Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос относно Xiaomi mi box s и Nova Play
#1

Здравейте,

От скоро съм притежател на Xiaomi mi box s, с което да направим единия си телевизор малко по-смарт (понеже той реално не е). За гледане на YouTube и филми плейърчето си работи без проблем, но жената обича да си гледа сериалите от Nova Play и тук идва проблема.

Приложението на Nova Play не се поддържа. Свалих старо .apk на приложението но стриймовете както очаквах не тръгват. Свалих браузър (случаен понеже и Google Chrome няма) с който отваряме сайта на Nova Play и се опитах да пусна видео така, но дори на 360p буферира постоянно (въпреки, че youtube на 1080p си върви без проблем). 

Въпроса ми е имате ли представа дали има някакъв начин да се подкара Nova Play на това устройство? 

Благодаря ви предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

Има инсталираш коди и там има адон за нова плей. https://poleznobg.com/%D0%B1%D1%8A%D0%BB...0%B0-kodi/ това са български адони, следвай стъпките за инсталация и после потърси нова плей или се разрови в нета направо как да инсталираш аддона на нова плей

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
[-] 2 потребители изказват благодарност на dada_ за това мнение:
  • oxuboxu, UFO
Цитирай
#3

Благодаря,

Като гледам това коди открива нови хоризонти за плейърчето Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на UFO за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#4

Kodi-то е много добро, само е малко бъзикня докато разбереш как се настройва и си го настроиш. Но един път хванеш ли му цаката - разбираш че е относително лесно. А има адони за филми, субтитри, телевизия и какво ли още не.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
[-] 2 потребители изказват благодарност на dada_ за това мнение:
  • oxuboxu, UFO
Цитирай
#5

Ако мога да ползвам темата на колегата заради споменатия бокс... та при покупката му ми беше приложен и един силиконов протектор за дистанционното, който както и да го нахлузя ми изглежда нелепо и непрактично. Ако някой има мнение по въпроса, моля да го сподели по възможност със снимков материал. Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#6

Здравейте,

Съвсем бях забравил за тази тема преди колегата да пише. Имате ли проблеми с Nova Play add-on-а за Kodi? От няколко месеца почти не се качват сериалите и предаванията. Поради тази причина ние вече си ги гледаме от приложението за телефона и го chrome-castvame на Xiomi-то.
Цитирай
#7

Добавката Nova Play си работи, но трябва да качиш последната версия. Може да си я изтеглиш от тук. В първия пост има линк за сваляне.
[-] 1 потребител изказва благодарност на ravengard за това мнение:
  • UFO
Цитирай
#8

(2020-10-14, 08:36:10)ravengard написа:  Добавката Nova Play си работи, но трябва да качиш последната версия. Може да си я изтеглиш от тук. В първия пост има линк за сваляне.

Благодаря колега! Кой да се сети... ъпдейтнах и всичко заспа  Tongue
Цитирай
#9

Чудесно, благодаря за информацията. Имах същите колебания, помогнахте ми доста.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)