Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Amazfit GTS Smart Watch
#1

След точно 30 дни чакане, днес се сдобих с въпросния часовник - Amazfit GTS Global Version. Закупен от aliexpress, при интерес мога да дам линк към продавача. Часовника не мина митница, така че съм доволен. 
Като фен на марката и този път не се разочаровах. Часовника изглежда доста стилно и така се усеща. Изключително лек и дори на моменти имам чувството, че не ми е на ръката. Това, в комбинация със сравнително малкия му размер за много хора може би е недостатък, но за мен беше решаващо за да се спра на този модел. 
В комплекта освен часовника със зарядното имаше и още една верижка, която се води синя, но е някакво много неадекватно синьо, което изобщо не ми харесва и не бих я носил може би никога. Освен това имаше и 2 протектора за екрана, които са тип "найлонче". Батерията след първоначалното "ръчкане" до момента е паднала с 3% (за около 3-4 часа). 
Нотификациите излизат без проблем дори и на кирилица. Казвам това като собственик на Mi Band 2 и Mi Band 3, където кирилицата си искаше занимавка за да се подкара. За познатите проблеми с GPS свързаността все още нищо не мога да кажа, тъй като не съм го тествал на открито, но честно казано това не е и функция, която бих използвал често. Също така не мога да кажа и как се вижда на пряка слънчева светлина, но дисплея изглежда доста ярък и не мисля, че ще има проблеми. Първоначално впечатление ми направи, че мина доста време докато се появи информация за времето, но след като веднъж "захапа" повече не е имало проблеми. Казвам това отново сравнявайки с Mi Band 3 тъй като там тази функция беше изключително проблемна и накрая се отказах дори да я визуализирам на гривната. 
За сега впечатленията ми са тези, дано да нямам никакви проблеми и след време може да дам допълнително инфо Smile

   
   
   
   
   

Huawei P10 (VTR-L09) Dazzling Blue
[-] 6 потребители изказват благодарност на yosifov за това мнение:
  • dp4u4umi6ev, hegys, marincho, mpower_, suffer, tsvetanm
Цитирай
Аксесоари
#2

От кой магазин и каква сума беше написана на пратката?

HTC 10 / iphone 12
Цитирай
#3

От ТОЗИ магазин ми е поръчката и китаеца беше написал 19$ стойност на поръчката и като съдържание "Watch". Имаше код за 5$ отстъпка, а сега като гледам имат даже 10$ отстъпка, което прави може би най-добрата цена, която съм виждал до момента.

Huawei P10 (VTR-L09) Dazzling Blue
[-] 1 потребител изказва благодарност на yosifov за това мнение:
  • zviara
Цитирай
#4

Честито. Малко си рискувал с 19те долара, защото над 17 обикновено ги спират. Да знаеш за в бъдеще
Цитирай
#5

(2019-11-30, 12:05:56)suffer написа:  Честито. Малко си рискувал с 19те долара, защото над 17 обикновено ги спират. Да знаеш за в бъдеще

Знам, бяхме се разбрали да пише 15, но китаеца си е китаец... Определено си беше на късмет работата Smile

Huawei P10 (VTR-L09) Dazzling Blue
Цитирай
#6

Честито със здраве да го ползваш

Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk

Xiaomi mi4 & Xiaomi mi5 & Xiaomi mi 8
Цитирай
#7

(2019-11-30, 11:00:46)yosifov написа:  От ТОЗИ магазин ми е поръчката и китаеца беше написал 19$ стойност на поръчката и като съдържание "Watch". Имаше код за 5$ отстъпка, а сега като гледам имат даже 10$ отстъпка, което прави може би най-добрата цена, която съм виждал до момента.
Хмм, от един друг педе*рас поръчах, като дори в поръчката му писах да напише 10$ или да откаже поръчката - след което ми писа - my friend, i sent it with 18$ price tag... Да видим какво ще стане, мога ли да му пусна диспут в тоя случай?

HTC 10 / iphone 12
Цитирай
#8

Изчакай да го получиш и му напиши,за да се научат.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#9

Притежавам Amazfit GTS от 1.11 - вече 30 дни и мога да допълня описанието на колегата и с моите впечатления.
Батерията пада с 5-6 % дневно при мерене на пулс през 10 мин.и изключен олейс-он дисплей. За час колоездене с включен GPS харчи 2-3%. С вкл. олейс-он обаче,хаби по около 15% на ден.
GPS-а при облачно и мъгливо време не отчита правилно - при 10 обиколки на училищен двор с обща дължина 2,6 км ми отчете 7 км,а графиката ме "разкара" доста встрани из квартала. При ясно време всичко е ОК.
Дисплея е перфектен дори и на слънце,но непременно трябва да е настроен на Автоматична яркост. Вкъщи и на минимална се вижда идеално,но на слънце нищо не се вижда.
Аз не исках да чакам доставка от Китай и си го купих от Бг. Магазина е DELshop.bg Пловдив.

Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на stanboo за това мнение:
  • dp4u4umi6ev, suffer
Цитирай
#10

Дайте идея какво да избера, Amazfit GTS, Amazfit Cor или Mi band 4. В момента съм с Mi band 3 и най-важното ми е да издържа дълго време батерията. Поне 10 дни. Това условие се покрива и от двете гривни и то часовника.

Най-много ползвам колоездене, сега го ползвам с GPSна телефона, нобби било добре гривната или часовника да си имат GPS.

Много ми харесва как ми стои гривна на ръката, затова не искам водомер, голям часовник. GTS е малък, почти като гривна, затова съм го сложил при изборите, допада ми доста.
Кой избор най-качествен според вас?

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай
#11

В петък поръчах един Amazfit GTS от eMag. Подарък е за жената. От 3-4 месеца го иска. Цената беше много добра. Казвам беше, защото освен, че беше 220лв. имаше и 13% отстъпка. Явно са имали и малко бройки, защото до ранния следобед вече нямаше наличност. Тази цена се отнасяше само за Lava Grey. Към момента на поръчката дори и в AliExpress  нямаше по-ниска цена от 214лв.


Прикачени файлове Миниатюри
   

1916 
Цитирай
#12

И аз днес получих един GTS , цвят Desеrt Gold за жената, че на BipS-a не и харесвал дисплея. Наистина разликата е голяма, а за нея това е моден аксесоар. Не намерих опция за промяна на езика в часовника като при Bip. Промених езика на телефона на руски, изтегли си firmvare, ресурси и шрифт, и менюто стана на руски.
С разните купони от Алито ми излезе 206 лева от Полша(Германия) , пристигна точно за 1 седмица до провинцията със Спиди.

П.П. На 22 септември пускат новите GTS 2 и GTR 2.
https://gadgets.ndtv.com/wearables/news/...es-2296192#
[-] 1 потребител изказва благодарност на milstan за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#13

В момента има намаление, излиза 114$ при финализирането, но може и още да падне след появата на новите версии.
Amazfit GTS
[-] 1 потребител изказва благодарност на milstan за това мнение:
  • suffer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)