Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG G8X ThinQ - Лични впечатления и коментари
#1

LG G8X ThinQ е подобрена версия на G8 с добавена поддръжка за калъф с втори дисплей LG Dual Screen като този, който видяхме в V50 ThinQ.
Моделът е оборудван с 6.4" full HD+ 19.5:9 OLED дисплей, който е със същите параметри като екрана на смартфона. И двата панела са изрязани. На борда си устройството разполага с чипсет Snapdragon 855, 6GB RAM, 128GB разширяема памет, както и вграден в дисплея сензор за отпечатъци. Компанията е подобрила пантите на аксесоара и те вече предлагат 360-градусово движение, а освен това устройството се е сдобило и с втори 2.1" монохромен дисплей за показване на информация в затворено състояние.

 [Изображение: 089c84a6e69ec3bcc39b8520965c7a53-full.jpg]

Основната камера е двойна и предлага 12МР сензор със стандартна оптика (f/1.8) и 13МР с ултраширокоъгълна (f/2.4). За селфита е добавена 32МР камера (f/1.9). Разполага с батерия с капацитет 4000 mAh, както и поддръжка за бързо жично и безжично зареждане. Разполага още с жак за слушалки, 32-bit Hi-Fi Quad DAC, стерео говорители (1.2W), FM радио, водоустойчив корпус (IP68) и сертификация по военния стандарт MIL-STD810G.

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • oxuboxu, vargala81
Цитирай
Аксесоари
#2

Ползвам от 5 дни едно LG G8x. Телефончето е за мой братовчед който е командировка десетина дни и ми разреши да го тествам докато се върне и си го вземе.
Като цяло съм много доволен. Направих почти 11 часа SOT. Понеже съм карантина и си стоя у нас е ползван само на Wi-Fi, изключен GPS, включен bluetooth, яркост на авто около 60%, тъмна тема, без втория дисплей. Игри не съм играл (имам PS4). Ползвах го за браузване (през Chrome), YouTube Vanced, Viber, Telegram......
Много добър дисплей, качествени материали и сглобка. Отлично UI. Липсват ми някои дребни глезотийки от Самсунг, но тук има други, които при други марки ги няма. Пръстовия отпечатък е по бавен от на Note 10. Обхват на мобилна мрежа и Wi-Fi са почти еднакви като на Самсунг - очаквах да са по-добри при LG.
Имам само една забележка: с нито едно приложение за email не получавам известия. Последно пробвах с приложението на АБВ и нищо. Щом отворя пощата имам поне 10 получени. Заключвах го към RAM, всички отметки и разрешения съм ги дал, но не се получава. С Telegram, Viber или друго приложение нямам подобен проблем.


Прикачени файлове Миниатюри
       

1916 
[-] 4 потребители изказват благодарност на milss за това мнение:
  • Dowper, martoo, nowhere, vargala81
Цитирай
#3

Да, батерията му е брутална просто. Много тормоз може да понесе. Иначе при мен при ГМейл нямах този проблем с мейлите, много интересно? в "Special access" махна ли му оптимизацията на батерията?
[-] 2 потребители изказват благодарност на nowhere за това мнение:
  • milss, vargala81
Цитирай
#4

Благодаря за помощта. Разбрах къде е проблема. Първоначално бях инсталирал myMail и съм му дал да е като приложение по подразбиране, но много бързо се отказах от него и реших да пробвам друго. Не деинсталирах myMail, а му спрях нотификациите, за да не се дублира с другото и ..... сещате се вече   Bu  . Моя грешка.
Иначе за батерията ти най-добре знаеш  Smile  .

1916 
[-] 2 потребители изказват благодарност на milss за това мнение:
  • nowhere, vargala81
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)