Анкета: Какъв протектор имате на телефона си - стъклен или найлонов? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Стъклен протектор
47.79%
54
47.79%
Найлонов протектор
16.81%
19
16.81%
Нямам протектор, нямам и кейс
11.50%
13
11.50%
Нямам протектор, имам само кейс
20.35%
23
20.35%
Друго
3.54%
4
3.54%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какъв протектор имате на телефона си - стъклен или найлонов?
#1

[Изображение: tech-armor-enhance-1-1500x1000.jpg]
Какъв протектор имате на телефона си - стъклен или найлонов?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Незнам найлонов ли се води, но хидрогелните са мнооого трики за полагане. 2 поръчах и двата отидоха в коша. Не са за мене - не можах да ги сложа както трябва, а изгледах сума клипчета. Нямаше точна инструкция в кутията.
Въобще не искам да ги чуя.
Сега съм с най-тънкия стъклен на Nillkin, чакам да пристигне този, дето напълно покрива екрана. Перфектен просто - и за полагане и като усещане за работа и чувствителност на докосване. Перфектен.

Xiaomi 11T Pro, 8/128, Black | xiaomi.eu Stable V14.0.4.0.TKDMIXM_v14-13
Цитирай
#3

От няколко години ползвам само хидрогел, да трики са за слагане, но поставят ли се не си личи че имате протектор, не се драскат и тн., но и не пазят много все пак са доста тънки. Аз съм много доволен. Има китове за поставяне на хидрогел, без тях поставянето е близо до невъзможно.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#4

Най-обикновен от 10 леА.
На един от телефоните даже нямам никакъв протектор.
Цитирай
#5

Абсолютно чист и гол, нищо излишно загрозяващо няма

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

[-] 1 потребител изказва благодарност на Sokolchev за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#6

Все още съм с фабричния протектор и прозрачен гумен калъф. Замислям се за Whitestone Dome Glass, но не знам дали ще мога да го поставя сама. Скоро ще си взема този калъф на Самсунг SAMSUNG S10+ SILICON EF-PG975TWE.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай
#7

До преди 3 месеца някъде бях със стъклен протектор, но изтървах телефона върху вейпа си и протекторе се напука в единия ъгъл. Издразни ме, отлепих го и от тогава е съвсем гол .


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#8

Без протектор, само с кейс, който е тънък и прозрачен. Телефона се вижда такъв какъвто си е реално. Никога не съм слагал протектор за стъклото - не ми е бил необходим, на никой телефон или таблет!

времето е като парите - никога не стига
[-] 2 потребители изказват благодарност на pepy1 за това мнение:
  • 007Georgi, Victormihov
Цитирай
#9

Никога не съм ползвал протектори. Преди не ползвах и кейсове, но последните години телефоните станаха много хлъзгави.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#10

Имам стъклен протектор, който има въздух, но не ми се отлепва, защото е от едната част, а и не ми се дават толкова пари за него, защото като знам колко трудно го лепеха. Затова стъклен протектор само на прав телефон, а на този кривия или много скъп, въпреки, че дадох към 40лв. или си пазете този като на Samsung Galaxy Note 10+. Иначе имам и кейс. Но предпочитам стъклен протектор попринцип, защото знам, че телефона като падне или има нещо на него, ще има стъкло, което ще пази и няма да му стане нищо, въпреки, че е по-грозно.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#11

На моето P30 Pro лепнах ето този , легна перфектно, надявам се да не се налага да се доказва... Но вече оригиналният Флип не се затваря свободно, трябва да е с гърба нагоре. За целта насам пътуват още поне 3 гръбчета с различен дизайн.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#12

Съвет към хората с извити дисплеи, които не могат да си намерят качествени стъклени протектори: Купете си оригиналното стъкло на телефона, същото като това което е на самия дисплей. Лепите го с LOCA 2500, като предварително облепите всички странични и задни дупки и бутони с изолир банд тъй като лепилото влиза на всякъде и става голяма бъркотия. След това печете с УВ фенерче и резултата (при качествено изпълнение) е отличен. Не пречи на предната камера, нито на сензорите за светлина и близост, а дупката за слушалката помага при позиционирането на стъклото.

ПП: Аз купих 2 лепила LOCA 2500 тъй като знаех че ще го осера първия път. Освен това стъклата идват с фолио от вътрешната страна, което аз разлепих, за да залепя само стъкло.
Цитирай
#13

В момента съм с извит екран- за пръв и за последен.
Никога повече няма да си купя това недоразумение.

Иначе обичам телефоните си с много много тънък прозрачен кейс и лепнато стъкло.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#14

(2019-12-05, 05:58:21)Victormihov написа:  В момента съм с извит екран- за пръв и за последен.
Никога повече няма да си купя това недоразумение.

Иначе обичам телефоните си с много много тънък прозрачен кейс и лепнато стъкло.
Обоснови се поне, защото и аз за първи път съм с извит и не виждам никва разлика от неизвит

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#15

Слагам само от китайските за долар бройката. Досега съм направил на сол 3-4 бройки. И май спасяват, и продължавам да слагам от същите. Те се лепят само по краищата а не прилепват на цялото стъкло.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#16

(2019-12-05, 11:07:58)nehranimaiko написа:  Слагам само от китайските за долар бройката. Досега съм направил на сол 3-4 бройки. И май спасяват, и продължавам да слагам от същите. Те се лепят само по краищата а не прилепват на цялото стъкло.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

Отвратително, тия са най долните. Ако си с извит екран се отлепват за 2 дни, да не говорим, че винаги оставят въздух вътре и седи ужасно грозно

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#17

(2019-12-05, 11:31:08)Legend написа:  Отвратително, тия са най долните. Ако си с извит екран се отлепват за 2 дни, да не говорим, че винаги оставят въздух вътре и седи ужасно грозно
Може ли да препоръчате някои, които са по-добри и се намират в България?

Аз също ползвам от китайските найлонови протектори и наистина не се залепват напълно, но все пак пазят. Причината да ползвам тях, а не други, е, че в България съм виждал същите да ги продават по 10 лева бройката. И моят екран е леко извит и точно там не прилепват хубаво и почва лепилото да изветрява.
Цитирай
#18

На телефона ми си имам фабричен фолио протектор, а на смарт часовника си поръчах допълнително. Лично за мен е по–добър избор защото не стърчат толова(особенно на часовника е мн.грозно) и е напъно достатъчен освен ако не го биеш с чук.
Цитирай
#19

(2019-12-05, 11:31:08)Legend написа:  Отвратително, тия са най долните. Ако си с извит екран се отлепват за 2 дни, да не говорим, че винаги оставят въздух вътре и седи ужасно грозно
Грешка, купи си 10 и ще видиш че перфектно стоят 5 другите 5 не, и пак е по-далавера от всичко друго на пазара. Даже аз 1ви се оплаквах в цяла тема за тоя проблем но после почнах да взимам по 2 по 3 на поръчка (говоря за стъклени протектори) и половината от купените пасват перфектно а с отлепяне никога не съм имал проблем (заоблен ми е екрана да)

(2019-12-05, 11:43:57)galaxian написа:  Аз също ползвам от китайските найлонови протектори и наистина не се залепват напълно, но все пак пазят. Причината да ползвам тях, а не други, е, че в България съм виждал същите да ги продават по 10 лева бройката. И моят екран е леко извит и точно там не прилепват хубаво и почва лепилото да изветрява.

Само че аз ползвам само китайски Стъклени, найлонови никога. Веднъж взех 10броя и наистина не прилепват. Говоря за стъкло аз.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
[-] 1 потребител изказва благодарност на nehranimaiko за това мнение:
  • galaxian
Цитирай
#20

Стъклен протектор, защото по не- се драска и на камерата сложих. Да не е от край до край на дисплея, защото ползвам кейс и така не се отлепя хем пази телефона и не се хлъзга. И прав дисплей задължително, затова взех P30, не Pro то!

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай
#21

[Изображение: 02.jpg]

[Изображение: 01.jpg]

Сега усещането е коренно различно спрямо силиконовия прозрачен калъф Big Grin

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#22

Снощи сложих трети стъклен протектор /телефона е от края на август/, качествен, Nillkin, на сутринта пред офиса - по екран на асфалта.  Facepalm1  Миналата събота същата работа с предишния.  [Изображение: z0004.gif]
Най-тънката цена на един Display Touch Screen Digitizer е $119, отделно време за доставка и паре да се смени в сервиз. Айде аз сам ще си го сменя, че ръцете не са ми в гъ*а, а имам и нужните инструменти.

[Изображение: confused_new.gif]

Xiaomi 11T Pro, 8/128, Black | xiaomi.eu Stable V14.0.4.0.TKDMIXM_v14-13
Цитирай
#23

Аз не обичам да лепя нищо по дисплея. Обичам да си усещам олеофобичното покритие(оригиналното). Освен това последните години ползвам все извити дисплеи и уцелването на добър протектор е лотария. Също мисля, че тия протектори с лепило увреждат олеофоб. покритие на дисплея. Но в момента телефона ми е на 1 месец и си има "служебен" найлонови протектор от който все оше съм доволен.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#24

За да има добър синхрон между гръбчето и протектора на телефона или казано, едното да не пречи на другото, е най-добре да са на един производител и той да потвърди, че това няма да се случи. Иначе го разбираме по трудния начин и после протекторите ни били виновни...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#25

Не знам как се води,ама нещо като пластмасов.Доволен съм като цяло.Отзад съм със силиконов кейс.Но с времето омеква/разтяга се и лесно почва да се вади.

Xiaomi Redmi Note 10 5G
Xiaomi Redmi 6A
Huawei P9 Lite

http://www.hattrick.org
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)