Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Меню на Български за телефон от Сащ?
#1

Здравейте колеги, някой има ли идея как да сложа или отключа българското меню на Г7. Апарата е на t-mobile. Благодаря
Цитирай
Аксесоари
#2

Има една програма в Google Play. Казва се More Locate. С нея без проблем се слагаше българаки на LG V20. Обаче се пишаха и команди пре adb. Не съм сигурен дали ще работи на Г7, но може да пробваш. В YouTube трябва да има клип мисля, че как стават нещата.

Sent from my LM-V350 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 2 потребители изказват благодарност на ganchev за това мнение:
  • oxuboxu, vargala81
Цитирай
#3

Програмата е MoreLocale 2.
Този метод е за V20 без руут, но ставало и за всички андроид телефони. В коментарите споменават, че работело на G6 и G7.
https://webcache.googleusercontent.com/s...irefox-b-d
[-] 2 потребители изказват благодарност на Гост за това мнение:
  • ganchev, oxuboxu
Цитирай
#4

Точно така се казваше. Забравил съм точното и име. Благодаря за корекцията.

Sent from my LM-V350 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#5

Благодаря за отговорите. Ще опитам. Опитах, но набързо не стана. А вече не харесвам лаптопа си.. Докато зареди искам да съм си тръгнал Smile
Цитирай
#6

Morelocale 2 e програмата и работи перфектно. Стартирайте я и ще видите кратки инструкции. Ако не се справите, потърсете в ютуб, има клипчета, лесно е. С G7 ThinQ съм, щатски без бг меню, но с тази програмка всичко си е окей. В общата тема за G7 е дискутирано по въпроса, вижте и там

Изпратено от моят LM-G710 с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на whitehart за това мнение:
  • ganchev, oxuboxu
Цитирай
#7

Пак благодаря, стана.. За съжаление е малко 50/50. Много неща не се преведоха, но главното меню и търсачката на гугъл се промениха което е най-важното. Използвах morelocale 2 и клипче в тубата с няколко команти в cmd.
[-] 1 потребител изказва благодарност на prok за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#8

С това приложение няма как да преведеш андроида.То само активира езика там където го има,т.е. в които приложения го има.Затова не всичко е преведено,защото няма български във всички приложения.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Miro2210 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#9

Така е, просто се изненадах, че Андройд 9 няма скрит всеки език. Не мисля, че е толко трудоемко или скъпо да се слагат всички езици независимо за коя държава е предназначен телефона. И пак благодаря за помоща!
[-] 1 потребител изказва благодарност на prok за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)