Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

Няма такъв индикатор. Ползвайте always on display за да виждате нотификациите.

Sent from my LG V50 ThinQ using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 2 потребители изказват благодарност на ganchev за това мнение:
  • Dowper, oxuboxu
Цитирай
Аксесоари
#52

(2020-05-13, 10:04:01)ganchev написа:  Няма такъв индикатор. Ползвайте always on display за да виждате нотификациите.

Sent from my LG V50 ThinQ using Tapatalk
Или анимацията по ръбовете на дисплея...

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
[-] 1 потребител изказва благодарност на oxuboxu за това мнение:
  • ganchev
Цитирай
#53

Анимация по ръбовете на дисплея?
Цитирай
#54

Да, като оставиш телефона по дисплей, отстрани свети, защото дисплея е крив.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#55

Хазарт, на G8s дисплея не е крив.
Светослав, става въпрос за side light, или светлина по ръбовете на дисплея.
Виж това видео и в описанието е описано как се пуска


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 2 потребители изказват благодарност на vargala81 за това мнение:
  • ganchev, oxuboxu
Цитирай
#56

Да, но логиката ме подведе, но принципа е същия, иначе ако се замислиш, LG никога не са имали извит диспей или последните години, което е добре.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#57

(2020-05-14, 06:59:05)hazART написа:  Да, но логиката ме подведе, но принципа е същия, иначе ако се замислиш, LG никога не са имали извит диспей или последните години, което е добре.
А сега тоя Velvet с тия извити ръбове, като Edge на Самсунг, не ми се поглежда такъв екземпляр.
LG G Flex беше с изцяло извит дисплей.
Дори G4 имаше леко/незабележимо почти извит екран.

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
[-] 1 потребител изказва благодарност на oxuboxu за това мнение:
  • alexbg67
Цитирай
#58

LG G Flex да, той беше готин, особено с LG G4 като излязоха, спомням си как го рекламираха в България с някаква нощна реклама.
Но и извитите ръбове, може би, защото бях с стъклен протектор, но ползва от тях не видях, може би по-красиво преливащия се дисплей, но по-трудно се държи, кривата част не е активна и като цяло само за гледката, протектора и той не държи.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#59

Да. Точно така. Не могат да се пилзват егективно протектори. Ако се поставят там се натрупват замърсявания.
Хубава гледка - да, но и според мен неефективно, само ефектно.

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай
#60

https://www.youtube.com/watch?v=khcCac1uC3c А ето я рекламата, беше топ по това време.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 2 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • kstavrev, oxuboxu
Цитирай
#61

Заслужава ли си да сменя G8s за G8?
Цитирай
#62

G8 не се продава официално в Европа. Как ще го замените? Според мен дори и да намерите начин няма никакъв смисъл. Те са почти еднакви с изключение на някои екстри, които оцъстват при единия и при другия.

Sent from my LG V50 ThinQ using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 1 потребител изказва благодарност на ganchev за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#63

Ако G8 е корейския вариант с трите камери.... Освен това е с QuadDAC.
G8s има само HiFi DAC. Отпред има TOFсензор, за управление с жестове на ръката/дланта.

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
[-] 1 потребител изказва благодарност на oxuboxu за това мнение:
  • ganchev
Цитирай
#64

Е и двата имат ТоФ отпред.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#65

(2020-05-14, 11:37:34)nowhere написа:  Е и двата имат ТоФ отпред.
Е, забравил съм.

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
[-] 1 потребител изказва благодарност на oxuboxu за това мнение:
  • nowhere
Цитирай
#66

oxuboxu, G8s също има тоф сензор за управление с жестове. Аз лично предпочитам старата технология със слушалка вместо екрана да ми служи за такава. Освен това ми се струва, че G8 е с извит дисплей - 2.5D. Не бих ги заменил, дори да е чист бартер.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#67

Нищо, аз след като продадох С10е преди 2 дни, определено съм се замислил за G8s, честно казано ми се искаше Г8 една идея повече (най-вече заради размера), ама не ми се занимава с импорт и глупости.

Та би ли споделил едно по-дългосрочно ревю от първа ръка за телефона, ама както се казва да е честно. Smile

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#68

(2020-05-14, 11:40:29)vargala81 написа:  oxuboxu, G8s също има тоф сензор за управление с жестове. Аз лично предпочитам старата технология със слушалка вместо екрана да ми служи за такава. Освен това ми се струва, че G8 е с извит дисплей - 2.5D. Не бих ги заменил, дори да е чист бартер.
Наистина не мисля, че самият екран да "вибрира" и да играе ролята на стереовисокоговорител е "по моята част" също.
Единствено ако ще слуша много музика със скъпи, висококачествени слушалки (ЖИЧНИ) е ползата с наличието на QuadDAC.
И аз смятам, че в противен случай бартерът не си струва.

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай
#69

Аз се колебаех между S10e и G8s.Доволен съм от телефона,единствено размера ме притеснява,и че е тежичък.От s10e,да минеш на G8s,ще е малко шок
[-] 1 потребител изказва благодарност на Светослав за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#70

Аз телефона го нямам и няма как да споделям лично мнение, но съм го набелязал също ако не се появи V60 тук. Влез в тази група и разгледай снимките с G8s. От всички снимки, неговите най-много ми харесват https://www.facebook.com/groups/LGIntern...?ref=share


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#71

На Thomas Ackermann снимките направо са превъзходни...

(2020-05-14, 11:41:27)nowhere написа:  Нищо, аз след като продадох С10е преди 2 дни, определено съм се замислил за G8s, честно казано ми се искаше Г8 една идея повече (най-вече заради размера), ама не ми се занимава с импорт и глупости.

Та би ли споделил едно по-дългосрочно ревю от първа ръка за телефона, ама както се казва да е честно. Smile
Зависи кое повече би те впечатлило в телефона.
Бърз е. "Бие S10+, P30 Pro", но не това е най-важното.
VСХ score
VCХ поне тестват по-качествено телефоните. И не са подкупни като DХО.
Не знам какво да ти препоръчам и разкажа. По-добре питай конкретни въпроси. Аз съм доволен. Нямах избор, трябваше много бързо да си взема нов телефон. Не съжалявам за избора си.
НАЙ-ХУБАВОТО е че батерията "държи" доста (е, зависи и как ще го ползваш).
Правил съм SOT над 7 часа (8 и нещо) 5:30-6:30 си е нещо редовно.

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай
#72

Ами размера как е най-вече, много голяма тухла ли е на живо. Smile Батерията ми е важно да кара доста, което е супер, че държи доста. Като изключим класациите, как са камерите? Предната? Понеже приятел си взе Г8Х и камерите не са много добре, особено предната е трагична. Има ли тротлинг като загрее повечко, понеже нещо такова четох? И как е стабилизацията на видеото, понеж е малкото ревюта, които гледах забелязах, че стабилизацията на видеото не е добре хич, или поне така беше по ревютата.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#73

Един редовен пример за моята батерия.[Изображение: e04ab2bafb20ef98dcc1240b4a557448.jpg]

С размера свикнах. Клипове в движение не съм снимал. Само от място но съм движил телефона. Преди малко пробвах да го движа по-енергично. Дори пробвах следното: ТИЧАХ снимайки, не забелязах после на записа проблеми. Нека @ganchev сподели свои впечатления, въпреки че той е с по-върхов модел - V50.
********
Недей бърза, събери повече впечатления оттук-оттам.

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай
#74

Благодаря ти много за информацията. Е, то няма какво да бързам, за 700-800лв по-добро здраве му кажи. А и LG UI-а винаги ми е харесвал страшно много.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#75

Мога ли да попитам,някой,когато съм задал сим1,от която ползвам интернет,дали при превключване на сим 2,започва да черпи нет от нея?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)