Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Моля за съвет
#26

Лошо... Нито едната настройка имам, нито другата... НЕОГРАНИЧЕН достъп на данни няма, а по отношение на Батерията, имам само това

Ето за батерията

carden, Настройки, Батерия, Повече настройки за батерия, Настройки да не заспива телефона няма....Снимах по нагоре какво има при батерията.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
Аксесоари
#27

Не в батерия, а в приложения.
   

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#28

Тук ли?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#29

Точно

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#30

Тук ми е отметнато

Това не успях да го открия


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#31

Просто превода е друг.При теб е "игнориране на оптимизациите"

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#32

Ето го, но и то ми е както ти си посочил. Съответно настройките са си ОК, нотификациите обаче Не.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#33

Съответно имаш някакъв бъг.Направи хард ресет и това е,друг вариант не виждам.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#34

Ще ми дадеш ли някаква насока къде да чета как да го направя,тук във форума има ли тема, за да не те мъча повече?
Цитирай
#35

Като за начало трябва да си знаеш паролата за гугъл акаунта,който използваш на телефона ,за да не се заключи и да не можеш да го отключиш.
Също и да си запазиш данни като снимки и номера,защото ще се изтрие всичко.
Ако имаш карта с памет преди това от настройките за съхранение я форматирай
Може да потърсиш в ютуб  с думите hardreset или format и модела си.
Примерно това

 

Ако ти се вижда сложно(не е) дай заводски настройки от менюто на телефона.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#36

Това е да върна Фабричните(заводските) настройки на телефона, нали? Аз го направих вече, проблема си остана и след това. Значи остава опцията с НЕтрудното хард ресет...
Благодаря,nanobanano,зная,че те измъчих доста,извинявам се са което.
Цитирай
#37

(2019-11-24, 20:46:16)Диана Бонева написа:  Леле, посипвам си главата с пепел, тотално изтрещях явно, стартирането на приложенията ми е в настройката за батерията. Тази опция ми е с отметка на Авто, ето.

Carden, всички ми бяха на Автоматично стартиране, проблемът беше налице.Тук видях преди няколко дни да ги направя на ръчно, и съответно го направих за Месинджър и Вайбър. Забавянето си е факт пак. А не съм ли на телефона, и той "заспи" ли, нотификации нямам, докато не го "събудя" и да почна да го ползвам.
[Изображение: attachment.php?aid=27320]
Сега като преглеждам пак темата се сещам,че това трябва да е на ръчно,а не автоматично

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#38

На ръчно е, така ми казаха и от сервиза на Huawei. И Честита Коледа!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)