Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на microSD карта.
#1

Здравейте.Отесня ми 32гб.микро сд карта. И искам да взема 64 или128 ГБ. Но незнам кой най-бърз стандарт подържа телефона.Ако си взема бърза да не бъде спъвана.Съответно да си взема по-бавна и повече гигабайти. И препоръчайте ми модел и марка?
Вие от кой модел карти сте доволни?

Galaxy Gio\\Galaxy Grand Duos\\LG D-855\\Xiaomi Redmi 5+ \\ Xiaomi Redmi 6 note pro \\ Redmi Note 7\\Galaxy A52s 5G....
Цитирай
Аксесоари
#2

SAMSUNG Micro SD PRO Endurance - тап

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • tenekia
Цитирай
#3

За тази цена ще си вземе от там от друг търговец 256GB. Аз си взех такава - BGN 8.86 49%OFF | SAMSUNG EVO Plus Memory Card 8GB/32GB/SDHC 64GB/128GB/256GB/SDXC Micro SD TF Card Class10 Microsd C10 UHS-1 Cards 100% Original
https://s.click.aliexpress.com/e/E5LjqmWy

Sent from my LM-G710
[-] 3 потребители изказват благодарност на degman за това мнение:
  • amica, milenvn, tenekia
Цитирай
#4

Едни от най-масовите са SanDisk. Не са лоши като съотношение цена/качество. Гледай да е клас 10 като я взимаш. Те са си сравнително бързи. Предполагам, че телефонът ти ще я поддържа. Аз съм с Moto One 64/4 и съм сложил и SD карта SanDisk 64 GB, class 10. Един .avi файл с размер около 1 GB ми го прехвърля от телефона в картата (и обратно) за около 12-14 sec.
[-] 1 потребител изказва благодарност на donscot за това мнение:
  • tenekia
Цитирай
#5

(2019-11-25, 12:15:57)donscot написа:  Едни от най-масовите са SanDisk. Не са лоши като съотношение цена/качество. Гледай да е клас 10 като я взимаш. Те са си сравнително бързи. Предполагам, че телефонът ти ще я поддържа. Аз съм с Moto One 64/4 и съм сложил и SD карта SanDisk 64 GB, class 10. Един .avi файл с размер около 1 GB ми го прехвърля от телефона в картата (и обратно) за около 12-14 sec.
Правил съм сравнение-тест на Sandisk с Adata - еднакъв клас 10 UHS 1 с най-сериозните програми за целта /ще ги упомена при интерес/.
Adata бие Sandisk и по трите значими параметъра - скорост на запис, на четене и цена, с ок.20%.
Гарантирам за качеството и надеждността на Adata с 2 ръце и 1 крак. Над 5 години ги ползвам.

Xiaomi 11T Pro, 8/128, Black | xiaomi.eu Stable V14.0.4.0.TKDMIXM_v14-13
[-] 1 потребител изказва благодарност на hrissim за това мнение:
  • tenekia
Цитирай
#6

Мисля че тука е обяснено добре за да си направиш сам преценка какво искаш.

https://www.bhphotovideo.com/explora/com...ey-can-buy

:: respect
[-] 1 потребител изказва благодарност на userworx за това мнение:
  • tenekia
Цитирай
#7

Взех си 128гб.Трасцед клас 10 v 30 За сега съм доволен .

Galaxy Gio\\Galaxy Grand Duos\\LG D-855\\Xiaomi Redmi 5+ \\ Xiaomi Redmi 6 note pro \\ Redmi Note 7\\Galaxy A52s 5G....
Цитирай
#8

Колко пара (ако не е тайна) Smile?
Цитирай
#9

39лв от стити телефон.

Galaxy Gio\\Galaxy Grand Duos\\LG D-855\\Xiaomi Redmi 5+ \\ Xiaomi Redmi 6 note pro \\ Redmi Note 7\\Galaxy A52s 5G....
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)