Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнения относно андроид 10 бета
#1

Както пише в заглавието нека да споделяме мнения относно новата версия на андроид.
За малкото време което съм с 10ка мога кажа само хубави неща. Тези нови жестове ме спечелиха много бързо. Интерфейса на камерата е нов , има нощен режим за селфито и телефотото. Има налична опция за пускане и спиране на бързото безжично зареждане. Най-важното е ,че върви мазно и не се усеща като бета. За сега не съм правил ресет само изтрих кеша. За батерията след утрешния ден ще мога да дам мнение.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nedkoff за това мнение:
  • hristofor_atanasov12
Цитирай
Аксесоари
#2

Ми аз случайно видях файла за 10ката в един сайт и реших да я пробвям (Трия само кеш, рестор не съм правил още от Орео).  Жестовете и като цяло всичко е доста мазно и определено не съжалявам че я сложих. Някои приложения крашваха при старт но след триене на кеш се оправиха и сега всичко е топ.
Батерията мисля че засега е доста добре.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Galaxy S23 256 | Galaxy Watch4 44 | Galaxy Buds 2
Цитирай
#3

https://www.androidauthority.com/samsung...e-1059674/

 As for the S9 and Note 9, there’s a huge gap in the mentioned Android 10 release. While the Note 9 is scheduled to get the update in January 2020, S9 users might have to wait all the way till April 2020. The One UI 2.0 beta program for the Note 9 kicked off before the S9, but that still doesn’t explain the huge time difference for the stable release."

Малко странно ша е ако пуснат 10 финала Януари за Note 9 и Април за S9/9+  , като се има предвид че бетата започна една седмица след тая на S9.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#4

Тя и 9ката миналата година беше планирана, за февруари, но я пуснаха точно за Коледа.
Така, че може да има пак изненада.

Gesendet von meinem Galaxy S9+

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай
#5

За С10 има официален от днес за Германия. Може би за нас януари.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nedkoff за това мнение:
  • remixa92
Цитирай
#6

Т.е по всяка вероятност до края на декември ще получим и ние  както беше миналата година.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#7

Разликата е невидима , когато и да бъде пусната няма да има ефект.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
[-] 1 потребител изказва благодарност на foxhd за това мнение:
  • rikob
Цитирай
#8

(2019-11-29, 11:08:11)foxhd написа:  Разликата е невидима , когато и да бъде пусната няма да има ефект.
За кое няма разлика, относно бързодействие да прав си но от към батерия мога да кажа че е значително по-добре. Отделно има други малки глезотии.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#9

(2019-11-29, 17:45:07)nedkoff написа:  За кое няма разлика, относно бързодействие да прав си но от към батерия мога да кажа че е значително по-добре. Отделно има други малки глезотии.
Колко по-добре е от към батерия ? Между другото от Samsung потвърдиха че S9/9+  ще го получи по някое време Януари. Дано първия финал не е пълен с бъгове както беше в началото с Pie

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#10

Тествах 10 бета на S9. Ужасна батерия. Има доста какво да се изпипва. Разговори в регистъра липсваха. Направени снимки ги няма. Хем инсталацията беше "full wipe"

Galaxy S24 Ultra 512 GB & One Plus 12 1TB

Цитирай
#11

Аз лично съм доста доволен от бетата. Батерията в готовност е доста добре след като минаха няколко дни. Имаше някакво голямо потребление от гугъл сървисиз. Проблеми със снимки или липсващи разговори не съм имал. При инсталацията изтърках само кеша ,което май е било правилно решение.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#12

Има налична втора бета. Коментарите от други потребители са доста положителни. Инсталацията я направих преди ADB sideload и мина нормално. Впечатления мога да споделя по-късно. Единствено реших д пробвай DEX за PC и много ми допадна.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#13

Имате ли някакви ясни впечатления вече относно време на екран и гладкост/бързина на анимациите в сравнение с последният Pie ъпдейт  ?

Пп: BxActions и OneHand + работят ли?

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#14

Като работа е много плавен, анимациите са много готини. Относно батерията в режим на готовност е значително по-добре от час. За време на екран е доста относително но при нормална употреба с малко игри изкарвам малко над 5 часа. Това е при положение ,че телефона е вързан към часовник ,две сим карти ,служебни и лични акаунти ,разговори над два часа дневно.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
[-] 2 потребители изказват благодарност на nedkoff за това мнение:
  • Kosmom01, remixa92
Цитирай
#15

Добре звучи  дано дойде финала скоро .

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#16

Има налична бета3

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#17

https://www.androidsage.com/2019/12/19/d...ta-2-zsl9/

"This may very well be the last beta update before the stable one rolls out."

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)