Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерия на note 8
#1

Здравейте.
Гледах доста клипчета с тестове на батерията като теостовете са с видео от youtube и игри.. аз игри не играя така че ще кажа какви са резултатите при мен с клипчета.
Ползвам Note 8 и дисплея е на максимална яркост(изключил съм автоматичния режим), също така ползвам Miui 11.
Гледам с резолюция 1080p а за теста ползвах това клипче, защото гледам и другите го ползваха и така мога да сравня резултатите с другите хора Smile

https://www.youtube.com/watch?v=XVkADAwOXnU

И малко резултати:
За 1 час гледане батерията от 100% падна на 91%  - Студен на допир
За 2 часа гледане батерията падна на 80%  - Студен на допир
За 3 часа гледане - 68%  -  Студен на допир
За 4 часа гледане - 55% - Много ама много леко топъл
За 5 часа гледане - 44% - Без промяна, много леко топъл, сигурно има хора няма и да им направи впечатление Smile
За 6 часа гледане - 31% - Без промяна в температурата, спрямо 4 и 5 часа Smile
За 7 часа гледане - 18% - Без промяна
за 8 часа гледане - 4%  - Без промяна

.jpg b1.jpg Размер: 18.27 KB  Сваляния: 116
.jpg b2.jpg Размер: 17.39 KB  Сваляния: 115
.jpg b3.jpg Размер: 11.11 KB  Сваляния: 114
.jpg b4.jpg Размер: 12.04 KB  Сваляния: 113


edit:
Теста трябваше да приключи след 2я час, но понеже не ми трябваше телефона реших да продължа до писване Smile

Малко ме е яд, че не направих този тест с Miui 10 за да сравня дали има разлика в 2те.. Скоро ще тествам и на жената телефона да видим има ли някакви видими разлики....  От клипчетата в youtube със същия тест видях разултати от 77% до 81% така, че смятам съм в норма и като цяло съм много доволен от батерията. Предполагам игрите ще стапят батерията значително по бързо.

Теста го направих с идеята да видя, да не е да съм случил на кофти бройка Smile защото не съм голям късметлия като цяло Tongue


Едит: В крайна сметка както споменах, теста го направих с максимална осветеност... как мислите ще е резултата ако е с 50% осветеност ? Добре ли е батерията ? Smile

Нещо нередно виждате ли, защото не съм много на ти с тези неща? Между другото теста е правен изцяло с видео от youtube.. защо ми пише на снимката 13% не трябва ли да е 100% ?
[-] 3 потребители изказват благодарност на MBX5T за това мнение:
  • iwan33, milenvn, Roskoo
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)