Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Загряване на устройството и автоматично намаляне на яркоста S10
#1

При използване на по тежки приложения/игри устройството загрява доста и намаля яркоста си въпреки изключените опции за автоматична яркост и на Game booster за следене на температурата и рам паметта.Мисълта ми е дали има начин това да се изключи (което ме съмнява но все пак да питам)  защото яркоста неможе да се увеличи по никакъв начин докато не спадне температурата на устройството . При игране на Call of duty mobile на приложението antutu benchmark ми показва до 73 градуса на процесора и 43 на батерия
Qualcomm
[-] 1 потребител изказва благодарност на eXplode за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
Аксесоари
#2

Според мен имаш проблем с телефона такива градуси на този чипсет са направо недопустими заради нанометрите ако не се лъжа са 7. Аз лично на моята С9 не съм виждал повече от 47 градуса не знам как го постигаш.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#3

Благодаря изглежда има проблем и трябва да се обърна към гаранцията на телефона защото на тази снимка телефона се ползваше само за интернет включих антуту и без да правя  никви други операции температура скачаше и падаше рязко като стигаше до 67 градуса


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на eXplode за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#4

Не съм сигурен, че е точна програмата Antutu, по отношение температурата на CPU, защото ми показва с 10-15 градуса повече от например CPU монитор. На батерията и двете програми показваха еквивалентни температури.
[-] 1 потребител изказва благодарност на ktndvd за това мнение:
  • eXplode
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)