, не ме скубе. Но пък един път се порязах, докато си взимах брадата. Доста се бях заиграл обаче, нещо бързах. Но все пак не бих рискувал по-долу, там не е гладко като лицето. И само да добавя, че е гола вода, имам и машинка за подстригване и е доста по-добра. Това много бавно подстригва, ако имаш малко брада (до седмица) и искаш да я обръснеш като на 1 ден става, но за друго НЕ, освен ако нямаш много свободно време.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#55

Какво означава порязвал и скубел, то като не знаеш колко да натискаш и какво да правиш, много ясно, че все ще има проблеми. А точно това не прави никакви проблеми.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#56

Не е невъзможно машинка да скубе и грубо да ти трие кожата. 

Що се отнася до лицето, считам че бръсненето е най-доброто, но сигурно с машинка е по-лесно.
Цитирай
#57

Аз имам PHILIPS MG5720/15 от около 2 години и редовно я използвам за скъсяване и оформяне на брадата... не съм имал проблеми като скубане или порязване. За мен върши перфектна работа, а и върви с доста приставки в комплект.

iPhone 4S > iPhone 7 Plus > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy Note 20 Ultra > iPhone 13
Цитирай
#58

В крайна сметка се спрях на Philips oneBlade Face+Body. Много по-добра е от Gillette Styler, която изхвърлих, бръсне почти като нормална самобръсначка, не скубе (засега) и не виждам как би могъл човек да се пореже с нея...

Xiaomi mi 9 lite
Xiaomi redmi note 4x
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)