Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Замяна на телефон Sony Xperia XZ Premium,с негов Аналог
#1

Здравейте, колеги !

Дайте акъл.
Искам да си подготвя резерва за сегашния си телефон,Sony Xz Premium.
От самия модел,съм много доволен(за първи път,апарат се задържа при мен,след изтичане на Гаранцията )

Апарата е при мен,от ден 1-ви ,при пускането му в магазинната мрежа на Теленор.

Цял живот ползвам телефони с марка Sony -най доброто което са пускали винаги е минавало през ръцете ми.Не ми се ползва друга марка!

Какъв Аналог в момента има марката Sony,или се очаква скоро на пазара,с когото мога да заменя сегашния Xz Premium ?

Гледах ревюта на Xperia 1,но нещо съм съм раздвоен.
Цитирай
Аксесоари
#2

Другия вариант е Xperia 5, но за момента я има само при А1. 1 към 1 е с Xperia 1, но с по малък дисплей, съответно и с нормален размер, което предполагам не се е харесало в 1. Разбира се и миналогодишните не са лоши, но все пак...
Цитирай
#3

Сони не бълва по над 10 модела на година,така че избора ти е Xperia 1 или 5...Моя съвет е да покараш още с премиума.Пролетта ще има яснота за новите модели от 2020.

Sony Ericsson T630 /2008/  Sony Ericsson K810 /2008-2014/  Samsung Galaxy S4 /2014-2018/ Sony Xperia XZ Premium  /2018- 2024/ Samsung Galaxy S23 /2024 -/
Цитирай
#4

Изчакай до февруари 2020 когато ще излязат нови модели. От теб зависи дали тези пропорции, с които са настоящите им модели ще са ок за теб, при условие че си с XZ Premium. На мен лично не ми допада че са прекалено тесни и дълги, но всичко си е до предпочитания. Ако е за момента , вземи си 5.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Цитирай
#5

Те февруарските модели ще ги пуснат на пазара май, та дори юни месец.

Иначе и аз съм се спрял на Xperia 5, в OLX се подмятат на добри цени, преди дни имаше на 800лв. бройка от Англия.
Цитирай
#6

Май тогава идваха първите наличности. Но поне ще видиш дали ще изкарат нещо, което си заслужава да чакаш или направо да взимаш 5

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Цитирай
#7

Лично аз бих изчакал до вторник. Тогава Сони ще има пресконференция на ЦЕС 2020 и по всяка вероятност ще представи и новите си телефони за 2020 година. Иначе имай впредвид, че 5-та е орязана не само от към екран, но и от към камера спрямо 1-та. Тази година ще излязат (поне така се говори) и новите комбинирани сензори на СОНИ - фото+инфраред+тоф сензор за дълбочина, както и 10-кратен оптичен зум. И освен това ще можеш да си регулираш блендата на основната камера колко да е отворена. Въобще идват хубавите неща. Във вторник ще има повече яснота по въпроса и аз чакам да се информирам Smile

Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай
#8

http://www.slashleaks.com/l/sony-xperia-...-few-specs
Много интересна камера се показва на рендърите. Струва ми се, че това са новите, 3 в 1 сензори - фото, инфраред и ТОФ.
Утре ще разберем Smile
Иначе - широка метална рамка, дупка в дисплея за предната камера, 3,5мм жак, 6,6 инча дисплей в 168х72мм габарит, все хубави неща Smile

Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай
#9

Мерси за отговорите,на всички писали по Темата.

Ще чакам,да видя какво ще излезне на пазара

Xperia 1 - много тясна и дълга ми идва,като вафла ХиперSmile

Не можах да се пречупя за покупка,телефона не ми харесва като форма.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)