Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Eдва наскоро започна разпространението на новия потребителски интерфейс MIUI 11, но от публикация в китайската социална мрежа Weibo стана ясно за една нова функционалност, която може да очакваме в следващата му версия.

[Изображение: 2596293039ecb469bcaaf8846a671ded-full.jpg]

Очаква се MIUI 12 да разполага със всеобхватен тъмен режим. По предварителна информация въпросната опция все още е в режим на вътрешни тестове от софтуерните инженери на компанията и със сигурност ще минат поне няколко месеца преди да я видим в действие.
Източник: >>>>>>

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • BGDropche
Цитирай
Аксесоари
#2

Появи се нова информация за MIUI 12 : MIUI 11 to MIUI 12 Bootanimation | All Xiaomi Smartphones


 
Цитирай
#3

Xiaomi подтвърди официално: MIUI 12 ще се появи до края на годината: https://www.gizmochina.com/2020/01/10/xi...ce=ixbtcom

 
Цитирай
#4

За триене.

 
Цитирай
#5

(2020-02-29, 15:57:46)NoMaD написа:  За триене.
Защо?
Цитирай
#6

(2020-03-01, 21:16:06)valentyno написа:  Защо?
Списъкът не е подтвърден засега официално: https://twitter.com/xiaomishka/status/12...7200216065

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • valentyno
Цитирай
#7

Изтече нов списък на Xiaomi и Redmi, които се очаква да получат MIUI 12 и Android 11.

MIUI 12 се очаква да получат (не е задължително да е с Android 11):
Pocophone F1
Pocophone X2
Pocophone X2 Pro
Xiaomi Mi 10
Xiaomi Mi 10 Pro
Xiaomi Mi 8
Xiaomi Mi 9
Xiaomi Mi 9 Lite
Xiaomi Mi 9 SE
Xiaomi Mi 9T
Xiaomi Mi 9T Pro
Xiaomi Mi Max 3
Xiaomi Mi Mix
Xiaomi Mi Mix 2
Xiaomi Mi Mix 2S
Xiaomi Mi Mix 3
Xiaomi Mi Note 3
Xiaomi Mi Note 10
Xiaomi Mi Note 10 Pro
Xiaomi Redmi 6
Xiaomi Redmi 6A
Xiaomi Redmi 7
Xiaomi Redmi 7A
Xiaomi Redmi 8
Xiaomi Redmi Note 5
Xiaomi Redmi Note 6 Pro
Xiaomi Redmi Note 7
Xiaomi Redmi Note 7 Pro
Xiaomi Redmi Note 8
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Xiaomi Redmi Note 8T
Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max
Xiaomi Redmi Note Pro
Xiaomi Redmi S2

Актуализация до Android 11 с MIUI 12.
Pocophone F1
Pocophone X2
Pocophone X2 Pro
Xiaomi Mi 10
Xiaomi Mi 10 Pro
Xiaomi Mi 8
Xiaomi Mi 9
Xiaomi Mi 9 Lite
Xiaomi Mi 9 SE
Xiaomi Mi 9T
Xiaomi Mi 9T Pro
Xiaomi Mi Mix 2
Xiaomi Mi Mix 2S
Xiaomi Mi Mix 3
Xiaomi Mi Note 10
Xiaomi Mi Note 10 Pro
Xiaomi Redmi Note 8
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Xiaomi Redmi Note 8T
Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max
Източник: >>>>>

 
Цитирай
#8

Много добре, но аз още андроид 10 нямам...
Цитирай
#9

(2020-03-15, 20:06:58)NoMaD написа:  Изтече нов списък на ...
Източник: >>>>>
От  линка ясно се разбиа,че тая информация не е потвърдена от xiaomi и че нещата са си доста може би..
Цитирай
#10

Mi MIX е EOL няма шанс да получи Миуи 12...

Изпратено от моят MIX с помощта на Tapatalk
Цитирай
#11

Слух: бета версията на MIUI 12 ще може да бъде тествана още през следващата седмица: https://www.gizmochina.com/2020/03/20/mi...s-as-well/

 
Цитирай
#12

Аз се обърках. Нямаме стабилни ъпдейти от доста месеци - все още всяко устройство е с версия 11.0.x и изведнъж има новини, че ще пуснат нова версия на MIUI.
Май май, някой иска да удари числото 13/14 възможно най-рано. Все пак трябва да има аналогия с iOS.
Да не говорим, че MIUI 11.0 можеше спокойно да се нарече MIUI 10.5.
А MIUI 12 реално няма да е кой знае какво, просто ще е нещо като MIUI 11.3
Цитирай
#13

(2020-03-22, 13:12:34)chocH написа:  Аз се обърках. Нямаме стабилни ъпдейти от доста месеци - все още всяко устройство е с версия 11.0.x и изведнъж има новини, че ще пуснат нова версия на MIUI.
Май май, някой иска да удари числото 13/14 възможно най-рано. Все пак трябва да има аналогия с iOS.
Да не говорим, че MIUI 11.0 можеше спокойно да се нарече MIUI 10.5.
А MIUI 12 реално няма да е кой знае какво, просто ще е нещо като MIUI 11.3
Като гледам как зациклиха с ъпдейтите до андроид 10, мога да си представя и miui 12 кога ще дойде.
Цитирай
#14

Те просто казаха че ще пускат тестови,димек ние да разработваме а не да дават пари,а както е показано на графика,миуи 12 ще има след 6 месеца.винаги така е било
Цитирай
#15

Интересна информация, която ще предизвика много смущения:
C Miui 12 европейския пазар ще получава само стоков андроид

Може и да е спекулация, но идеята не е лоша. Истинското миуи изживяване си е с китайския ром.
И като цяло е за китайците и индийците.
Има супер много полезни за тях неща със съответния ром или регион.


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Wild bear
Цитирай
#16

Ако махнат интерфейса на Xiaomi и оставят стоковия или ще минавам към China Stable, или ще сменям марката.
Цитирай
#17

^ +1 Big Grin

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#18

Най-вероятно това ще постигнат, и без това вече не са финансово симпатични, нещо което ги отличаваше до този момент...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#19

Xiaomi EU ще стане още по-популярен, само ще шунтираме индийските шльокавици. Който иска фабричен интерфейс просто ще си купува индийска версия .
[-] 2 потребители изказват благодарност на redsys за това мнение:
  • milenvn, Wild bear
Цитирай
#20

Точно пък индийска версия е най-трудно да се намери. Може по-скоро да има опция за индонезийски ром. Но нека видим дали информацията е истинска първо
Цитирай
#21

(2020-03-29, 10:18:08)redsys написа:  Xiaomi EU ще стане още по-популярен, само ще шунтираме индийските шльокавици. Който иска фабричен интерфейс просто ще си купува индийска версия .
Ти, аз, тоя, оня и още колко ? Масово хората си ползват телефоните out of the box.
Това би било негативен ход, но чакаме да видим дали ще е така.
Цитирай
#22

(2020-03-29, 10:27:42)suffer написа:  Точно пък индийска версия е най-трудно да се намери. Може по-скоро да има опция за индонезийски ром. Но нека видим дали информацията е истинска първо
  

   Няма значение коя фабрична версия, просто писах първата която ми дойде наум,но предполагам ме разбра още преди коментара.

      Иначе съгласен съм , че феновете на МИУИ ще са недоволни, но пък за много нови потребители този интерфейс е много сложен и трудно разбираем и търсят стария познат чист Андроид. Така че Наистина ще има отстъпление на едни , но и ще има много нови фенове, ако удържат цените по- ниски от конкуренцията. Предполагам това са икономии за сметка на цената на крайния продукт. Ако наистина новината излезне вярна
Цитирай
#23

Като гледам тук феновете се броят на пръсти. Повечето са взели телефон на ниска цена и не могат да се отправят с настройките или имат бъгове.
Който разбира ще си флашне каквото трябва. Стоков глобален ром не съм ползвал от повече от две години
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • MapTo_D
Цитирай
#24

Надявам се дане си 100 % прав. Иска ми се дажвярвам ,че има много повече фенове и те просто не се оплакват, но и аз се съмнявам.
Всъщност ако е така, нищо лошо. Това щее само в плюс за марката и зле за форума Wink.
[-] 1 потребител изказва благодарност на redsys за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#25

(2020-03-29, 10:38:27)redsys написа:     
      Иначе съгласен съм , че феновете на МИУИ ще са недоволни, но пък за много нови потребители този интерфейс е много сложен и трудно разбираем и търсят стария познат чист Андроид.
Въобще не е сложен и трудноразбираем, а е пълен с бъгове. Само, че и в чистия андроид гледам, че имат много проблеми. Здраво им куца софтуера. Ако e вярно и оправят чистия андроид ще дръпнат доста напред, защото хардуера и цените им са много добри.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)