Анкета: Какъв протектор имате на телефона си - стъклен или найлонов? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Стъклен протектор
47.79%
54
47.79%
Найлонов протектор
16.81%
19
16.81%
Нямам протектор, нямам и кейс
11.50%
13
11.50%
Нямам протектор, имам само кейс
20.35%
23
20.35%
Друго
3.54%
4
3.54%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какъв протектор имате на телефона си - стъклен или найлонов?
#26

Ползвайте "защитени" телефони

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай
Аксесоари
#27

Преди ползвах и от оригиналите, закупени с протектори, найлонови ли се водят, не знам, но спрях и да ползвам стъклените, че ме е страх, толкова пъти са се чупили протектори, писна ми от тях. Сега съм със S10+, закупен с протектор, но и този го махнах, сега няколко месеца съм без протектори, няма по-приятно от това да докосваш... Как да се опише чувството, приятно е, няма никъде драскотини. Само кейсове. Smile
Цитирай
#28

Да не правя нова тема, анкета, да ви питам тези, които имате стъклен протектор вие ли сте си ги лепили или са ви ги лепили.
Аз днеска си лепнах протектора на Spigen, те са два де. Но си го лепнах сам и да ви кажа какво се случи.
Та пускам си клипа в YouTube същия като моя, между другото на Spigen протекторите са много качествени и евтини. Та слагам пластинката около телефона, в кутията имаше кърпичка, мокра кърпичка и лепки за прашинки, та изчистих го, почнах да го слагам, на клипа много лесно изгежда, но ми беше за първи път. И лепнах го, но не ми хареса, отлепих го и какво стана и там на отгоре се зачупи в края, отлепи се отдолу много малко, но достатъчно да ме дразни и си попсувах, че отидоха 15лв. на вятъра и после тръгнах да лепя другия, с него се оправих, добре стана като, като за втори път.
Попринцип го направих, защото когато го купувах телефона и на същия ден отидох в Serdika в София и там нямаха такъв, който няма черни рамки, само в Telenor имаше и те предложиха да ми го лепнат безплатно, аз мислех да го нося да ми го лепят на долния етаж, защото там лепят редовно, но ми го лепнаха от Telenor, само че стъклото беше вече в ноча и беше грозно, не много, но пак дразнеше, но свикнах, но по лошото беше, че на другия ден почна да се разлепва и лека полека стана като с Note 9, само че там от едната страна, но там е разбираемо заради кривия дисплей и се разлепи отгоре, а тук и от едната страна и от другата, че и при ноча и затова си казах да се пробвам, че нещо с тия протектори не ми върви. Но другият път вече ще си знам, взимам на Spigen, плащам си и така.
https://www.ultra.bg/staklen-protektor-s...11-pro-max Ето го протектора, а още по-новия, направо се лепи с пластината, много по-удобно https://www.youtube.com/watch?v=jIQAkCZC4U4
Та на въпроса, някой вкарвал ли се е в такива приключения да си лепи протектора сам.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#29

Лепял съм и успешно, и неуспешно. Трябва повечко внимание откъм чистенето и лепенето, както и търпение. Реално, ако ти предлагат за, обикновено е 1 лв. - плащай и да лепи търговецът.
Цитирай
#30

След 2 стъклени, които само да ги чукнеш леко и стават на сол, сега съм без... Имам един найлонов, но ме мързи да ходя, да го поставят...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#31

Лепял съм сам няколко стъклени, без тази рамка,с нея ще е по лесно да се напасне,мехурчета не са оставали,но на прави дисплеи и протектора да не е до края на дисплея защото често се отлепя при допир с кейса и влиза мръсотия от долу.Този последния не е мръднал повече от година и половина,отчупи се едно парченце от твърд предмет но протектора си стои цял не се напуква, Displex Real Glass 10H Protector 2D. Стъклените се лепят по лесно от фолиото,там са ми се появявали мехурчета и ме дразнят.
Цитирай
#32

Винаги стъклен, на стария ми телефон нямах и за жалост сменях 2 пъти дисплей, от тогава, винаги слагам. Слагал съм и сам - мъка е. Един съвет - в банята почти няма прах. Wink

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






Цитирай
#33

Определено трябва много внимание при чистенето на телефона, особено ако преди това е имало друг протектор и то стъклен, защото отстрани е мръсно, а там където е бил протектора е чисто. И да, трябва да не се лепи над стъклото, защото ще стане като моя, да влиза прах и съответно се разлепва. Това за банята не се бях сетил, въпреки, че го срещал и друг път тук.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#34

В момента ползвам фабрично поставения и съм доволен, че не ми се наложи да се главоболя аз с това. Правил съм го на предишните си телефони и за целта винаги при поръчването на телефон купувах и стъклени протектори, обикновено по 2, защото първия "по правило" го счупвам при поставянето и чак вторият е добре.

Имам си правило, което не нарушавам - не ползвам по какъвто и да е повод нов телефон, ако няма протектор и калъф. Първо го "обличам", тогава го включвам за сефте.
Цитирай
#35

Сам си ги лепя много ясно.
Дори и на Айпада и да има правишнка отдолу има метод как се маха и е като новSmile
Веднъж видях как ги лепят и няма нищо сложно.
Ползвам всякакви протектори и евтини и скъпи, ако екрана е плосък, само стъклен, ако е извит е проблем, затова и избягвам да купувам телефони с извити екрани.
Имах 2 телефона с извити екрани и бързо ги разкарах.
Лесно им се чупет екраните, а протекторите и те скапани.
Няма като плоският екранSmile

Още една хубава безмислена анкета...няма нищо лаф да стани, а може и да съберем някой лайк, все пак зима идва да ги трупаме.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#36

Ние тебе чакаме да направиш смислена.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#37

Аз съм с фабричният на Note 20 Ultra, който е найлонов... Не мисля да го сменям на този етап.

iPhone 4S > iPhone 7 Plus > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy Note 20 Ultra > iPhone 13
Цитирай
#38

От почти година вече нямам никакви протектори или калъфи за телефоните си.
Пазя си ги отлично и нямам нужда от загрозяващи протектори на екрана и безумни калъфи, които правят също телефона крайно грозен.
Цитирай
#39

Аз смених три протектора и трите държаха по една седмица и се разлепваха ,след това се отказах и си взех по стабилен кейс и си карам само с него .
Цитирай
#40

(2020-11-19, 17:26:58)hazART написа:  Та на въпроса, някой вкарвал ли се е в такива приключения да си лепи протектора сам.

Вкарвал съм се и още как Big Grin
На G3 мисля, че беше. Бях чел тук май, че е по- добре да се лепи в мокро помещение защото възможността да попадне прах е по- малка. Та отидох в банята, изтървах протектора на плочките и се счупи Big Grin От тогава ходя при един, който продава аксесоари. Ако го купя от него лепенето е безплатно, а ко не е купен от него взима 3 лв.
Сега последно търсих протектор за фотоапарата, но той нямаше и ми предложи да взема обикновен и да си го изрежа. Отново не го залепих добре, единия ъгъл се пречупи и се отлепваше, затова го отрязах (ъгъла) и сега стои много грозно, но там не ме дразни, че рядко го гледам.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#41

Пробвали сме поне, напатили сме си, вече знаем.  Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#42

(2020-11-19, 17:26:58)hazART написа:  Та на въпроса, някой вкарвал ли се е в такива приключения да си лепи протектора сам.

До сега все сам си ги лепя. Стъклените се лепят много лесно , за разлика от найлоновите.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)