Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

То е каша с това Миуи в последно време ама с тоя ром дето е само за 12 модела ми се вижда, че ще стане още по-голяма каша.

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Пропуснал съм последните извинения от Xiaomi: https://www.gizchina.com/2021/08/11/xiao...this-year/

Нищо ново. Бълват телефони на кило, после не смогвали. Нямат намерение да намалят бълването, извиненията нищо не струват. И MIUI 13 нищо няма да реши.

Изпратено от Galaxy Tab S7+

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Следните модели се очаква да получат глобалната MIUI 12.5 Enhanced в края на годината (октомври-декември):

Xiaomi Mi 11
Xiaomi Mi 11 Ultra
Xiaomi Mi 11i
Xiaomi Mi 11X Pro
Xiaomi Mi 11X
Xiaomi Mi 10T Pro
Xiaomi Mi 10T
Xiaomi Mi 10 Pro
Xiaomi Mi 10

Източник

 
Цитирай

Неочаквано Xiaomi прекрати тестването на фирмения потребителски интерфейс MIUI 12.5 за 12 смартфона от 2019 година. Всъщност те ще получат MIUI 13 базирана на Android 11 и това ще бъде тяхното последно голямо обновяване, а моделите са: Mi 9, Mi 9 Pro 5G, Mi 9 SE, Mi CC 9, Mi CC 9 Meitu, Redmi K20, Redmi K20 Pro, Redmi Note 8, Redmi Note 8 Pro, Mi 9 Lite, Mi 9T, Mi 9T Pro. Android 12 за тези модели също не се предвижда.

https://xiaomiui.net/xiaomi-will-no-long...-list-520/

 
Цитирай

Здравейте колеги,
Преди обяд ми се появи възможност да ъпдейтна Мiui- то  с 12.5 enhanced edition, но сега изчезна ? Някой да знае защо се получи така?

Xiaomi 11T pro 5G 128/8
Цитирай

Възможно е да са го дръпнали заради бъгове. И на мен ми се е случвало да отлагам ъпдейт и после да се окаже, че е изчезнал.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nzim за това мнение:
  • alex7777
Цитирай

(2021-12-03, 14:35:26)alex7777 написа:  Здравейте колеги,
Преди обяд ми се появи възможност да ъпдейтна Мiui- то  с 12.5 enhanced edition, но сега изчезна ? Някой да знае защо се получи така?

При мен дойде в петък на 26.11, дръпнах го, не намерих нещо по-различно. Само при проверка за актуализация стоеше ,,Рестарт сега" и липсваха трите точки горе в дясно. Рестартирах няколко пъти , оставих го да се актуализира сам през ноща, но не.
Направих му един ресет и Enhanced изчезна  Stolt


Прикачени файлове Миниатюри
           
[-] 1 потребител изказва благодарност на izibizi за това мнение:
  • alex7777
Цитирай

Днес след ъпдейт на това приложение, надписа Enhanced се появи отново  Smile


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

И при мен се появи Enhanced без никакъв ъпдейт. Единственото, което се случи е ъпдейт на това


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Тази седмица беше последния седмичен MIUI 12 билд.
От другата, или от някоя от другите седмици преди края на годината, потребителите на China dev, xiaomi.eu И всичко базирано на седмичния ром ще имат MIUI 13 за бета тест.
[-] 3 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • ivenco, izibizi, ronnie72
Цитирай

114 смартфона на Xiaomi вече получиха MIUI 12.5.

https://www.kaldata.com/%d1%82%d0%b5%d0%...76447.html

 
Цитирай

От седмица и половина съм с миуи 13 и смея да твърдя въпреки че е бета е по-стабилен от 12.5. Другото нещо е че на БенчМарк изкара повече от 12.5.
Да не подвеждам никого ползвам седмичните билдове на Xiaomi.eu а не официалните версии.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nedkoff за това мнение:
  • suffer
Цитирай

На някой да му е излизал този "headers error" като е резархивирал muiu 13?
[Изображение: 6a1fb822a3fa883b3a25bc91cd3fd8f6.jpg]
Цитирай

(2022-01-13, 18:08:50)алекс99 написа:  На някой да му е излизал този "headers error" като е резархивирал muiu 13?
[Изображение: 6a1fb822a3fa883b3a25bc91cd3fd8f6.jpg]
Не се притеснявай по думите на един от разработчиците това е нормално. Всеки път ми излиза когато използвам 7zip.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

(2022-01-14, 15:02:16)nedkoff написа:  Не се притеснявай по думите на един от разработчиците това е нормално. Всеки път ми излиза когато използвам 7zip.
А нормално ли е компютъра да разпознава телефона всичко да е окей и да седи на черен екран и нищо за fastboot става на въпрос Mi 11i ъп за Андроид 12?

Изпратено от моят M2012K11G с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2022-01-14, 15:42:03)алекс99 написа:  А нормално ли е компютъра да разпознава телефона всичко да е окей и да седи на черен екран и нищо за fastboot става на въпрос Mi 11i ъп за Андроид 12?

Изпратено от моят M2012K11G с помощта на Tapatalk

Стартираш update rom.bat и нищо не се случва на отворили я се команден прозорец ли?

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

(2022-01-15, 10:17:20)nedkoff написа:  Стартираш update rom.bat и нищо не се случва на отворили я се команден прозорец ли?
Да седи си черно само

Изпратено от моят M2012K11G с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2022-01-15, 15:06:07)алекс99 написа:  Да седи си черно само

Изпратено от моят M2012K11G с помощта на Tapatalk
Малко закъснял отговор но изглежда все едно не разпознава телефона. Вероятните причини са грешен файл, проблем с драйвери или проблемен кабел.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

(2022-01-19, 18:36:25)nedkoff написа:  Малко закъснял отговор но изглежда все едно не разпознава телефона. Вероятните причини са грешен файл, проблем с драйвери или проблемен кабел.
Ами уш е точния файл и точните драйвъри разпознава го телефона всичко точно а кабела и чисто нов оригинален

Изпратено от моят M2012K11G с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2022-01-19, 19:36:26)алекс99 написа:  Ами уш е точния файл и точните драйвъри разпознава го телефона всичко точно а кабела и чисто нов оригинален

Изпратено от моят M2012K11G с помощта на Tapatalk
С какъв процесор на компютъра или лаптопа си.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

(2022-01-21, 10:01:45)nedkoff написа:  С какъв процесор на компютъра или лаптопа си.
Intel core i5 4570 на компютъра и на лаптопа е i5ца ама май следващия модел ще погледна след малко

Изпратено от моят M2012K11G с помощта на Tapatalk

(2022-01-21, 10:39:07)алекс99 написа:  Intel core i5 4570 на компютъра и на лаптопа е i5ца ама май следващия модел ще погледна след малко

Изпратено от моят M2012K11G с помощта на Tapatalk
i5-3210M е на лаптопа 3та генерация

Изпратено от моят M2012K11G с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2022-01-21, 10:39:07)алекс99 написа:  Intel core i5 4570 на компютъра и на лаптопа е i5ца ама май следващия модел ще погледна след малко

Изпратено от моят M2012K11G с помощта на Tapatalk

i5-3210M е на лаптопа 3та генерация

Изпратено от моят M2012K11G с помощта на Tapatalk

Питам защото някъде някой беше писал ,че с Ryzen имало драми с фастбуут-а. Предполагам си запознат с ADB tools и нямаш проблеми с ползването им. Първо използвай команда "adb devices" и ако видиш телефона го вкарай във фастбуут с командата "adb reboot bootloader". След като стартира телефона напиши "fastboot devices" трябва номера на устройството да е същия като при "adb devices". Ако всичко е наред затвори командния прозорец и пусни ъпдейта. Ако и тога не тръгне свали файла наново.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

(2022-01-22, 17:20:40)nedkoff написа:  Питам защото някъде някой беше писал ,че с Ryzen имало драми с фастбуут-а. Предполагам си запознат с ADB tools и нямаш проблеми с ползването им. Първо използвай команда "adb devices" и ако видиш телефона го вкарай във фастбуут с командата "adb reboot bootloader". След като стартира телефона напиши "fastboot devices" трябва номера на устройството да е същия като при "adb devices". Ако всичко е наред затвори командния прозорец и пусни ъпдейта. Ако и тога не тръгне свали файла наново.
Пробвано е но не тръгва преди 2 3 дни получих ъпдейт до 12.5.8 и не знам сега дали да пробвам отново

Изпратено от моят M2012K11G с помощта на Tapatalk
Цитирай

С приложението MIUI Updater вече можете да проверите дали вашето Xiaomi, Redmi или Poco ще получат актуализация до MIUI 13. Приложението ще ви каже точно дали вашият смартфон ще получи следващия ъпдейт, а също така ще предложи активни линкове за изтегляне на актуализацията до  MIUI 13 за вашия смартфон веднага след като тя стане достъпна.

 
[-] 4 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • bl0odline, redsys, skysoft, truewarrior22
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)