Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#76

(2020-05-14, 17:55:21)nowhere написа:  Благодаря ти много за информацията. Е, то няма какво да бързам, за 700-800лв по-добро здраве му кажи. А и LG UI-а винаги ми е харесвал страшно много.
339 евра, гаранцията важи в България към официалния сервиз. Питах Wink

https://www.saturn.de/de/product/_lg-g8s...63620.html

Промото с безплатен телевизор от миналата година

https://www.aktionspromotion.de/lg/g8s/

И настоящото за V60

https://www.aktionspromotion.de/lg/real8k-cashback/
[-] 4 потребители изказват благодарност на aladin за това мнение:
  • Dowper, ganchev, oxuboxu, vargala81
Цитирай
Аксесоари
#77

Май ще го заръчвам, въпреки, че един приятел си го взе и единственият кусур на камерата му е, че супер много ги шарпва снимките иначе цветовете ги предава реално, но шарпнеса е брутален. В детайлите, и не смао, на моменти губи от Ми9 (сравнявахме ги, понеже има и Ми9), но като цяло най-големият проблем на камерата ми се струва шарпнеса. Всичко друго му е супер, а и за цената... Smile

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#78

^ G8s ли? Аз вече го заръчах. Чакам го утре или четвъртък да дойде.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#79

Да, шарпнеса му е брутален, не знам защо чак толкова много са му го буустнали... Аз изпуснах влака и вече е €370, ще чакам пак да го свалят.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#80

Аз го поръчах от тукашен онлайн магазин за 695 лв. С доставката излиза 709.37 лв. Иначе в Ситител го гледам 759 лв.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 2 потребители изказват благодарност на vargala81 за това мнение:
  • ganchev, oxuboxu
Цитирай
#81

(2020-05-19, 21:33:29)nowhere написа:  Да, шарпнеса му е брутален, не знам защо чак толкова много са му го буустнали... Аз изпуснах влака и вече е €370, ще чакам пак да го свалят.
Силната страна на LG е ръчният режим на снимане.

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
[-] 1 потребител изказва благодарност на oxuboxu за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#82

Утре като пристигне ще тествам как е на ръчен режим с автоматични настройки. При V20 обработката по този начин е почти незначителна и би трябвало да го няма този проблем.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#83

Някои снимки стават перфектни на AUTO, други на ръчни настройки, и изненадващо понякога AI прави чудеса.
Но няма да се учудя, ако в определени сцени V20 да го превъзхожда.

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай
#84

О, със сигурност ще има един тест между G8s, V20 и Poco F1. Но най-вероятно ще го направя в събота.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 2 потребители изказват благодарност на vargala81 за това мнение:
  • ganchev, oxuboxu
Цитирай
#85

Колеги, някой може ли да каже защо lg bridge не ми бачка на windows? Като го отворя иска да актуализирам usb драйвери. Понеже имам и драйвери на самсунг дали заради това е така?

Изпратено от моят LM-G850 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#86

Деинсталирай драйверите на LG и LG Bridge.След това инсталирай LG Bridge. Мисля, че при самата инсталация програмата ще ти предложи да изтегли най - новите LG драйвери.Пробвай така първо. И аз имам на Самсунг драйверите на компютъра и не е от това .

Sent from my LG V50 ThinQ using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 1 потребител изказва благодарност на ganchev за това мнение:
  • Marto.g
Цитирай
#87

Показва същото.

Изпратено от моят LM-G850 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#88

А като дадеш да ти ги актуализира какво се случва?

Sent from my LG V50 ThinQ using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#89

Какво става въргал? Нещо си се притаил и нищо не казваш. Smile

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#90

Big Grin Днес ми е първия пълен ден на употреба и още събирам впечатления. Какво да кажа, телефонът напълно оправдава очакванията ми, даже ги и надминава. Единствено ме издразни шейната за SD и SIM картите. Как може да е толкова финна, ръцете ми трепериха от страх да не я счупя като си слагах картите  Big Grin Огледалния гръб яко кефи, но за съжаление кефа приключва като сложа кейса. Макар и прозрачен, усещането да пипаш силикон вместо метал е кофти (V20 е метален и го ползвах без кейс)
Всичко е много по-бързо от V20 и няма грам загряване или лаг. На V20 му сменях термо пастата и пак си е горещ в областта около камерите и бутона. Стерео звука от високоговорителите кефи много като се пусне DTS:X 3D Surround и от настройките му се зададе третата опция - Side to side. Много добре разделя звуците в левия и десния канал и е кеф, особено като играеш игри. На слушалки обаче е назад от V20 понеже няма Quad DAC. Всъщност качеството е добро, но го няма усилвателя и звука ми е 2 пъти по-тих от този на V20.Всъщност е силен колкото всички телефони без Quad DAC. Тъй като до сега не бях ползвал телефон с амолед дисплей, имах опасения, че PWM ще ми пречи на очите, но няма такова нещо. С V20 бях на андроид 8, тук съм на 9 и виждам много нови неща и всичко е изпипано и подредено. И понеже всички критикуваха въздушните жестове в G8, че не работят както трябва, реших да ги пробвам. Ами трябваха ми към 10 мин. да свикна с движенията на ръката и после всичко става от веднъж. Да, малко е бавно, но няма начин, камерата първо трябва да засече дланта ти, като за целта я доближаваш на 6-12 см.  и когато се появи синята лентичка трябва да присвиеш леко пръстите и да я отдръпнеш на 15-20 см. Това отнема около 3-5 сек. Изключих ги в крайна сметка, защото не смятам че ще са ми нужни. Hand ID (отключване с длан) обаче не можах да го накарам да работи. За сметка на това обаче и лицевото и пръстовият отпечатък работят за сега на 100% без пропуск и във всякакви условия. Ноча е голям, даже малко по-голям от този на Поко, но при Поко не ми пречише и тук не ми пречи. Единствено ме дразни, че няма място за процентите на батерията и трябва да се дръпне щората за да се видят. При Поко поне можеха да се слагат в самата икона на батерията, но пък той доста време имаше проблем с показването на нотификации. Тук има място само за 1 икона и часовника, но ако са повече показва многоточие и ми е достатъчно да знам, че имам известия. При Поко не разбирах ако не ги видя като идват или не дръпна щората за да проверя.
Дисплея е добър, камерата ми харесва и особено качеството на звука при видео запис, стабилизацията е много добра, 2Х зума ми е първия и ми харесва, че го има. Нощния режим не прави много, но AI режима се справя много добре и забелязвам, че като ползвам него самите снимки са с по над 2 мб. по-големи. За батерията нищо не мога да кажа, че снощи нещо е станало и се е заредила само до 80%. Помислих, че е от опцията за оптимизирано зареждане, но колегите с G8/V50 казват, че няма такова нещо. Съмнявам се в тройника в който ми е включено зарядното, понеже от време на време излиза от контакта. Но сутринта го дозаредих до 95% и се прибрах в 17 часа от работа със 77% батерия и час и нещо СОТ на мобилни данни. В момента съм на 43% и 4 часа СОТ за 12:30 часа стендбай , като играх и 30 мин. CoD. AoD е включен, мобилните, GPS и блутут също. Мисля, че е добре. Друго не знам какво да кажа а и още не съм тествал всичко.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 4 потребители изказват благодарност на vargala81 за това мнение:
  • ganchev, gurcayy, Marto.g, scenic
Цитирай
#91

Пп. И Hand ID вече работи. Също като жестовете иска само да свикнеш с разстоянието на длантта от камерата. Малко по-бавно е от лицевото, но ще свърши работа когато е на стойката в колата.
Батерията е много добре. Вкъщи на WIFI съм на 2 часа и 15 мин. СОТ и е на 87%


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 2 потребители изказват благодарност на vargala81 за това мнение:
  • Dowper, ganchev
Цитирай
#92

Тоя AI как се справя с цветовото предаване и има ли промяна в детайлите в негова полза разбира се, защото каза, че снимките били по-големи като размер.
Цитирай
#93

Сега ги разглеждах на 4K телевизора и чесно казано не виждам разлика  на пръв поглед. Освен, че са с 2+ мб. по-големи като размер.
Ето няколко примера, макар че гугъл фото вече ги е смачкал https://photos.app.goo.gl/hfeX4kwevY2mEcqj8

А тук има едно сравнение на G8s, V20 и Poco F1.
Тези без подпис на тях са от V20. https://photos.app.goo.gl/eanQ1tzHstYeXZ9H9

Тук са почти всички снимки, които съм направил.с G8s до сега
https://photos.app.goo.gl/P43eaCu6XuCifvVZA


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • ganchev
Цитирай
#94

(2020-05-15, 13:56:17)aladin написа:  339 евра, гаранцията важи в България към официалния сервиз. Питах Wink

https://www.saturn.de/de/product/_lg-g8s...63620.html

Промото с безплатен телевизор от миналата година

https://www.aktionspromotion.de/lg/g8s/

И настоящото за V60

https://www.aktionspromotion.de/lg/real8k-cashback/
Всички обяви ли са валидни все още? За 700 евро си е направо нищо с телевизор. Някой поръчал ли е от този немски сайт?

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#95

В момента телефона е 369 евро между 29-30 май в медиамаркт де.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на gurcayy за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#96

Ако реша да го взема на митница ли отива и каква е цената му тук в БГ? Някой поръчвал ли е от този сайт

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#97

(2020-05-27, 15:38:02)kstavrev написа:  Ако реша да го взема на митница ли отива и каква е цената му тук в БГ? Някой поръчвал ли е от този сайт
В БГ е около 700 лв. Провери тук

 
Цитирай
#98

@vargala81 Ще може ли да ни ъпдейтнеш малко след седмица ползване вече как ти се струва, доволен ли си? От камерата доволен ли си, какво ще кажеш за шарпнеса? Нещо, което не ти харесва? (освен мястото на бутона за включване Big Grin )

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#99

Нещото, което не ми хареса вече го казах - шейната за картите Big Grin Другото е огромния ноч, но мен лично не ме дразни. Вече съм бил с Покофон, на който също е огромен и там не ме дразнеше. Такъв шарпнес аз не забелязвам и снимките през деня наистина ми харесват. Нощни не съм правил много, но от двете, които направих и сравних с V20, тези от V20 малко повече ми харесват. Той обаче има една настройка за премахване на шум в снимките, а аз не харесвам да има шум. Не ми харесва, че е стъклен, защото съм принуден да го ползвам с кейс. А този, който идва в комплекта има един борд ли кво да го нарека, който прави с около 3 мм. по-дебел телефона, но пък със сигурност ще предпази гърба от счупване. Все още продължавам да не харесвам стъклени телефони, но какво да се прави,  нямам избор. Гърба е красив иначе с това огледално покритие, но е магнит за отпечатъци. Не ми харесва селфи камерата в режим портрет, някак си замъглява снимката и предава съвсем различен цвят на кожата. В нормален режим го няма този проблем. Аз обаче за щастие не си падам по селфитата.
Малко ми идва тих звука при разговор на високоговорител. За вкъщи става, но в колата на стойка не знам дали ще го чувам. Има един бутон обаче, който включва максималната сила и се чува добре, но се появява когато увеличаваш звука по време на разговор. Кофтито е, че не остава включен и след разговора и трябва да се натиска всеки път. Hand ID също не ми харесва, че не работи както трябва за разлика от жестовете, но лицевото и пръстовия са ми достатъчни. DAC е ясно, че има и захранва без проблем над 50 омови слушалки, но не е Quad и е 1 стъпка назад от този на V20 относно силата на звука. Друго, което да не ми харесва няма. Със сигурност обаче превъзхожда и V20 и Покото в много неща, едно от които е камерите. И трите камери правят много добри снимки с една и съща експозиция и широкоъгълната няма това изкривяване в краищата, което има V20.

Пп. Щях да забравя бутона за вкл./изкл. Такъв бутон ползвам само за скрийншот където не може да се направи с Capture + и за изключване/включване от как LG добавиха отключване с двойно почукване  Big Grin  Първото е рядко, но все пак по-удобно от задно разположения бутон на V20. Второто пък е още по-рядко и да кажем, че ще изклюмвам/включвам телефона само след ъпдейти, които също са рядко   Big Grin  Ако го нямаше бутона за гугъл асистента щеше да е по-добре, само той ми е излишен и се пада на място, на което палеца ми стои винаги. Радвам се обаче, че не са от една страна като при Покото например, защото често се случваше да му натискам пауър бутона без да искам (под бутоните за звука е).


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • ganchev
Цитирай

Абе, Варгала кажи и какво те кефи в телефона. Само камерата ли?
То така човек, като прочете ще се чуди за какво си го купил.

Sent from my LG V50 ThinQ using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 1 потребител изказва благодарност на ganchev за това мнение:
  • Dowper
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)