Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Доверен онлайн магазин.
#1

Здравейтe, тъй като наскоро удавих моя Honor 8x, си търся нов телефон и се чудя от кой онлайн магазин да си купя телефон, понеже Технополис и големите вериги надуват много цената.
Купих преди време P9 Lite от mobiland, но се оказа че е версия предназначена за арабския свят и не получавах ъпдейти. Вие от къде закопувате устройства си? За мобилен оператор и дума да не става, достатъчно пари им давам. 

П.П. Харесъл съм си Xiaomi Mi 9T, ще се радвам да чуя нещо и за него ако някой има такъв.
Цитирай
Аксесоари
#2

Попринцип от OLX, защото може да се пазариш, гледаш да са неразпечатвани, гаранцията да е на операторите или Техноверига, да има всички документи на снимката или караш да ти прати ако няма.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#3

Нямам много доверие да копувам от човек дори и с гаранция. За това питам за онлайн магазин.
Цитирай
#4

(2019-11-21, 11:33:49)badtG написа:  Здравейтe, тъй като наскоро удавих моя Honor 8x, си търся нов телефон и се чудя от кой онлайн магазин да си купя телефон, понеже Технополис и големите вериги надуват много цената... 
Закупуване на стоки от онлайн магазини - препоръки, насоки и дискусии

 
Цитирай
#5

Какво означава да копирам, аз ти казвам най-евтиното и с реална гаранция, иначе като те е страх виж в pazaruvaj, там е пълно с телефони за други страни, коитотук като им сложиш сим карта няма да получиш ъпдейт и гаранцията е хвърчаща. То ако се замислиш, по-добре от AliExpress.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#6

Копувах, имам предвид. Именно З от Тея магазинчета от pazarivaj бях го взел. Наистина май от aliexpres ще е най добре.
Цитирай
#7

А защо тоя голям страх от OLX ?
Да не говорим ,че ако има и гаранция, още по-добре.
Цитирай
#8

Защото никога не е купувал, а няма какво да се случи, когато телефона е неразпечатван, и с реална гаранция, защото нищо, че не е на негово име, няма проблем, защото тях това не ги интересува.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#9

(2019-11-21, 11:59:17)hazART написа:  Какво означава да копирам, аз ти казвам най-евтиното и с реална гаранция, иначе като те е страх виж в pazaruvaj, там е пълно с телефони за други страни, коитотук като им сложиш сим карта няма да получиш ъпдейт и гаранцията е хвърчаща. То ако се замислиш, по-добре от AliExpress.
Не е точно така със сим картите. Моят Ноут е за Канада и няма никакви проблеми със сим карти или ъпдейт. Че дори ъпдейтите ги получавам и по-бързо.
Цитирай
#10

И в ОЛХ ги има, ама то и те са копувани от онлайн магазините. Има и някакъв Иво Иванов с най-евтината оферта. И цената му е едно към едно с mobiland bg. Имаше и др обява с телефон от скайфон.
Цитирай
#11

Мой приятел е взимал вече два телефона от въпросния Иво Иванов. Изпраща ги с фабрично затворени кутии. Уж имат гаранция, но дано не се наложи да я ползва, че си ги знаем родните онлайн търговци.

1916 
Цитирай
#12

И мен това ме притеснява. И за това съм резервиран към ОЛХ търговците.
Цитирай
#13

Кой телефон гледаш.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#14

Човекът е резервиран и аз напълно го подкрепям, все пак, да не забравяме къде живеем. Но нека не се отклоняваме от темата. Аз споделям моя опит - eMAG, колкото и да ги плюят по медиите за мен си остават доверен търговец, а вече за ниски цени е въпрос на търпение. Изскачат оферти, но не всеки ден. Последното което си взех от там бяха зимни гуми Falken HS01 205/55/16 за 100 лв., бройката. Добра цена за тая марка и модел гума. След няколко часа започва кампанията им Черен Петък, съветвам те да се ослушваш Smile
За Технополис също имам впечатления: цените на мен не ми се виждат високи, но зависи за кои телефони говорим. За сравнение ще кажа, че на много места цените на Motorola бранда са по-високи от тези в Технополиса. Март месец си купих Moto One 64/4 за 330 лв от Технополис. До скоро не можех да я намеря на такава цена (че камо ли по-ниска) по повечето онлайн магазини, а минаха месеци. Набелязъл ли си някой конкретен модел телефон?
Цитирай
#15

Много ми допада дизайна на Sony Xperia 10 Plus, но батерията е прекалено малка. Mi 9T е с моторизирана предна камера, за това остава Samsung A70, казват че му е бавен пръстовия в дисплея, но ще го преживея.
Та търся си А70.
Цитирай
#16

(2019-11-21, 23:05:17)badtG написа:  ...Mi 9T е с моторизирана предна камера...
Казваш го сякаш е недостатък за теб или нещо аз не съм разбрал? Иначе си уцелил добър момент за оферта. Утре е Черния Петък, потърси по големите магазини, има шанс за добра цена.
Цитирай
#17

Като дизайнерско решение е добрe, ама тва е още едно място от което може да влезе вода, прах. Не че я ползвам тая предна камера , но все пак ми е важно да е устойчив на употреба. Ще следя сайтовете на магазините, че никой от големите магазини не ми е наблизо да ида да си го взема направо от там.
Цитирай
#18

В момента Samsung a70 e 645 лева в Техмарт.
Цитирай
#19

Ще видя какви намашения ще има на черния петък и тогава ще реша окончателно.
Цитирай
#20

(2019-11-21, 11:33:49)badtG написа:  Здравейтe, тъй като наскоро удавих моя Honor 8x, си търся нов телефон и се чудя от кой онлайн магазин да си купя телефон, понеже Технополис и големите вериги надуват много цената.
Купих преди време P9 Lite от mobiland, но се оказа че е версия предназначена за арабския свят и не получавах ъпдейти. Вие от къде закопувате устройства си? За мобилен оператор и дума да не става, достатъчно пари им давам. 

П.П. Харесъл съм си Xiaomi Mi 9T, ще се радвам да чуя нещо и за него ако някой има такъв.
Аз съм с такъв, не е идеален, но за парите си е повече от доволен. Чети в темата за модела
Цитирай
#21

Нещо напоследък моделите юи станах много изчанчени и малко ми харесват. Отказах се от А70 заради PWM, който му е на ниска честота пък аз съм с чуствителни очи
Цитирай
#22

Нямам идея ако дали това е правилната тема, и ако не е се извинявам някой опит с магазин Mobisector дали има и да сподели мнение, благодаря.
Цитирай
#23

Хора, моля ви се стига с тия кокошкарски магазини, хем искате да спестите някох лев, хем с гаранция. Сори, ама такъв филм няма.
Ако искате с гаранция бръквате малко по-дълбоко и взимате от Технополис, Техномаркет, от някой оператор и т.н. или пък, ако искате от ОЛХ. Държа да подчертая за феновете на ОЛХ (аз също дъм един от тях!) че лично съм виждал изфабрикувана гаранция от Теленор. Малко да обясня, продадох си Honor Magic watch-a, който беше купуван от Алиекспрес и пича реши да го препродава и беше написал, че е с гаранция към Теленор (на всичкото отгоре теленор никога не са предлагали този модел часовник). Писах му от друг профил и ми изпрати попълнена и подпечатана гаранционна карта и фактура към теленор, та си правете изводите какво хора има. Та.. другия вариант ти е да спестиш някой лев и да вземеш от кокошкарските сайтове, но забравяш за гаранция.
Цитирай
#24

(2020-01-03, 19:15:12)nowhere написа:  Хора, моля ви се стига с тия кокошкарски магазини, хем искате да спестите някох лев, хем с гаранция. Сори, ама такъв филм няма.
Ако искате с гаранция бръквате малко по-дълбоко и взимате от Технополис, Техномаркет, от някой оператор и т.н. или пък, ако искате от ОЛХ. Държа да подчертая за феновете на ОЛХ (аз също дъм един от тях!) че лично съм виждал изфабрикувана гаранция от Теленор. Малко да обясня, продадох си Honor Magic watch-a, който беше купуван от Алиекспрес и пича реши да го препродава и беше написал, че е с гаранция към Теленор (на всичкото отгоре теленор никога не са предлагали този модел часовник). Писах му от друг профил и ми изпрати попълнена и подпечатана гаранционна карта и фактура към теленор, та си правете изводите какво хора има. Та.. другия вариант ти е да спестиш някой лев и да вземеш от кокошкарските сайтове, но забравяш за гаранция.
Тук не става въпрос за пестене на пари, просто предлагат апарата към който имам интерес, и който не се предлага официално в България.
Цитирай
#25

Тогава хептен можеш да забравиш за гаранция. Иначе за пазаруване предполагам, че всички онлайн магазини би трябвало да са ок откъм това да ти доставят чисто ново устройство. А за кой телефон става на въпрос, ако не е тайна, че ми стана любопитно. Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)