Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Инсталиране на firmware Beelink, на тв бокс X96 Max.
#1

Здравейте. Дали ще стане да сложа Beelink firmware на този модел тв бокс?
Цитирай
Аксесоари
#2

Не ги следя много марките на боксовете, но доколкото се разрових интернет. Beelink е марка и тя няма модел x96 max (което ме навежда на мисълта че това е на друга марка), от което следва да ти кажа че няма как да стане. Принципно firmware-a е за специфичен модел, дори някога и самият модел може да има разлики, заради които да не може да се ползва този firmware за всички устройства. При опит за флашване на фърмуер който не е за дадения модел, на 100% ще се брикне устройството.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#3

Благодаря за отделеното внимание и отговора Ви!

Значи отговора е ДА, Може да се смени. Вчера се порових и му смених firmware-a. Сега вече ми работят бутоните и на 2-те дистанцйонни и може да сменям каналите и звука от стрелките нагоре-надолу и наляво-надясно.

Това тук е темата.

На някой може да му е от полза!

Доста се притеснявах да не прецакам нещо, но всичко мина без проблем.
Ако някой има нужда от помощ може да пише.
Цитирай
#4

(2019-11-21, 15:40:23)megame написа:  Здравейте. Дали ще стане да сложа Beelink firmware на този модел тв бокс?
Здравейте,

Малко късно се включвам в темата, но все пак да споделя още едно място, което може да ви е от помощ : https://r.tapatalk.com/shareLink?url=htt...re_type=sf (моля, ако модераторите преценят, че споделяне на линкове към други форуми не е по правилата да ме извинят и да изтрият или коригират поста ми).

Изпратено от моят Mi MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S II, Lenovo A3000-H, Meizu MX4, Redmi 4 Prime
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)