Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xplore tv go на Poco F1
#1

Старото приложение на А1 работеше стабилно, новото е пълна боза или поне на последният стабилен глобален ром има проблем...
Някой колега може ли да сподели има ли проблем със стрийминга при него, че бившите мтелци ми късат нервните от няколко дни
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз нямам проблем.

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • optybg
Цитирай
#3

С 11.0.5 си нали? Говорих със съпорта няколко пъти, караха ме да го инсталирам и махам няколко пъти, махах всички потребители от уеб портала и пак греда...
Цитирай
#4

Извинявай, явно не съм разбрал напълно! Не съм на Miui, а на Emui

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

Все още не е ясно къде е проблема, ако може някой колега, който е абониран за услугата да сподели при него как се държи ще съм много благодарен
Цитирай
#6

Мистерията е разгадана, скрих root-a от апп-а и си тръгна... тия девове за какво ги пишат тия проверки...
Според любезната дама от *88 номера на грешката която ми даваше апп-а като заредя някой канал показвал, че съм използвал приложението на тв-бокс, а не на телефон, а те явно не толерират вече използването на тв-бокс, че да им върви кабелната Big Grin ...
Цитирай
#7

(2019-12-03, 15:50:21)optybg написа:  Мистерията е разгадана, скрих root-a от апп-а и си тръгна... тия девове за какво ги пишат тия проверки...
Според любезната дама от *88 номера на грешката която ми даваше апп-а като заредя някой канал показвал, че съм използвал приложението на тв-бокс, а не на телефон, а те явно не толерират вече използването на тв-бокс, че да им върви кабелната Big Grin ...

От няколко седмици и на мен ми спряха стария апп на AndroidTV устройствата (mibox и TCL), та да питам колегата това само на руутнато устройство ли може да се направи. 

Т.е. има ли някакъв начин да излъжа апа да върви на AndroidTV или просто да им спирам абонамента (което мога да направя по всяко време)

П.С.
===
Определено не е това раздела, ако трябва ще пусна тема по казуса или някой мод да ми премести поста. Извинявам се за което!
Цитирай
#8

(2019-12-03, 15:50:21)optybg написа:  Мистерията е разгадана, скрих root-a от апп-а и си тръгна... тия девове за какво ги пишат тия проверки...
Според любезната дама от *88 номера на грешката която ми даваше апп-а като заредя някой канал показвал, че съм използвал приложението на тв-бокс, а не на телефон, а те явно не толерират вече използването на тв-бокс, че да им върви кабелната Big Grin ...
Здравейте!
Бихте ли споделили как скрихте рута от приложението,че от скоро имам същия проблем.Какво ли не пробвах,и не мога да се справя.Даже тръгнах да търся бокс без рут,което май е мисия невъзможна.Ще бъда много благодарен!
Поздрави!

Sony Xperia Z2 (D6503);Tronsmart MX III Plus-Android ;Samsung Galaxy S10+ ;Samsung Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#9

Руут-а на телефона го скрих с Magisk manager конкретно за тоя апп.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)