Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Запис на разговор
#1

Лично изпробвано работи  https://4pda.ru/forum/index.php?act=find...88152742-6

Само после трябва да се въведат настройки за Имена на точки за достъп за да работи VOLTE.

https://mega.nz/#!hhsGCKpI!O24D6spp6Dw-P...stD76qNfJw


Прикачени файлове Миниатюри
           
[-] 1 потребител изказва благодарност на batalski за това мнение:
  • arrogant
Цитирай
Аксесоари
#2

Ето това приложение работи перфектно ис всички екстри, но го свалете от линка под видеото.
В магазина е отрязана версия!

https://youtu.be/nBb8sVKFpTw
Цитирай
#3

(2019-12-04, 21:02:55)N.N. написа:  Ето това приложение работи перфектно ис всички екстри, но го свалете от линка под видеото.
В магазина е отрязана версия!

https://youtu.be/nBb8sVKFpTw
Работи разпознаването на номерата, но при Android 9 и 10 не записва "отсрещната страна". С по-модерен телефон с втори микрофон близо до говорителчето и достатъчно усилен (да ви чуват и тези покрай вас) отсрещната се "записва" с доста "тихичко" и с много околен шум.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай
#4

(2019-12-04, 23:42:20)Чо написа:  Работи разпознаването на номерата, но при Android 9 и 10 не записва  "отсрещната страна". С по-модерен телефон с втори микрофон близо до говорителчето и достатъчно усилен (да ви чуват и тези покрай вас) отсрещната се "записва" с доста "тихичко" и с много околен шум.
При мен записва всичко с много високо качество.
При Ноут 10 + на деветия...
Цитирай
#5

(2019-12-04, 19:08:58)batalski написа:  Лично изпробвано работи ......... VOLTE.
Здрасти, това на кой оператор.

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай
#6

(2019-12-05, 01:16:02)N.N. написа:  При мен записва всичко с много високо качество.
При Ноут 10 + на деветия...

И самия автор на клипа си го пише в коментарите:
VECTOR ОБЗОРЩИК
Да, соглашусь, не как раньше, но как раньше уже не будет, гугл ужесточила правила и запретили данным программам запись с линии после 9 андроида, так как большинство стран запрещают запись звонков на законодательном уровне (((

Както написах с по-модерен телефон втоирия микрофон много помага, но отсрещната страна е значително по-тиха от твоя. А при зашумена среда отсрещната страна е трудно разбираема (в записа).

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай
#7

С две думи не става Smile. При Андроид 10 дали положението с ограниченията със записа на разговорите ще е същото?
Цитирай
#8

Както по-горе съм написал - на моят телефон Ноут10+ приложението работи перфектно!
[-] 1 потребител изказва благодарност на N.N. за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#9

Баталски, ти по кой вариант го направи?
Цитирай
#10

Фласш със Odin HOME_CSC за регион XID(Индонезия).
[-] 1 потребител изказва благодарност на batalski за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#11

https://youtu.be/nBb8sVKFpTw

Под видеото има препратка за изтегляне на ACR
. Има и препратка за 10-тия Андроид. Работи добре.
[-] 1 потребител изказва благодарност на N.N. за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#12

Здравейте,
Очаквам да ми дойде Ноте 10+, но сега, заради коранавируса, доставките са много бавни (10 дни). Вече имамам тайландска сим карта.
Някой пробвал ли е метода с тайландска сим карта?

Моделът, който поръчах е италиански но бранд (ITV).
Видях в Сам Мобиле че предпоследният италиански и последният тайландски с буутлоадер 3, какато и последният с буутлоадер 2 са с еднакви кодове, така че много  вярвам че методът ще работи.
Цитирай
#13

Никой ли не е пробвал?
Цитирай
#14

Колеги, до преди ъпдейта нямах проблем с ACR програмата, но от както обнових софтуера, по време на разговор се заглушава записването в средата на разговора, по някое време продължи да записва, после пак спира и т.н 
Имате ли идея как да го оправя?

Samsung Galaxy S9 Plus
Цитирай
#15

От скоро съм ползващ Самсунг, но А40 (там не съм питал) - може би зависи и от модела, но на последния ми телефон P20 lite  - навън като съм почти нищо не се чува отсреща (вятър, мене си и толкова).
Какво приложение да си кача и да тествам.
За диктофон също - ако има нещо по-специално... Този който имам няма скорост 1,25 на възпроизвеждане. Изрязване...

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#16

(2020-04-11, 18:05:15)alba77 написа:  Никой ли не е пробвал?


И аз съм пред покупка на Samsung Galaxy Note 10 Plus и искам да те запитам как се справи и въобще може ли да се записват разговорите с телефона ?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#17

Може да се записват, най лесния начин е флашване на HOME_CSC от индонезийския ром.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


[-] 1 потребител изказва благодарност на Ивайло69 за това мнение:
  • Compare
Цитирай
#18

Най-лесният начин е Cube ACR.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Bobby34 за това мнение:
  • Compare
Цитирай
#19

Но не и качествен!

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#20

Ами щом казваш. Сега тъкмо записах един разговор и двете страни се чуват перфектно.
Цитирай
#21

Записвам разговорите на Ноте 8 с Тайландски РОМ(Някакви флашове си спомням че правих, но как ставаше вече не си спомням) и съм много доволен ,искам да записвам разговорите пак по същия начин чрез флаш на HOME_CSC от индонезийския ром или нещо такова .Това ми харесва че още има вариянти.
Само един бърз въпрос за сега остана,
KNOX чупили се, гаранцията важили след флаш на HOME_CSC от индонезийския ром ?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#22

Не разбира се, не се чупи, той си е официален, само ъпдейтите ще идват с около седмица по-късно.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


[-] 1 потребител изказва благодарност на Ивайло69 за това мнение:
  • Compare
Цитирай
#23

Пробвайте PixelPhone, при руснаците го има. Ползвам версия 3.9.9.0 че по-новите са шитня. Това е дайлър за две сим карти. Купих го преди много години, защото работеше адски добре и въобще не се чудех с коя карта да набирам. Има си вградена записвачка в mp3 и качеството е много добро.
Нека не се смята за реклама, защото реално приложението вече не се разработва и го няма в маркета.

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#24

Потвърждавам за пиксел фона. Дайлъра кърти. И аз го бях купил и го ползвах до последно с андроида.
[-] 1 потребител изказва благодарност на hgeorgiev за това мнение:
  • Crazy_hatteR
Цитирай
#25

Със Snapdragon версията съм и това със смяната на CSC e просто невъзможно...
Ползвам Call Recorder by scvalex и съм адски доволен - записва от вътрешната линия (не от микрофона),записите стават силни и кристално чисти (и от двете страни),има възможност да записва във .mp3 или .wav,дори в регистъра на записите запазва името и снимката на контакта,с когото сте разговаряли,има опция да пропуска в записа времето преди отсрещната страна да вдигне...как е преодолял всички тези защити с едно тъпо .apk не знам...абе,руска му работа,да е жив и здрав човека.Има и супер функционална поне за мен опция в програмата след всеки разговор да излиза прозорец с въпрос дали да запази или изтрие записа.

::Google Pixel 3a White::
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)