Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

(2020-03-29, 12:56:55)nowhere написа:  Е да, ама е без гаранция в България Sad(
Не ми стана ясно, кое няма гаранция, телефона или картофите? Smile

 
Цитирай
Аксесоари
#27

Картофите ги хапнах.

За гаранцията на g8s ще цитирам официалната позиция на ЛГ България:


Chat Transcript
10:14:27 [LG оператор] Здравейте,
10:14:31 [LG оператор] Васил Атанасов е на линия. С какво мога да ви помогна ?
10:14:33 [xxxx] Здравейте
10:15:40 [xxxx] Искам да закупя телефон g8s от Германия, магазин mediamark.eu
10:15:57 [xxxx] Има ли гаранция в България?
10:17:03 [xxxx] https://www.mediamarkt.de/de/product/_lg...63620.html
10:17:06 [LG оператор] Да, трябва да получите германска фактура,на която да са отбелязани моделите и сериините номара.
[-] 1 потребител изказва благодарност на THAI за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#28

(2020-03-29, 11:00:54)THAI написа:  Взех си g8s за 325 евро от mediamarkt.de
След 2-3 дена ще е в България.
За тези пари дори китайска измишьотина не може да се вземе.
Много добра цена. Честито и със здраве да се ползва. Телефона има една от най-добрите камери в момента.

Sent from my LM-V500N using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 1 потребител изказва благодарност на ganchev за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#29

Благодаря за доброто пожелание.

Ще се сравнява с тази от G4. За мен тя е еталона.
По ревютата които изчетох, камерата на g8s може да се доближава на тази от четворката, но трудно я достига. Колко е вярно... ще видим.
Много бих искал 8s да имаше четворния DAC, но уви. Пишат, че звукът на 8s също е много добър, но тук вярвам само на моя вкус и изисквания.

Навремето, в списание Радио, бяха писали за следният експеримент:
Събрали на едно място експерти да дадат оценка на усилватели от най-висок клас. Усилвателите се свързвали с един и същи източник, през който се пускала една и съща музика, която се слушала през едни и същи тонколони.
Оказало се, че 1то място се спечелило от усилвателя с най-много динамични и хармонични изкривявания от участвалите.
Което доказало, че параметрите на хартия не означават почти нищо.
[-] 2 потребители изказват благодарност на THAI за това мнение:
  • ganchev, oxuboxu
Цитирай
#30

@THAI Между другото ще трябва да те разочаровам, но Медиамаркт не изписват нито ИМЕИ, нито сериен номер на фактурата.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#31

На моята фактура има IMEI
За твоята не знам.

Даже проверих имея в базата данни, да видя за коя страна е предназначен за продажба телефона.

За в бъдеще, намери някой друг с когото да се заяждаш.
Цитирай
#32

На моята за G8X няма.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#33

Нали не ти трябваше. Какъв ти е проблема?
Цитирай
#34

Не ми трябва ИМЕИ/сериен номер на фактурата? И къде го прочете това? Би ли ме цитирал, моля.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#35

Хайде стига вече, моля ви! Няма нужда от такива спорове. Благодаря ви предварително.

Sent from my LM-V500N using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 1 потребител изказва благодарност на ganchev за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#36

Споко. Нали това е ЕС. Какви адреси, какви имеи!
Нали имаш телефон, кутията му и Юрупейска фактура. Всичко е наред.

Когато яйцето ти опря в дупето... се смръзна, иначе цял ден ми се правиш на голям разбирач из форума.
Сега да те видя как ще се оправиш със съпорта на магазина. После ще оревеш форума колко измамен магазин е и как никой не трябва да купува от него.

Да ти кажа отсега: с немец не можеш да излезеш на глава. Ако тръгнеш да го плашиш с ЕС или да му обясняваш какво е длъжен да прави.. просто ще те отсвири.

Толкоз от мен.

Ганчев, писали сме по едно и също време.
Съжалявам.
Цитирай
#37

Много умело и хитро отбягваш, че не съм твърдял, че не трябва ИМЕИ или сериен номер и пишеш някакви други работи, еми да, ама като се правиш на мъж и казваш нещо, трябва да заставаш зад думите си, не да увърташ като мишка. Wink

Този пък яйцето опряло до дупето хахахах аз пазарувам от Медиамаркт от мнооохо години, когато още не си ги и бил чувал. Казах ти, че много отдавна не пазарувам от БГ и си ползвам и гаранции и всичко и нямам никакви проблеми, просто ти казах, че от Медиамаркт не слагат нито ИМЕИ, нито сериен номер на фактурата за да знаеш, а ти на всичкото отгоре си позволи да излъжеш, че на твоята има - има, ама няма, но споко - пак можеш да си ползваш гаранцията, защото сме в ЕС, не сме по Живково време, нема да се косиш.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#38

   

Онуй дето полу се вижда е 15 цифреният imei... на моя телефон, на моята фактура.

Мисля, че администрацията трябва да те успокои по някакъв начин.
[-] 1 потребител изказва благодарност на THAI за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#39

В момента в Медиамаркт.де е на цена от €325, което смятам, че е страхотна цена, чак не мога да повярвам колко е евтин. Smile

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#40

Аз го взех за 700лв нов и мисля, че за тия пари няма по добър избор можеби xiaomi mi 9 , но аз съм ползвал през годините почти всички марки и най дълго време съм издаржал с LG G2 незнам защо после реших да смена марката и ползвах за по година htc , huawei , samsung ,sony после LG G6 след него xiaomi mi 8 и сега LG G8s да уточна повече от 800лв не съм давал за телефон.
Цитирай
#41

Само да споделя, че във фейса има една група за LG фотография и там виждам страшно красиви снимки от G8s.
Ето линк ако някой иска да се пресъедини или само да погледне https://www.facebook.com/groups/LGIntern...?ref=share


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#42

Щях да си го взема и да сменя С10е, много ми харесва телефона, обаче с тия 76.6мм широчина ме отказаха отвсякъде. Sad Иначе за цената си и това, което предлага е супер... другото леко дразнещо е изместената слушалка, но предполагам, че не създава проблем.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#43

Не, изместената слушалка по никакъв начин не пречи. LG G7 и той е така, ползвах го близо година, чуваше се перфектно.

Sent from my OnePlus 7T using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на whitehart за това мнение:
  • nowhere
Цитирай
#44

Благодаря, и аз така предположих. И все пак широчината ме отказва отвсякъде.. ЛГ Г7 и Г8 са перфектни, но с този са се оляли, та той идва по-широк от С20 Ултра, който е гигантски телефон. Здраве да е, ще видим какво ще изкарат по-натам, но определено много искам да се върна в редиците на LG. Smile

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#45

(2020-04-13, 11:51:53)nowhere написа:  Щях да си го взема и да сменя С10е, много ми харесва телефона, обаче с тия 76.6мм широчина ме отказаха отвсякъде. Sad Иначе за цената си и това, което предлага е супер... другото леко дразнещо е изместената слушалка, но предполагам, че не създава проблем.
Всеки си има мнение за мен лично е доста компактен ...в последно време всички флагмани са с над 6.5инча екран ...много трудно се ползва с една рака такъв телефон... Противник съм и на екран протекторите ...гръпче може , но да е супер тънко ...широчината спрямо samsung e най-голяма 5-6мм ,но спрямо iphone xiaomi huawei e 2мм по широко LG.  Ако сложа на везната 5мм по широко тяло + SD855 VS Exynos. Бих избрал LG. Дори да бяха на една и съща цена.
[-] 1 потребител изказва благодарност на kiril271 за това мнение:
  • Marto.g
Цитирай
#46

Е да, аз нищо не съм казал освен собственото си мнение. Сравнен със С10е е далеч от компактен, нито става за работа с 1 ръка, поне за мен, тъй като съм с малки ръце. За някой с големи лапи естествено, че ще му е ОК с 1 ръка. Иначе сравнено с Хуауей П30, който ползвах, разликата в широчината е 5.2мм а със С10е, който ползвам в момента е 6.7мм това са си големи разлики. И реално проблема от работата с 1 ръка идва заради широчината, дори и да е малко по-висок или по-дебел няма проблем, ама с широчината вече е проблем, ако си с малки ръце. С П30 и С10е направо се родих да ползвам телефоните с 1 ръка, затова ме спира LG-то, иначе да съм го взел. Smile А не знам колко телефона с Ексинос си ползвал, ама си е екстра. Ще видим де, не съм се отказал на 100% просто много ми харесва. Smile

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#47

(2020-04-14, 08:08:37)nowhere написа:  Е да, аз нищо не съм казал освен собственото си мнение. Сравнен със С10е е далеч от компактен, нито става за работа с 1 ръка, поне за мен, тъй като съм с малки ръце. За някой с големи лапи естествено, че ще му е ОК с 1 ръка. Иначе сравнено с Хуауей П30, който ползвах, разликата в широчината е 5.2мм а със С10е, който ползвам в момента е 6.7мм това са си големи разлики. И реално проблема от работата с 1 ръка идва заради широчината, дори и да е малко по-висок или по-дебел няма проблем, ама с широчината вече е проблем, ако си с малки ръце. С П30 и С10е направо се родих да ползвам телефоните с 1 ръка, затова ме спира LG-то, иначе да съм го взел. Smile А не знам колко телефона с Ексинос си ползвал, ама си е екстра. Ще видим де, не съм се отказал на 100% просто много ми харесва. Smile
Един съм ползвал ... До 1 год. Почти нямаше проблеми ,но след година почва да зацикля забива трябва. Му на 2-3 дни рестарт. Като чета в нета много фенове на марката се молят да минат изцяло на snapdragon ...нямам против самсунг, имам против ексинос
Цитирай
#48

Здравейте! Може ли някой да ми каже,от къде се настройва светлинния индикатор-лампичката,която мига при пропуснато повикване,уведомление от месинджър,фейсбуук и т.н. Благодаря!
Цитирай
#49

На кой телефон?Ако става въпрос за G8s или G8 няма такъв индикатор.

Sent from my LG V50 ThinQ using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 1 потребител изказва благодарност на ganchev за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#50

За g8s става въпрос да
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)