Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

За всички модели Xiaomi
#1

Темата е за неща, приложими на всички модели Xiaomi.

Онзи ден изтече информация за MIUI 12, вече има Big Grin :
MIUI 11 to MIUI 12 Bootanimation | All Xiaomi Smartphones

Xiaomi 11T Pro, 8/128, Black | xiaomi.eu Stable V14.0.4.0.TKDMIXM_v14-13
Цитирай
Аксесоари
#2

Видео за оптимизация на телефони с MIUI 11 : https://youtu.be/2SYhfFY0JtA

Видео за оптимизация на MIUI 11 

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
[-] 2 потребители изказват благодарност на росен2 за това мнение:
  • nanobanano, PLG
Цитирай
#3

При регион USA телефона работи като при Windows 7 с Аеro, много плавно и изкачащите прозорци изгряват и се прибират много красиво.На друг регион телефона ми работи като на Win 7 но без Аеро, рязко и насечено което много ме дразни.Жестове не ползвам за да сравнявам.Батерията е възможно и да харчи повече при USA регион но не ми дреме важното е че много ме кефи гладката работа.Звука - не знам честно аказано аз не съм особенно добре със слуха и не правя никаква разлика в отделните региони, някой опитен меломан може да каже.Телефона ми е Redmi 7A - убиецът на флагмани.

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай
#4

Чудех се в коя точно тема да питам - реших в тази.
Не вярвам само при мен в Xiaomi Calendar при добавяне на ново събитие и активиран Reminders -> Alow reminders в настройките на календара всеки път този Alarm reminders да е неактивен и да трябва да го чеквам като активна отметка надолу по менюто с подробностите за всяко новоинициирано събитие.
Има ли начин това да става автоматично при създаване на ново събитие Alarm reminders да е активен по подразбиране?
Много е досадно - като бързам при въвеждане на подробностите по събитието често пропускам да отметна Alarm reminders за звуково известяване при настъпване на събитието.
На Redmi 3 Pro си беше активно звъненето всеки път при иницииране на ново събитие - няма я тази отметка Alarm reminders за отмятане. И сега е така на редмито - с MIUI 9.8.2.46, android 5.1.1 и calendar 9.2.1.6 - последни актуални версии.
Някой с идея?
Или да се ровя в директориите по файловете на календара и по програмни редове, баси...
ИКОНОМИСТ съм, не програмист  Big Grin  Bu

ПП: Версия на календара 11.0.5.1

Xiaomi 11T Pro, 8/128, Black | xiaomi.eu Stable V14.0.4.0.TKDMIXM_v14-13
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)