Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 8T- лични впечатления и отзиви
#1

И така колеги, време е да представя личните си впечатления от новият лидер в средният клас- Redmi Note 8T. Модела продължава успешната дизайнерска линия от Ноте 7 и надгражда допълнително с повече възможности, като 4 камери на гърба например. Същото премиум усещане при държане в ръка и отново синият преливащ цвят привлича вниманието на всички наоколо и прави вашият телефон специален!

Нека видим красотата на Note 8T и страхотният ярък и качествен IPS дисплей. Екрана е много чувствителен и реагира моментално на всяко едно докосване. Не намирам никаква разлика в това отношение с Амолед екрана на Mi 9T:


[Изображение: 28663151.jpg]

[Изображение: 28663145.jpg]

Със слагането на сим картата включих VoLTE безпроблемно. Има два слота за сим карти и отделен за microSD карта памет. Разговорите са ясни и качествени, звука в слушалката е силен и се наложи дори да го намаля. По късно ще тествам и VoWiFi. Имаме пълната поддръжка на 4G+ и тройна агрегация от нашите оператори! Това ще ви предостави възможност да се възползвате на макс от своят абонаментен план!


[Изображение: 28663541.png]


Модела поддържа NFC, за безконтактно плащане на терминалите в магазини и заведения. Предстои да тествам  функцията по натам, тъй като нашите банки твърде бавно въвеждат тази новост. Все пак е хубаво да се знае, че сте добре екипирани за бъдещето.

И така, новият Ноте 8Т предизвика фурор по света, а вече и в България със страхотните си възможности и функции на примамлива цена- 270 лв. от Китай или 335 лв. на промоция от тук за 4/64 GB. Определено си заслужава всяка една стотинка и съм сигурен, че ще ползвате своят нов телефон с удоволствие!


[-] 3 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • clev, dani_z25, suffer
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте, от два часа и аз съм с  Xiaomi Redmi Note 8T. До сега бях с Iphone 5. Тепърва ще свиквам с "Андроид". Веднага се актуализира до 10.3.5.0. За сега успях да изтегля няколко приложения, да си настроя звуковото известяване и др. Но имам следния проблем, не ми се показват контактите от СИМ картата. Дайте някакви насоки и последователни стъпки, явно нещо бъркам. В момента картата е поставена най-вътре на носача.
Цитирай
#3

В настройките на приложението Контакти има опция "Configure contact lists"
От там избираш кое да се вижда
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • PLG
Цитирай
#4

suffer благодаря за бързото включване. Моето меню е на български език. И в "настройки" не ми се показва "контакти". И с търсачката проверих, но нямам "контакти".
Цитирай
#5

Отдавна контактите са ми само в Гугъл акаунта и не мога да помогна, но опитай следното. В Ноте 8 Xiaomi незнайно защо са сложили дайлъра на Гугъл, а не своя собствен. Отиди на Контакти, горе вдясно трите точки, Настройки, Calling accounts и там трябва да може да избереш сим акаунта.


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#6

Това пък съвсем го бях забравил, че новите идват с google приложенията за контакт и съобщения
Цитирай
#7

Xiaomi Redmi Note 8T продължава да ме изненадва приятно. След като видях, че телефон за 300 лв. поддържа пълната агрегация от трите LTE  честоти във България, реших да проведа няколко спиид теста. При всеки един от тях постигнах над 300 mpbs в мрежата на Виваком в София! Впечатляващо:


[Изображение: 28667962.png]


Приятните изненади не спират дотук. Услугата VoWiFi тръгна безпроблемно само с въвеждането на кода от темата за VoWiFi!! За да се уверя, че не сънувам преминах в самолетен режим, включих само WiFi мрежата и проведох разговор през VoWiFI   Storstark

Забележете на скрииншота знака в статус бара за самолетен режим:

[Изображение: 28667953.png]


[-] 5 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • Arpad M, hglr123, plevel12, striked, suffer
Цитирай
#8

Има ли начин да се махне перманентно това съобщение ?
 Натискам бутона за усилвана и на следващото изваждане от джоба, пак ми се появява.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#9

Пробвай с изключване на "случайна употреба" от меню "заключен екран" в настройките.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#10

Мисля че се получи.
Благодаря !
Цитирай
#11

Радвам се! Моля, пак заповядай!

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#12

Ок, ще се възползвам от предложението  Smile

Това как да изчезне ?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#13

Опитай да преименуваш папката и виж дали излиза опция за спиране на препоръките

Или това:
Цитирай
#14

Реклами доскоро ми излизаха и със спрени препоръки в папка "Игри". Иначе, всичко, което колегата преди мен е описал, съм го направил. Това е всичко, което може да се направи. Видеото е много добро, между другото. Много точно и последователно е обяснено всичко.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
[-] 1 потребител изказва благодарност на HERUS за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#15

Здравейте, ще питам тук ако може. Как мога да сменя font-a на телефона, но така че да промени и кирилицата? Защото като го сменя променя само латиницата.
Цитирай
#16

Трябва да намериш фонт с поддръжка на кирилица Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)