Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Е питаха какво не ми харесва Big Grin  То се подразбира, че всичко останало ми харесва. Иначе за този бутон ставаше въпрос, че като се включи и добре се чува на високоговорител. Лошото е, че не остава включен след разговор.
Да не казвам силни думи, но това си е флагман от всякъде  за разлика от Поко, който го водиха убиеца на всички флагмани.
[Изображение: 30665680_s.jpg]
Увеличить


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
Аксесоари

(2020-05-14, 06:59:05)hazART написа:  Да, но логиката ме подведе, но принципа е същия, иначе ако се замислиш, LG никога не са имали извит диспей или последните години, което е добре.
LG G flex е извит ... Ама по друг начин извит
Цитирай

(2020-03-29, 11:38:28)NoMaD написа:  Може. "Китайска измишьотина" Huawei P40 Lite тук ще ти излезе 300 евро.
Добре кажи кое от следните екстри притежава P40 Lite... Защита от прах и вода IP68 , OLED дисплей , стерео високоговорители , безжично зареждане , corning gorilla glass 6 на задния капак , microSD слот до 2ТБ , 3.5 жак за слушалки , 3Д инфра червено лицево разпознаване , Snapdragon 855 за 700лв и 2 години гаранция закупен от България. А забравих да спомена че рамката е пластмаса на Huaweia
[-] 1 потребител изказва благодарност на kiril271 за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай

Техмарт са намалили G8s от 1299 на 799 лв. По онлайн магазините е със стотина лв. по- малко.
Ако преди месец беше такава цената в Техмарт, може би щях да го купя от там заради по- сигурната гаранция.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • Dowper
Цитирай

Ето новина от @vargala81:
LG отключват bootloader-а на 3 модела нови телефони
LG V60: LMV600EA
LG V50S: LMG850EMW/LMG850EMWX
LG G8S: LMG810EM/LMG810EMW/LMG810EAW

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
[-] 3 потребители изказват благодарност на oxuboxu за това мнение:
  • Dowper, nowhere, vargala81
Цитирай

Просто не е истина!В Техмарт G8s е на цена от 599лв!!Естествено веднага си взех един.
[-] 5 потребители изказват благодарност на Даниел73 за това мнение:
  • Bavarche, Dowper, milss, oxuboxu, vargala81
Цитирай

3 бройки струват колкото един флагман. То си е оферта да купиш три и другите две бройки да ги продадеш.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 3 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • Dowper, oxuboxu, vargala81
Цитирай

(2020-07-09, 07:58:03)Даниел73 написа:  Просто не е истина!В Техмарт G8s е на цена от 599лв!!Естествено веднага си взех един.
Колега, евала че сподели. Това е супер цена. Честито и ако можеш се запиши в тази анкета https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=99442


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Не можах да устоя на тази цена. Гласувах в анкетата, но телефона ще е при мен в събота, най-късно в понеделник. Поне един месец ще го ползвам. После го давам на жената, че отдавна иска LG, но има голяма вероятност да го задържа за мен  Visslar .

1916 
[-] 4 потребители изказват благодарност на milss за това мнение:
  • Dowper, ganchev, oxuboxu, vargala81
Цитирай

Честито на колегите - прекрасен телефон и то на чудесна цена!

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • vargala81
Цитирай

(2020-07-09, 22:23:33)milss написа:  Не можах да устоя на тази цена. Гласувах в анкетата, но телефона ще е при мен в събота, най-късно в понеделник. Поне един месец ще го ползвам. После го давам на жената, че отдавна иска LG, но има голяма вероятност да го задържа за мен  Visslar .
Честито и пиши първи впечатления като дойде Big Grin Дано не ти дойде прикалено ширик, че гледам е около 5 мм. по- широк от Note 10. Но пък аз мисля, че напълно правият дисплей си заслужава лирината. Този кейс в комплекта обаче е много смотан и го прави прекалено дебел.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • milss
Цитирай

Не ме притесняват тези 4-5 мм., но от Техмарт няма никакво развитие по моята поръчка. Вече ми е ясно, че в понеделник няма да го получа. Все още не са се свързали с мен, нито са го изпратили. Пише ми номер на поръчката и чрез него мога да проследя развитието по доставката но ми изписва "deliveri_no_info". Поръчах го в четвъртък. Днес е събота, но Спиди и Техмарт работят и днес.
Има ли някой който го е поръчал от Техмарт?


Прикачени файлове Миниатюри
       

1916 
Цитирай

Дано го получиш. Предполагам го поръчаш онлайн заради 14 дневния период в който можеш да го върнеш, или няма техмарт в твоя град?
Междувременно да съобщя за 1 бъг. Не включвайте опцията за автоматичен рестарт. Аз бях настроил да се рестартира в 4 часа сутринта в събота и вече втора събота забелязвам, че една малка област от екрана не работи. Миналата събота беше цифрата 2 на клавиатурата, днес цифрата 0. След ръчен рестарт се оправя. Сега я изключих и ще видим дали ще се появи, но преди да я включа не се е появявал този проблем.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

В Стара Загора няма Техмарт, но това вече е без значение. Обади ми се служител от Техмарт - Пловдив и ми каза, че не могат да ми го доставят, защото са имали само 2бр. налични  и аз съм от "късметлиите" за които няма. Ето това е недостатъка на LG, че са почти неоткриваеми официално у нас. Не съм се отказал все още от покупка, но държа на официален внос до около 650лв. От онлайн магазините в които го има бих се доверил ( не на 100%) единствено на get bg - там в момента е 700лв. Оставам в позиция на изчакване.
Извинявам се, че гласувах в анкетата като притежател на телефона. Рибата е още в морето, а аз приготвих тигана   Bu . Моля да бъда изваден от анкетата като собственик на въпросния телефон. Надявам се скоро пак да гласувам, но този път когато е в ръцете ми.


Прикачени файлове Миниатюри
   

1916 
Цитирай

Тези от Техмарт явно са малоумни,щом с два броя налични да обявяват такава промоция.

Sent from my LG V50 ThinQ using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Така ми казаха от Техмарт - Пловдив. Имали са 2бр. общо във всички техни магазини, а не само за Пловдив.

1916 
Цитирай

Аз  поръчах днес една черна бройка от get.bg, след това реших все пак да проверя на чата, дали го има, отговориха ми, че със сигурност имало бели. Та в понеделник като ми звъннат ще се разбере, ако няма черен, го отказвам, ще взимам от другаде.

HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) > Sony Xperia Z2 (D6503) > Huawei P20 Pro > LG G8S ThinQ
Цитирай

(2020-07-11, 15:15:59)milss написа:  Моля да бъда изваден от анкетата като собственик на въпросния телефон. Надявам се скоро пак да гласувам, но този път когато е в ръцете ми.
Милс, в полето където пише "Анкета: Кой от трите модела имате?", под този надпис има бутон "Отказ от избор". Натисни го и гласа ти ще се премахне. Аз мога единствено да променя цифрите, но името ти най-вероятно ще остане и няма да можеш да гласуваш отново в случай, че се снабдиш някак си с телефона. Жалко, че така се е получило, но аз се съмнявах, че имат последни бройки и гледат да се отърват от тях за да ги продават толкова евтино. Немските магазини като Mediamarkt го продават за 378 евро.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • milss
Цитирай

https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefo...479664708/
Цитирай

Не е проблема в ЛГ, а в Техмарт с техните смешни и измислени промоцийки. Преди месец и нещо пак имаха някакви намаления и бяха пуснали Xiaomi Mix 2S за 399лв. викам чудно - ще подменя телефона на жената, да, ама не. Обадиха ми се се да ми кажат, че имали само витринни бройки, викам мерси. След това бяха намалили един часовник (пак доволно) и брат ми да си вземе, познайте - отново само мострени бройки. Така че явно в Техмарт нещата, които са с ГОЛЕМИ отстъпки са по 1-2 бройки или мострени. От другите със смешни намаления би трябвало и да имат бройки.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 2 потребители изказват благодарност на nowhere за това мнение:
  • Dowper, vargala81
Цитирай

Бизнес по български... Ако не бяха държали до последно висока цена щяха да продадат много повече апарати.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • vargala81
Цитирай

Аз се завръщам тук. Бях купил един от Медиамаркт Германия за 250 евро. Бях в отпуска в БГ и го продадох с много малка печалба. Но го ползвах няколко дни и ме очарова. Имайте предвид , че основния ми телефон е p40pro. Но Хуавея глътна вода и бях принуден да купя нещо много изгодно. Веднага се сетих за G8s. Пак хванах промо някво в Медиамркт за 310 евро че и бял цвят. И пак се удивлявам на страхотните цветове на дисплея. На истинското бяло, дето го има само при Сони вече. Страхотна камера, батерия като за война(много издръжлива) НЕ извит екран...и най вече дори да го удавя мога да отида и да си купя нов със спестените пари спрямо останалите флагмани.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 3 потребители изказват благодарност на Bavarche за това мнение:
  • Dowper, ganchev, vargala81
Цитирай

Баси, мен ме мързи да правя бекъп и рестор, а ти през 4 дни сменяш телефони.
[-] 1 потребител изказва благодарност на gurcayy за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай

Само да вметна, че в Reddit доста реват след връщане на бекъп направен с LG Switch.
Аз от години действам по следния начин:
Правя бекъп на приложенията (без данните) с Solid Explorer, правя скрийншотове на подредбата на началния екран. Приложенията, които в настроките си имат бекъп на данни си го правя от там и бекъпа го качвам на SD картата. На apk-та също. След това картата в новия телефон, копирам папките с бекъпите на приложения, инсталирам ги и ги връщам от настроките им. Инсталирам си всички apk-та и не се занимавам веднага да ги настройвам, а когато ги отворя за първи път. Всичко на всичко с първоначалните настройки ми отнема към час.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

(2020-07-26, 17:21:01)gurcayy написа:  Баси, мен ме мързи да правя бекъп и рестор, а ти през 4 дни сменяш телефони.
Много рядко ползвам бекъп. Сядам вечер като заспят всички в къщи и за 2 часа качвам квото ми трябва. Хубавото е че всеки път редуцирам. Бекъп само ако са еднакви модели, щото и това е ставало при мен. Маниа ми е тва , направо като вирус ми влязло. Все казвам на жена ми че е по добре да сменям телефоните, щото с жените и колите е по сложно. Реално го правя, щото съм в Германия и купувам нещо, заигравам се и до 2 седмици го връщам в магазина. Няма разходи. Е случва се и нещо да продам на приятел . Там губя пари ама вирус е - не се лекува.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)