Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Снимки от камерата на Xiaomi Redmi Note 8T
#26

Здравейте, от една седмица съм с Note 8Т настройвам светкавицата на авто, HDR режима също и AI като я затворя и отворя пак светкавицата ми винаги се връща на изключена а другите опции си седят както съм ги задал. При вас така ли е или нещо при мен има проблем?
Цитирай
Аксесоари
#27

Опитай с изчистване кеша на приложението.

 
Цитирай
#28

Как ги качвате тези снимки?? На мен ми пише постоянно че снимката е прекалено голяма ...
Цитирай
#29

(2020-01-14, 15:49:55)T1k написа:  Как ги качвате тези снимки?? На мен ми пише постоянно че снимката е прекалено голяма ...
Опитай с Paint да намалиш размера им.

 
Цитирай
#30

(2020-01-14, 15:49:55)T1k написа:  Как ги качвате тези снимки?? На мен ми пише постоянно че снимката е прекалено голяма ...
В пост #17 и #20 колегите дават стъпките за качване на снимки.

Redmi Note 8T
Цитирай
#31

(2020-01-14, 19:33:28)PLG написа:  В пост #17 и #20 колегите дават стъпките за качване на снимки.
Мерси братле Smile
Цитирай
#32

Здравейте.Има ли функция при усмивка да прави селфи защото не я намирам в настройките?
Цитирай
#33

Снимката я качвам през Гугъл че иначе е много голям размер, пак бива.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#34

[Изображение: mGSrMLg]
Astro mode gcam
https://ibb.co/mGSrMLg
Цитирай
#35

Убийствена снимка, и аз трябва да се пробвам с астрото
Какъв статив ползваш?

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
#36

Просто го подпрях на прозореца Smile Не съм пробвал какъв ще е резултата извън градската осветеност. Ако е добър, определено си струва да се вземе статив.
Това е версията на gcam, която позлвам: https://f.celsoazevedo.com/file/cfiles/g...043-v3.apk
Цитирай
#37

[Изображение: JiiFV3E]
С Google cam, нощен режим

[Изображение: erlYLQ6]
Стокова и Гугъл камера

Lg G2 mini*Huawei P9 lite*Huawei P20 lite*Redmi Note 8
Цитирай
#38

[img][Изображение: B5JiBqt.jpg]
Стокова камера, широкоъгълен обектив

[Изображение: TpJx41Z.jpg]Стокова камера

Redmi Note 8T
[-] 3 потребители изказват благодарност на PLG за това мнение:
  • DEVILBOY, Kiridedra, suffer
Цитирай
#39

Да се отчета и аз с първата ми снимка с този телефон. Big Grin
[Изображение: a351afeeab171d77f82da1be566bf224.jpg]

Разучавам модовете на камерата още, снощи инсталирах гугъл камерата, но все още не съм я ползвал.
Цитирай
#40

А коя камера е по-добра, на Т или ПРО?

Android4e
Цитирай
#41

Ето и от мен още една Smile
   
Цитирай
#42

(2020-02-27, 09:55:15)Android4e написа:  А коя камера е по-добра, на Т или ПРО?
Про е 64 мегапикселова. Поне на хартия е по-добра.
Цитирай
#43

Да, но на практика как е ми е интересно да разберем.

Android4e
Цитирай
#44

(2020-02-27, 15:44:45)Android4e написа:  Да, но на практика как е ми е интересно да разберем.
Pro-то има по-добър нахартия хардуер и камера като резолюция, но има по-кофти FullHD запис, говорител и дисплей а и заради Медиатек-а предполагам ще е мъка с къстъм ромовете и поддръжката. 
Т от своя страна има супер дисплей с точни цветове, хубав говорител и видеозапис, но отстъпва като резолюция, а и като хардуер. Но пък от друга страна е по-безпроблемна инсталацията на GCam, може би защото ползва Snapdragon платформа  и предполагам портването е по-лесно.
На мен недостатъците на Pro-то ми бяха доста по-критични и за това реших да взема Т-то. Безпроблемната инсталация на GCam-a ми дойде бонус, а и 100 лева отдолу са си 100 лева Big Grin

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
[-] 2 потребители изказват благодарност на Forsi за това мнение:
  • dobs7z, HERUS
Цитирай
#45

Говорителят на слушалката се оправя в менюто от настройки и шумовете и кънтенето изчезват. Дисплеят не е лош, а процесорът се справя оптимално и за игри и за работа, работи много плавно. За мен е възможно най-доброто в този ценови клас, та и нагоре. Не виждам нищо, което да липсва на средностатистическия потребител. Батерията е идеална. Камерата, изключвам хипер характеристиките, е добра и безпроблемна. Струва ми се, че малко ще я оптимизират е следващите ъпдейти. Тъча и четеца са точни и безпогрешни. Супер е!

Android4e
Цитирай
#46

Да питам нещо: на какъв формат снимате, 3/4, 16/9 или full? И кога използвате 64 мп, само през деня на хубава слънчева светлина ли? Кога стават най-добре снимките и при какви настройки?

Android4e
Цитирай
#47

Със стоковата камера:

https://imgur.com/a/HzDqBjn

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#48

Ето и поредния тест - този път на предната камера. Принципно мразя да си правя селфита на грозната мутра, но ми беше интересно как ще се справи HDR+ с предния сензор. За целта избрах възможно най-шибаните условия - силно слънце зад бели облаци директно в камерата и лице напълно в сянка.
Доброто представяне на GCam e видно и при селфи сензора - HDR+ успява да балансира трудната сцена и да изсветли лицето (1) , докато стоковата дори с AI и HDR се затормози (2)[Изображение: 1c72a956e404b6d0f19ece00b6a78150.jpg][Изображение: 0cafeb1fed4fb0884f01de894496c8e5.jpg]

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
#49

В коридор със светкавица. Снапсийд и оригинал        

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk

Xiaomi Redmi note 8t
Цитирай
#50

[img][Изображение: s2dl144.jpg] 
стокова камера

Redmi Note 8T
[-] 1 потребител изказва благодарност на PLG за това мнение:
  • HERUS
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)