Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

В MIUI 12 се появиха Super Wallpaper. Те имат три режима. При натискане на бутона за заключване тапетът плавно се премества в режим Always On Display, когато натиснете отново екрана при заключване с нова анимация за тапета, следващото тапване ще ви върне в началния екран, както е показано в следващия видеоклип.
Източник: >>>>>>

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • iwan33, Victormihov
Цитирай
Аксесоари
#52

В MIUI 12 се появиха Super Wallpaper, но се оказа, че те няма да са достъпни за всички модели на Xiaomi и Redmi.
[Изображение: 69ca19123995e3de685572ed7d69d773-full.png]
Според официалния сайт на MIUI Super Wallpaper ще имат: Mi 10 Pro, Mi 10, Redmi K30 Pro, Mi 9, Mi 9 Transparent Edition, Redmi K20 Pro, Redmi K20 Pro Exclusive Edition, Mi 9 Pro 5G, Mi 8, Mi 8 Screen Fingerprint Edition, Mi Mix 3, Mi 8 Explorer Edition.
Останалите потребители на смартфони с MIUI 12 ще трябва да се задоволят само статичните версии на тапета със същите изображения.
Източник:>>>>>>

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • BGDropche
Цитирай
#53

Специално за mi note 3 е достъпен само средния
Цитирай
#54

Кои смартфони според Xiaomi ще получат новото приложение на камерата със следните функции:

Magic Clone (Multiplicity Photography)
Magic Kaleidoscope
Tap to shoot, hold to record
Easy to arrange buttons (Option to edit toggle placement)
Custom colors (Theming)
Texture and Film camera sound (New in-app sounds)

Новата камера ще бъде достъпна за 30 модела на Xiaomi и Redmi и ще бъде включена в бета версията на MIUI 12.

През април ще бъде достъпна за следните устройства:

Xiaomi Mi9 / Mi9 Explorer Edition / Mi9 Pro 5G
Xiaomi Mi9 SE
Xiaomi Mi CC9 / Mi CC9 Pro
Xiaomi Mi10 / Mi10 Pro
Redmi K20 Pro / K20 Pro Premium Edition
Redmi K30 Pro / K30 Pro Zoom Edition
Redmi Note 8 Pro
Redmi Note 7 Pro

През месец май:

Xiaomi Mi8 / Mi8 Explorer Edition / Mi8 Screen Fingerprint Edition
Xiaomi Mi8 SE
Xiaomi Mi Mix 3
Xiaomi Mi Mix 2S
Redmi Note 7

През месец юни:

Xiaomi Mi 10 Youth Edition
Xiaomi Mi CC9e
Redmi K30 4G / K30 5G
Redmi K20
Redmi 8 / 8А
Redmi 7 / 7A
Източник: >>>>>>

 
Цитирай
#55

Те дати си обявяват ама не ги спазват аз лично вече не им варвам
[-] 1 потребител изказва благодарност на esil2 за това мнение:
  • Wild bear
Цитирай
#56

За бетата и за Китай си ги спазват. Останалото зависи от индийците
Цитирай
#57

Вече Super Wallpaper и за всички желаещи. За работа на приложението се изисква версия на Android не по-ниска от 8.1 - Цък

 
Цитирай
#58

(2020-04-29, 15:21:33)NoMaD написа:  Вече Super Wallpaper и за всички желаещи. За работа на приложението се изисква версия на Android не по-ниска от 8.1 - Цък
Какво правим с архива? Инсталираме през TWRP или разархивираме и инсталираме двата .apk файла?

Xiaomi mi 9 lite
Xiaomi redmi note 4x
Цитирай
#59

След инсталацията опитай файловете Super Wallpaper Earth APK и Super Wallpaper Mars APK да ги отвориш чрез Google Wallpaper от Play Store.

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • iwan33, suffer
Цитирай
#60

(2020-04-29, 18:56:47)NoMaD написа:  След инсталацията опитай файловете Super Wallpaper Earth APK и Super Wallpaper Mars APK да ги отвориш чрез Google Wallpaper от Play Store.
Идеално се получи, това с Марс много ми харесва! Благодаря!
П.С. Не знам как да кача клипче...
П.С.2 Така: https://m.youtube.com/watch?feature=yout...6EgZWq5RYY дали ще се види какво се получи?



Xiaomi mi 9 lite
Xiaomi redmi note 4x
[-] 3 потребители изказват благодарност на iwan33 за това мнение:
  • milenvn, scorceni, suffer
Цитирай
#61

^ Много добро клипче се е получило, браво   Tummenupp


Цитирай
#62

Нещо не го намирам след инсталиране
Цитирай
#63

(2020-04-29, 20:32:49)Wild bear написа:  Нещо не го намирам след инсталиране
И при мен не излизат като инсталирани програми двете .apk. Намери ги направо през приложението Google Wallpaper, както е казал колегата NoMaD по-горе.

Xiaomi mi 9 lite
Xiaomi redmi note 4x
Цитирай
#64

Super Wallpaper-ите определено са страшно красиви, но за съжаление това което са портнали не работи точно така както ще е в MIUI 12... В момента работи на Lockscreen и като десктоп, но не и на AOD... В клипчето което сподели iwan33 е даже само като десктоп. Интересно е и, че в зависимост дали ползвате Light или Dark Mode цветовете на уолпейпъра се сменят...
[-] 1 потребител изказва благодарност на Stormrage за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#65

И Шиаоми дръпнаха здравата, те и затова сложиха такива цени.
Определено ми харесва Miui 12, скоро ще се сдобия с техен апарат и ще им се накефя на максSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 2 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • milenvn, predator_v_bg
Цитирай
#66

При мен дава грешка на апк-то на Марс и не се инсталира. Само Земята работи

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#67

И при мен беше така,изтеглих го от другаде.инсталира се,но ефекта не е пълен
Цитирай
#68

Инсталирах Miui 12 бета Xiaomi.eu на K20 pro и работи страхотно.
Голям кеф еSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#69

Наистина готин ефект, през нощта стават тъмни със светлинки където са градовете.

Вечния бетатестер!
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marcus за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#70

(2020-05-03, 20:42:21)BlackBone написа:  При мен дава грешка на апк-то на Марс и не се инсталира. Само Земята работи

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Защото го има подобно във системата със същия подпис.Ако имаш рут или през twrp намери в system/app или priv-app  MiWallpaper и го изтрий, рестарт и марса ще се инсталира и ще работи
[-] 3 потребители изказват благодарност на Miro2210 за това мнение:
  • BlackBone, milenvn, Wild bear
Цитирай
#71

https://www.androidpolice.com/2020/05/04...hones/?amp

Тук има още два варианта на земята.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
[-] 3 потребители изказват благодарност на BlackBone за това мнение:
  • hana, iwan33, Miro2210
Цитирай
#72

[Изображение: er480g7.png]

Зная защо го правят, ама това не означава, че ми харесва да копират от нагризаните паразити...

П.П. Малка е утехата, че китайците и индийците страшно много си падат по шарената безвкусица и затова копират циганията на компанията от Купъртино. Big Grin

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#73

Да копират каквото си искат.
Не ми пука отдавна.
Евтини са, работят безотказно и най-важното е Андроид- ПЪЛНА свобода.
Циганията дори не бих я нарекал смартфон, но това е друга тема.

(Ако искат да го изкопират едно към едно последното болтче, Андроид ли е, пак е по-добро.)

Miui 12 е супер, слагам го скоро и на второ ми ШиаомиSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • galev_90
Цитирай
#74

Днес от разработчиците на MIUI бе публикуван списък на 32 модела смартфони Xiaomi и Redmi, които ще имат достъп на бета тест на всички функции на MIUI 12:

Xiaomi Mi 10, Xiaomi 10 Mi Pro, Redmi K30 Pro Zoom Edition, Xiaomi Mi 9, Xiaomi Mi 9 Transparent Exclusive Version, Redmi K30 Pro, Redmi K20 Pro, Redmi K20 Pro Exclusive Version, Xiaomi Mi 9 Pro 5G, Redmi K30 5G, Redmi K30, Redmi K20 , Xiaomi CC9 Pro, Xiaomi CC9, Xiaomi CC9 Mito Custom Edition, Redmi Note 7 Pro, Xiaomi Mi 9 SE, Redmi Note 8 Pro, Redmi Note 7, Xiaomi Mi 8, Xiaomi Mi 8 Fingerprint Screen Edition, Xiaomi Mi MIX 3, Xiaomi Mi 8 Transparent Discovery Edition, Xiaomi Mi MIX 2S, Xiaomi Mi Note 3, Xiaomi Mi Max 3, Xiaomi Mi 8 Youth Edition, Xiaomi Mi MIX 2, Redmi Note 5, Xiaomi 6X, Xiaomi 8 SE и Xiaomi Mi 6.

Ако намерите вашето Xiaomi или Redmi устройство в списъка, значи скоро ще можете да изпробвате всички нови функции MIUI 12, като нови икони и анимации, superwallpaper, подобрена защита на личните данни и т.н.

Достъпът до бета версията за Redmi K20 Pro, Xiaomi Mi 9 Pro 5G, Xiaomi CC9 Pro, Redmi K30, Redmi K30 5G, Redmi K20, Redmi Note 8 Pro и Redmi Note 7 ще бъде уточнен допълнително.
За Redmi Note 7, Redmi Note 8 и Xiaomi CC9e вътрешните бета тестове показаха някои трудности, така че той засега за тези смартфони също беше отложен.

Източник: >>>>>>

 
Цитирай
#75

Това е луната - следващия супер тапет на MIUI 12.
[Изображение: 905bdeeb1137ac9711560905723129a1-full.jpg]

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • iwan33, KenLii
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)