Анкета: Какво възнамерявате да си закупите на Черния Петък? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Смартфон
5.00%
1
5.00%
Лаптоп, PC или някакви компоненти към тях
0%
0
0%
Телевизор или друга бяла/черна техника
5.00%
1
5.00%
Слушалки, преносими Bluetooth колонки, друга акустика
0%
0
0%
Смарт часовник, спортна гривна или друг подобен уред
0%
0
0%
Аксесоари за смартфона си
10.00%
2
10.00%
Всичко, което ми трябва вече бе закупено на 11.11.
0%
0
0%
Не планирам да купувам нищо
65.00%
13
65.00%
Друго
15.00%
3
15.00%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какво възнамерявате да си купите или вече си закупихте на Черен П?
#1

[Изображение: 1ca377457b8082826af105a49ec717ad-full.png] 

Какво бихте искали да си закупите на Черен Петък?

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Малко е късно за тая тема не мислиш ли, те половината и повече промоции минаха?

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 1 потребител изказва благодарност на Legend за това мнение:
  • hrissim
Цитирай
#3

Няма реални намаления, така че НИЩО! ?

Smile
Цитирай
#4

(2019-11-25, 19:54:12)Legend написа:  Малко е късно за тая тема не мислиш ли, те половината и повече промоции минаха?
А как мислите се поддържа "писателския" интерес? Wink

---

На мен черния петък ми е с всяка покупка... от чужбина Big Grin

Xiaomi 11T Pro, 8/128, Black | xiaomi.eu Stable V14.0.4.0.TKDMIXM_v14-13
Цитирай
#5

(2019-11-25, 19:54:12)Legend написа:  Малко е късно за тая тема не мислиш ли, те половината и повече промоции минаха?
Кога е Black Friday 2019? Той се провежда винаги в последният петък на месец ноември. Черният петък обещава големи сделки всяка година за телевизори, телефони, игри и други горещи коледни подаръци. Както винаги е денят след Деня на благодарността. Черният петък винаги пада в деня след него.Тази година той ще се проведе в петък, 29 ноември. Той варира от магазин до магазин, но се очаква да започне много продажби след време за Деня на благодарността. Всъщност в някои магазини продажбите на "Черен ноември" се записват през целия месец, докато в други магазини събитията в Черния петък започват преждевременно.

[Изображение: 2c296e8c07d1.jpg]
Източник: >>>>>>

 
Цитирай
#6

Нямам нужда от нищо. Тази година сефте се хванах да ровя в промоции и си изгубих времето. Най-много да се излъжа да взема електрическа самобръсначка до 40 паунда и White Noise machine, но пък от най-хубавите ги няма намалени. Чудя се и за тва Amazon Alexa Echo Dot ли се води, не че са ми притрябвали на всяка цена. Бях набелязал и куп други безполезни неща, но се отказах.
Цитирай
#7

Търсих навсякъде надуваема кукла но не намерих ,ще си карам със старата
[-] 2 потребители изказват благодарност на go6071 за това мнение:
  • Bavarche, Victormihov
Цитирай
#8

Това което ми трябваше го нямаше намалено и не съм купувал техника

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#9

Аз пък си поръчах оригинални кейсове за моя Ноут 10 (-30%)и Бързо Безжично Зарядно (-50%). В Германия съм и тук Черния петък фактически е цяла седмица, че и повече. Намаления на всичко и навсякъде.В сайта на Самсунг 30 до 50 % , телефони, аксесоари... Ако купиш Ноут 10 подаряват 43 инчов UHD телевизор. Поръчах на жената телефон Сони, и там 30% надолу цените.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#10

Надявам се правиш разлика между Европа и ориента! Тук само името му е черен петък, за радост на някого Smile

времето е като парите - никога не стига
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)