Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

При позвъняване.
#1

При позвъняване при заключен екран не ми излиза нищо и трябва първо да отключа и чак тогава да отворя . Как да го оправя?
Цитирай
Аксесоари
#2

Първо тествай с изключен сензор за автоматична яркост. Ако не се оправи- хард ресет.


Цитирай
#3

Моето меню е на английски, та:
Намерете приложението Phone/Dialer или както е на български в менюто от настройки. Предполагам Телефон.
Натиснете в/у него.
Изберете Notifications или както е на български /трябва да са му разрешени/.
От излязлото меню във Phone, най-долу е при мен, или както е на български, влизате и в Importance или както е на български - давате High, високо/а.
Навсякъде дайте на Phone разрешение за Pop up/изскачащи нотификации.

Xiaomi 11T Pro, 8/128, Black | xiaomi.eu Stable V14.0.4.0.TKDMIXM_v14-13
Цитирай
#4

Човече не мога да се ориентирам по твоето описание. При мен е по друг начин .
Цитирай
#5

(2019-11-27, 22:59:18)gdgrozev написа:  Човече не мога да се ориентирам по твоето описание. При мен е по друг начин .
То затова питащият трябва да упомене с коя точно версия на MIUI е...
Настройки - Приложения - намирате приложението Телефон - Нотификации - Телефон - Важност/Значение - Високо/а

Xiaomi 11T Pro, 8/128, Black | xiaomi.eu Stable V14.0.4.0.TKDMIXM_v14-13
Цитирай
#6

Сега те разбрах . С миуи 11 съм. Благодаря за помощта.
Цитирай
#7

(2019-11-28, 07:43:07)gdgrozev написа:  Сега те разбрах . С миуи 11 съм. Благодаря за помощта.
Напишете има ли положителен резултат - с кой от двата метода по-горе.
Може на друг да потрябва.

Xiaomi 11T Pro, 8/128, Black | xiaomi.eu Stable V14.0.4.0.TKDMIXM_v14-13
Цитирай
#8

За съжаление нищо не помага . Мислех че ще стане но уви.

Разбрах откъде е проблема . Понеже е заключен екрана с пръстов отпечатък приложението ,,телефон'' също беше заключено с отпечатък . Просто отключих и се оправи.
[-] 1 потребител изказва благодарност на gdgrozev за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#9

(2019-11-28, 16:15:43)gdgrozev написа:  Понеже е заключен екрана с пръстов отпечатък приложението ,,телефон'' също беше заключено с отпечатък . Просто отключих и се оправи.

Колега, казвайте ги тези неща, когато търсите помощ. Иначе ние просто гадаем какъв може да е проблема. Хубаво е, че сте намерил точната причина и сте я отстранил.


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)